Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 40 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2015-2016 Trofeu Gheorghe Ene
Trofeu Gheorghe Ene PDF Imprimare Email

Campionat naţional de fotbal în sală pentru copii născuţi în 2007 şi mai mici.

Bejenaru Denis, Burcă Darius, Calotă Alessio, Câmpan Lucas, Cigherean Andrei, Cotuna Zimmerman Kevin, Cuţaru Mihai, Dragoş Adrian, Duman Abigael, Dumea Dragoş, Groza Vladimir, Indreica Luca, Leca Andrei, Mager Gabriel, Popăţ Cezar, Rusu Mario, Rusu Robert, Salka Mario, Sârbu Alexandru, Şiclovan Darius, Stamorean Sergiu, Ştef David, Tăutan Daian

Antrenor: Adrian Petruţ

 

Rezultate
Etapa judeţeană  - loc 1

6 noiembrie 2015

TROFEUL GHEORGHE ENE - 2007
Grupa A Grupa B
1 ACS UTA BD alb CS OLIMPIA BOCSIG 1
2 CS ATLETICO ARAD galben CS ATLETICO ARAD negru 2
3 ACS VIITORUL ARAD ACADEMIA BROSOVSZKY 3
4 CS VICTORIA ARAD ACS UTA BD roşu 4
5 CS ATLETICO ARAD 2008 LPS ARAD 5
Ora Echipele Scor
08:00 A 3- 4 ACS VIITORUL ARAD - CS VICTORIA ARAD 0 - 2
08:30 B 2 -5 CS ATLETICO ARAD negru - LPS ARAD 5 - 1
09:00 A 1 - 2 ACS UTA BD alb - CS ATLETICO ARAD galben 1 - 5
09:30 B 4 -5 ACS UTA BD roşu - LPS ARAD 0 - 4
10:00 A 5- 3 CS ATLETICO ARAD 2008 - ACS VIITORUL ARAD 1 - 1
10:30 B 3 - 4 ACADEMIA BROSOVSZKY - ACS UTA BD roşu 2 - 3
11:00 A 4 -5 CS VICTORIA ARAD - CS ATLETICO ARAD 2008 2 - 0
11:30 B 1-2 CS OLIMPIA BOCSIG - CS ATLETICO ARAD negru 1 - 2
12:00 A 5-1 CS ATLETICO ARAD 2008 - ACS UTA BD alb 0 - 5
12:30 B 3-1 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS OLIMPIA BOCSIG 1 - 2
13:00 A 4-2 CS VICTORIA ARAD - CS ATLETICO ARAD galben 1 - 3
13:30 B 4-2 ACS UTA BD roşu - CS ATLETICO ARAD negru 1 - 2
14:00 A 2-3 CS ATLETICO ARAD galben - ACS VIITORUL ARAD 6 - 1

14 noiembrie 2015

Ora Echipele Scor
09:30 A 3 - 1 ACS VIITORUL ARAD - ACS UTA BD alb 1 -3
10:00 A 2 - 5 CS ATLETICO ARAD galben - CS ATLETICO ARAD 2008 3 - 0
11:00 B 5 - 3 CSŞ GLORIA ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY 6 - 0
11:30 A 1 - 4 ACS UTA BD alb - CS VICTORIA ARAD 1 - 1
12:30 B 1 - 4 CS OLIMPIA Bocsig - ACS UTA BD roşu 2 - 1
13:30 B 2 - 3 CS ATLETICO ARAD negru - ACADEMIA BROSOVSZKY 7 - 0
14:00 B 5 - 1 CSŞ GLORIA ARAD - CS OLIMPIA Bocsig 6 - 0
15:00 semifinala A1 ATLETICO ARAD galben - B2 CSŞ GLORIA ARAD 10 - 1
16:00 semifinala A2 ACS UTA BD alb - B1 ATLETICO ARAD negru 1 - 2
17:30 FINALA ATLETICO ARAD galben - ATLETICO ARAD negru 2 - 1

Etapa zonală - loc 1

8 - 9 decembrie, Timişoara

Atletico Arad - AS Sorii Junior's Lupeni: 3 - 0 (Şiclovan,Câmpan, Indreica)
Atletico Arad -  AS Mundo Club Reşiţa: 4 - 0 (Şiclovan 3, Câmpan)
Atletico Arad - FC Juventus Timişoara: 4 - 1 (Şiclovan 2, Câmpan 2)

Şiclovan Darius - golgeterul turneului zonal

Câmpan Lucas - cel mai bun jucător al turneului zonal

Finala - loc 5

19 - 22 decembrie, Târgovişte

Atletico Arad - Atletic Zalău: 3 - 1 (Şiclovan)
Atletico Arad - CFR 1907 Cluj: 2 - 2 (Şiclovan)
Atletico Arad - Prosport Focşani: 0 - 2

Lot jucători: Salka Mario, Rusu Mario, Cigherean Andrei, Indreica Luca, Şiclovan Darius, Câmpan Lucas, Stamorean Sergiu, Bejenaru Denis, Dragoş Adrian, Calotă Alessio, Popa Leca Andrei, Ştef Davd şi Tăutan Daian.

Antrenor: Adrian Petruţ

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates