Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 80 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIV Cupa de Crăciun - Categoria 2008
Cupa de Crăciun - Categoria 2008 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

CS ATLETICO ARAD negru

CS ATLETICO ARAD galben

ACADEMIA BROSOVSZKY

UTA ARAD

FK KOLONIJA 11421 SMEDEREVSKA PALANKA (SER)

OFK ZENIT BIJELJINA (BH)

CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

CS COLTEA 1920 BRAŞOV

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

ACS GHIRODA

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Sala de sport a Liceului Dimitrie Ţichindeal Pedagogic (suprafaţă sintetică) – str. Bulevardul General Dragalina 5-7

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 05.12.2015

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:53

ATLETICO ARAD negru

ŞTIINŢA U CRAIOVA

Victoria

0 - 2

2

08:55

-

09:18

ACADEMIA BROSOVSZKY

FK KOLONIJA

Victoria

2 - 4

3

10:10

-

10:33

ACADEMIA BROSOVSZKY

ŞTIINŢA U CRAIOVA

Victoria

2 - 2

4

10:35

-

10:58

ATLETICO ARAD negru

ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

0 - 8

5

12:40

-

13:03

FK KOLONIJA

ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

1 - 2

6

13:05

-

13:28

ATLETICO ARAD negru

ACADEMIA BROSOVSZKY

Victoria

0 - 3

7

15:10

-

15:33

FK KOLONIJA

ŞTIINŢA U CRAIOVA

Victoria

3 - 1

8

15:35

-

15:58

ACADEMIA BROSOVSZKY

ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

2 - 8

9

18:30

-

18:53

ŞTIINŢA U CRAIOVA

ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

0 - 5

10

19:20

-

19:43

ATLETICO ARAD negru

FK KOLONIJA

Victoria

0 - 4

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:53

ATLETICO ARAD galben

COLTEA BRAŞOV

Pedagogic

0 - 0

2

09:55

-

10:18

UTA ARAD

ZENIT BIJELJINA

Pedagogic

0 - 1

3

10:20

-

10:43

ATLETICO ARAD galben

ACS GHIRODA

Pedagogic

2 - 0

4

10:45

-

11:08

UTA ARAD

COLTEA BRAŞOV

Pedagogic

1 - 1

5

11:10

-

11:33

ZENIT BIJELJINA

ACS GHIRODA

Pedagogic

4 - 0

6

11:35

-

11:58

ATLETICO ARAD galben

UTA ARAD

Pedagogic

7 - 0

7

12:00

-

12:23

ZENIT BIJELJINA

COLTEA BRAŞOV

Pedagogic

0 - 2

8

12:25

-

12:48

UTA ARAD

ACS GHIRODA

Pedagogic

2 - 0

9

12:50

-

13:13

ATLETICO ARAD galben

ZENIT BIJELJINA

Pedagogic

5 - 0

10

13:15

-

13:38

COLTEA BRAŞOV

ACS GHIRODA

Pedagogic

4 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

1.CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA  12P

1.CS ATLETICO ARAD galben  10P

2.CS FK KOLONIJA 11421 SMEDEREVSKA PALANKA  9P

2.CS COLTEA 1920 BRAŞOV  8P

3.ACADEMIA BROSOVSZKY  4P

3.OFK ZENIT BIJELJINA  6P

4.CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA  4P

4.UTA ARAD  4P

5.ATLETICO ARAD negru  0P

5.ACS GHIRODA  0P

 

DUMINICĂ 06.12.2015

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:25

-

08:48

loc 9-10 A5 CS ATLETICO ARAD negru

B5 ACS GHIRODA

UAV

2 - 1

2

08:50

-

09:13

loc 5-8 A3 ACADEMIA BROSOVSZKY

B4 UTA ARAD

UAV

1 - 3

3

09:15

-

09:38

loc 5-8 A4 CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

B3 OFK ZENIT BIJELJINA

UAV

1 - 2   (1-1)

4

09:15

-

09:38

loc 1-4 A1 CS FC ELECTRICA TIMIŞOARA

B2 CS COLTEA 1920 BRAŞOV

Victoria

3 -0

5

09:40

-

10:03

loc 1-4 A2 CS FK KOLONIJA 11421

B1 CS ATLETICO ARAD galben

Victoria

1 - 2

6

10:05

-

10:28

loc 7-8 P(A3-B4)ACADEMIA BROSOVSZKY

P(A4-B3) CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

UAV

4 - 1

7

10:30

-

10:53

loc 5-6 C(A3-B4) UTA ARAD

C(A4-B3) OFK ZENIT BIJELJINA

UAV

2 - 1   (1-1)

8

13:00

-

13:23

loc 3-4 P(A2-B1) CS FK KOLONIJA 11421

P(A1-B2) CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

Victoria

0 -3

9

14:15

-

14:38

loc 1-2 C(A2-B1) CS ATLETICO ARAD galben

C(A1-B2) CS FC ELECTRICA TIMIŞOARA

Victoria

1 - 2

 

15.10

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

 

Clasament final 2008

1

CS FC ELECTRICA869 TIMIŞOARA

2

CS ATLETICO ARAD galben

3

CS COLŢEA 1920 BRAŞOV

4

FK KOLONIJA 11421  SMEDEREVSKA PALANKA

5

UTA ARAD

6

OFK ZENIT BIJELJINA

7

ACADEMIA BROSOVSZKY

8

CSJ ŞTIINŢA U CRAIOVA

9

CS ATLETICO ARAD negru

10

ACS GHIRODA

 

Jucătorul finalei: JICHICI Paul - CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

Lot jucători:

FK KOLONIJA 11421 - Martinovic Nemanja, Stetic Lazar, Jovanovic Novak, Vasic Kosta, Kovacevic Dusan, Gajic Pavle, Hrkman Todor, Doncic Filip, Jovanovic Audrija
Antrenor:

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA - Negrişan Sebastian, Stăvaru Sergiu, Ristea David, Sadovan Mario, Jichici Paul, Duţă Victor, Anghel Filip, Maliniuc David, Suercoci Răzvan, Vidican Alexandru
Antrenor: Cora Ionuţ

CS ATLETICO ARAD - Baraiolo Mirco, Berar David, Bundik Luca, Ronai Eric, Buză Ionuţ, Burcă Darius, Popa Leca Andrei, Zachar Lucas, Şuşcă Andrei, Mihoc Vlad, Bota Cristian, Baius Nicolas, Mureşan Mihai, Aslău Tano, Donca Daniel, Stoica Alexandru, Popăţ Cezar, Ancateu Darian, Bădescu Maximilian
Antrenor: Cîmpian Marcel, Stoica Flavius

CS COLŢEA 1920 BRAŞOV - Ciobanu Erick, Soveja Vlad, Tecusan David, Racu Andrei, Constantin Rareş, Coman Daniel, Niţă Mihai, Nica David
Antrenor: Ioniţă Alexandru

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates