Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 80 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIV Cupa de Crăciun - Categoria 2004
Cupa de Crăciun - Categoria 2004 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

OFK BEOGRADE BELGRADE (SER)

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

OFK ZENIT BIJELJINA (BH)

MÉZGA FOCISULI KAPOSVÁR (HU)

LPS BIHORUL ORADEA albastru

LPS BIHORUL ORADEA galben

CS ATLETICO ARAD

UTA ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

ACS ŞCOALA DE FOTBAL JIUL PETROŞANI

CS ATLETICO ARAD 2005

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 05.12.2015

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:50

-

10:13

OFK BEOGRAD

MEZGA KAPOSVAR

UAV

0 - 2

2

10:15

-

10:38

ATLETICO ARAD

ŞTIINŢA U CRAIOVA

UAV

4 - 0

3

11:30

-

11:53

OFK BEOGRAD

ŞTIINŢA U CRAIOVA

UAV

1 - 1

4

11:55

-

12:18

MEZGA KAPOSVAR

ATLETICO ARAD

UAV

0 - 5

5

16:30

-

16:53

OFK BEOGRAD

ATLETICO ARAD

UAV

1 - 3

6

16:55

-

17:18

MEZGA KAPOSVAR

ŞTIINŢA U CRAIOVA

UAV

0 - 2

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:23

UTA ARAD

JIUL PETROŞANI

UAV

2 - 0

2

09:25

-

09:48

ATACANTE BELGRADE

BIHORUL ORADEA albastru

UAV

4 - 0

3

10:40

-

11:03

ATACANTE BELGRADE

UTA ARAD

UAV

1 - 1

4

11:05

-

11:28

BIHORUL ORADEA albastru

JIUL PETROŞANI

UAV

1 - 10

5

13:10

-

13:33

ATACANTE BELGRADE

JIUL PETROŞANI

UAV

2 - 2

6

13:35

-

13:58

BIHORUL ORADEA albastru

UTA ARAD

UAV

0 - 1

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

-

12:43

ZENIT BIJELJINA

BIHORUL ORADEA galben

UAV

1 - 3

2

12:45

-

13:08

CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO ARAD 05

UAV

0 - 3

3

14:50

-

15:13

ZENIT BIJELJINA

CSŞ GLORIA ARAD

UAV

2 - 0

4

15:15

-

15:38

BIHORUL ORADEA galben

ATLETICO ARAD 05

UAV

0 - 2

5

18:10

-

18:33

CSŞ GLORIA ARAD

BIHORUL ORADEA galben

UAV

1 - 0

6

18:35

-

18:58

ZENIT BIJELJINA

ATLETICO ARAD 05

UAV

0 - 1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA   C / GROUP

1.CS ATLETICO ARAD  9P

1.UTA ARAD  7P

1.CS ATLETICO ARAD 2005  9P

2.CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA  4P

2.FC ATACANTE BELGRADE  5P

2.LPS BIHORUL ORADEA galben  3P

3.MEZGA FOCISULI KAPOSVAR  3P

3.ACS ŞC FOTBAL JIUL PETROŞANI  4P

3. OFK ZENIT BIJELJINA  3P

4.OFK BEOGRADE BELGRADE  1P

4.LPS BIHORUL ORADEA albastru  0p

4.CSŞ GLORIA ARAD  3P

 

DUMINICĂ 06.12.2015

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

loc 9-12 A4 OFK BEOGRADE BELGRADE

B4 LPS BIHORUL ORADEA albastru

UAV

3 - 0

2

08:00

-

08:23

loc 7-9 B3 ACS ŞCOALA DE FOTBAL JIUL PETROŞANI

C3 OFK ZENIT BIJELJINA

Victoria

1 - 3

3

08:25

-

08:48

loc 4-6 B2 FC ATACANTE BELGRADE

C2 LPS BIHORUL ORADEA galben

Victoria

0 - 1

4

08:50

-

09:13

loc 1-3 B1 UTA ARAD

C1 CS ATLETICO ARAD 2005

Victoria

0 - 1

5

09:40

-

10:03

loc 9-12 A4 OFK BEOGRADE BELGRADE

C4 CSŞ GLORIA ARAD

UAV

0 - 3

6

10:05

-

10:28

loc 7-9 A3 MEZFA FOCISULI KAPOSVAR

B3 ACS ŞCOALA DE FOTBAL JIUL PETROŞANI

Victoria

0 - 3

7

10:30

-

10:53

loc 4-6 A2 CSJ  ŞTIINŢA U CRAIOVA

B2 FC ATACANTE BELGRADE

Victoria

1 - 2

8

10:55

-

11:18

loc 1 -3 A1 CS ATLETICO ARAD

B1UTA ARAD

Victoria

1 - 1

9

10:55

-

11:18

loc 9-12 B4 LPS BIHORUL ORADEA albastru

C4 CSŞ  GLORIA ARAD

UAV

0 - 3

10

12:10

-

12:33

loc 7-9 A3 MEZGA FOCISULI KAPOSVAR

C3 OFK ZENIT BIJELJINA

Victoria

0 - 0

11

12:35

-

12:58

loc 4-6 A2 CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

C2 LPS BIHORUL ORADEA galben

Victoria

1 - 2

12

13:50

-

14:13

loc 1-3 A1 CS ATLETICO ARAD

C1 CS ATLETICO ARAD 2005

Victoria

4 - 0

 

15.10

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

Clasament final 2004

1

CS ATLETICO ARAD

2

CS ATLETICO ARAD 2005

3

UTA ARAD

4

LPS BIHORUL ORADEA galben

5

FC ATACANTE BELGRADE

6

CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

7

OFK ZENIT BIJELJINA

8

ACS ŞCOALA DE FOTBAL JIUL PETROŞANI

9

MEZGA FOCISULI KAPOSVAR

10

CSŞ  GLORIA ARAD

11

OFK BEOGRADE BELGRADE

12

LPS BIHORUL ORADEA albastru

 

Jucătorul finalei: RISTIN Răzvan - CS ATLETICO ARAD 2005

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD - Tirian Vlad, Urdaş Bogdan, Popescu Armand, Vulturar Cătălin, Ekmekci Ahmet, Mureşan Andrei, Deznan Sasha, Dorubeţ Raul, Pele Mario, Cohuţ Alex
Antrenor: Donca Dinu

UTA ARAD - Manea Eduard, Tod Raul, Ursu Ştefan, Martin Ştefan, Ciubăncan David, Borteş Armin, Bîc Alex, Hanţ Sorin, Boiţ Sebastian, Bunaciu Adrian
Antrenor: Oneţ Bogdan

CS ATLETICO ARAD 2005 - Maliţa Andi, Popescu Darius, Nagy Patrick, Iurasciuc Darius, Anişorac Ionuţ, Ristin Răzvan, Covaci David, Palcu Casian, Pop Rareş
Antrenor: Oneţ Bogdan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates