Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 84 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIV Cupa de Crăciun - Categoria 2006
Cupa de Crăciun - Categoria 2006 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

ACS POLI TIMIŞOARA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ACS GHIRODA

POBEDA KIDS DUDEŞTI

UTA ARAD 2007

UTA ARAD alb

UTA ARAD roşu

CS ATLETICO ARAD 07 negru

CSŞ GLORIA ARAD

CS ATLETICO ARAD 07 galben

ACADEMIA BROSOVSZKY

FK PINKUM VELIKO GRADISTE (SER)

CS KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

OFK ZENIT BIJELJINA (BH)

CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

CSM ŞCOLAR REŞIŢA

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 05.12.2015

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:00

-

14:23

POLI TIMIŞOARA

UTA ARAD 2007

UAV

1 - 0

2

14:25

-

14:48

CSŞ GLORIA ARAD

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

UAV

2 - 0

3

15:40

-

16:03

POLI TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

UAV

9 - 0

4

16:05

-

16:28

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

UTA ARAD 2007

UAV

0 - 3

5

17:20

-

17:43

POLI TIMIŞOARA

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

UAV

2 - 2

6

17:45

-

18:08

UTA ARAD 2007

CSŞ GLORIA ARAD

UAV

1 - 0

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:30

-

13:53

LPS BANATUL TIMIŞOARA

UTA ARAD alb

Victoria

1 - 0

2

13:55

-

14:18

ATLETICO ARAD 07 galben

ZENIT BIJELJINA

Victoria

1 - 0

3

16:00

-

16:23

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO ARAD 07 galben

Victoria

2 - 0

4

16:25

-

16:48

UTA ARAD alb

ZENIT BIJELJINA

Victoria

1 - 3

5

17:40

-

18:03

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ZENIT BIJELJINA

Victoria

0 - 1

6

19:45

-

20:08

UTA ARAD alb

ATLETICO ARAD 07 galben

Victoria

0 - 5

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:20

-

09:43

ACADEMIA BROSOVSZKY

COLŢEA BRAŞOV

Victoria

0 - 5

2

09:45

-

10:08

ACS GHIRODA

UTA ARAD roşu

Victoria

1 - 3

3

11:50

-

12:13

ACS GHIRODA

ACADEMIA BROSOVSZKY

Victoria

0 - 0

4

12:15

-

12:38

UTA ARAD roşu

COLŢEA BRAŞOV

Victoria

0 - 1

5

14:20

-

14:43

UTA ARAD roşu

ACADEMIA BROSOVSZKY

Victoria

4 - 0

6

14:45

-

15:08

ACS GHIRODA

COLŢEA BRAŞOV

Victoria

1 - 2

GRUPA   D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:00

-

11:23

POBEDA KIDS

ATLETICO ARAD 07 negru

Victoria

2 - 0

2

11:25

-

11:48

PINKUM VELIKO

CSM ŞCOLAR REŞIŢA

Victoria

1 - 0

3

16:50

-

17:13

POBEDA KIDS

PINKUM VELIKO

Victoria

2 - 0

4

17:15

-

17:38

ATLETICO ARAD 07 negru

CSM ŞCOLAR REŞIŢA

Victoria

0 - 0

5

18:05

-

18:28

POBEDA KIDS

CSM ŞCOLAR REŞIŢA

Victoria

1 - 1

6

18:55

-

19:18

ATLETICO ARAD 07 negru

PINKUM VELIKO

Victoria

0 - 2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

GRUPA D / GROUP

1.ACS POLI TIMIŞOARA  7P

1.LPS BANATUL TIMIŞOARA  6P (+1)

1.CS COLŢEA 1920 BRAŞOV  9P

1.POBEDA KIDS DUDEŞTI  7P

2.UTA ARAD 2007 6P

2.OFK ZENIT BIJELJINA  6P (0)

2.UTA ARAD roşu  6P

2.FK PINKUM VELIKO GRADIŞTE  6P

3.CSŞ GLORIA ARAD  3P

3. CS ATLETICO ARAD 2007 (-1)galben  6P

3.ACS GHIRODA  1P (-3)

3.CSM ŞCOLAR REŞIŢA  2P

4.KICKERS CHIŞINEU CRIŞ  1P

4. UTA ARAD alb  0P

4.ACADEMIA BROSOVSZKY  1P (-9)

4.CS ATLETICO 2007 negru  1P

DUMINICĂ 06.12.2015

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:20

-

11:43

loc 1-4 A1 ACS POLI TIMIŞOARA

B1 LPS BANATUL TIMIŞOARA

Victoria

3 - 2 (1-1)

2

11:20

-

11:43

loc 5-8 A2 UTA ARAD 2007

B2 OFK ZENIT BIJELJINA

UAV

0 - 2

3

11:45

-

12:08

loc 5-8 C2 UTA ARAD roşu

D2 FK PINKUM VELIKO GRADISTE

UAV

2 - 1 (0-0)

4

11:45

-

12:08

loc 1 -4 C1 CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

D1 POBEDA KIDS DUDEŞTI

Victoria

1 - 0

5

12:10

-

12:33

loc 9-12 A3 CSŞ GLORIA ARAD

B3 CS ATLETICO ARAD 2007galben

UAV

0 - 5

6

12:35

-

12:58

loc 9-12 C3 ACS GHIRODA

D3 CSM ŞCOLAR REŞIŢA

UAV

1 - 2

7

13:00

-

13:23

loc 5-6 C(A2-B2) OFK ZENIT BIJELJINA

C(C2-D2) UTA ARAD roşu

UAV

3-2 (2-2)

8

13:25

-

13:48

loc 7-8 P(A2-B2) UTA ARAD 2007

P(C2-D2) FK PINKUM VELIKO GRADISTE

UAV

1 - 4

9

13:25

-

13:48

loc 3-4 P(A1-B1) LPS BANATUL TIMIŞOARA

P(C1-D1) POBEDA KIDS DUDEŞTI

Victoria

2 - 0

10

13:50

-

14:13

loc 13-16 A4 KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

B4 UTA ARAD alb

UAV

0 - 3

11

14:15

-

14:38

loc 13-16 C4 ACADEMIA BROSOVSZKY

D4 CS ATLETICO 2007 negru

UAV

1 - 0

12

14:40

-

15:03

loc 9-10 C(A3-B3) CS ATLETICO ARAD 2007 galben

C(C3-D3) CSM ŞCOLAR REŞIŢA

UAV

0 - 1

13

14:40

-

15:03

loc 1-2 C(A1-B1) ACS POLI TIMIŞOARA

C(C1-D1) CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

Victoria

0 - 3

14

15:05

-

15:28

loc 11-12 P(A3-B3) CSŞ GLORIA ARAD

P(C3-D3) ACS GHIRODA

UAV

1 - 0 (0-0)

15

15:30

-

15:53

loc 13-14 C(A4-B4)  UTA ARAD alb

C(C4-D4) ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

4 - 2

16

15:55

-

16:18

loc 15-16 P(A4-B4) KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

P(C4-D4) CS ATLETICO 2007 negru

UAV

0 - 3

 

15.10

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

Clasament final 2006

1

CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

2

ACS POLI TIMIŞOARA

3

LPS BANATUL TIMIŞOARA

4

POBEDA KIDS DUDEŞTI

5

OFK ZENIT BIJELJINA

6

UTA ARAD roşu

7

FK PINKUM VELIKO GTADIŞTE

8

UTA ARAD 2007

9

CSM ŞCOLAR REŞIŢA

10

CS ATLETICO ARAD galben

11

CSŞ GLORIA ARAD

12

ACS GHIRODA

13

UTA ARAD alb

14

ACADEMIA BROSOVSZKY

15

CS ATLETICO 2007 negru

16

CS KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

Jucătorul finalei: FRĂSINEANU Alexandru - CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

Lot jucători:

ACS POLI TIMIŞOARA - Mureşan Cristian, Ciocan Tudor, Ciocan Matei, Tătaru Denis, Vaccari Alessandro, Lixandru Andrei, Oprea Andi Denis, Kulcsar Medard, Gulin Daniel, Grosu Ştefan, Enescu Vlad, Leczki Norbert, Vălcăneanţu Dragoş
Antrenor: Şchiopu Mircea

LPS BANATUL TIMIŞOARA - Kormany Raul, Leoveanu Mihai, Hus Tomasso, Blaga Casian, Mateescu Giorgiana, Roşca David, Iliescu Raul, Goia Răzvan, Ulici Alberto
Antrenor: Vucea Ionuţ

CS COLŢEA 1920 BRAŞOV - Spătariu Tudor, Răileanu Bogdan, Nauncel Vlad, Dima Diego, Clinciu Flavius, Ţurcan Mario, Crăciun Darius, Frăsineanu Alexandru, Tista Bogdan, Milea Adrian
Antrenor: Focşeneanu Răzvan

POBEDA DUDEŞTII VECHI - Mirciov Adrian, Tapanov Roland, Velciov Dominic, Ştefan Emanuel, Capră Raul, Dulău Ionuţ, Todorovici Luis, Ghiuruţan Alex, Tomuş Cristian, Todorovici Darko
Antrenor: Vasilcin Daniel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates