Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 41 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2015-2016 Campionat Juniori D
Campionat Juniori D PDF Imprimare Email

Campionat cu fază finală pe ţară pentru jucători născuţi în anii 2003 şi mai mici.

Atletico Arad participă în campionatul judeţean cu echipele 2004 şi 2005, iar UTA Arad cu echipa 2003. 15 echipe participante.

 

Tur

Etapa Data Ora Teren Echipele Scorul
1 09.09.2015 17.00 ICRTI Viitorul Arad 2 - Atletico Arad 2004 1 - 0
1 09.09.2015 17.00 Atletico UTA - Kickers Chişineu Criş 6 - 0
1 09.09.2015 17.00 Ineu Ineu - Atletico Arad 2005 3 - 3
2 16.09.2015 17.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - LPS Arad 1 0 - 10
2 16.09.2015 17.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Viitorul Arad 2 3 - 2
2 16.09.2015 17.00 Dorobanţi Andromeda Arad - UTA 1 - 2

16.09.2015 17.00 Atletico UTA - Şiria 9 - 0
3 16.09.2015 17.00 Subcetate LPS Arad 1 - Atletico Arad 2005 4 - 0
3 16.09.2015 17.00 Târnova Viitorul Arad 3 - Atletico Arad 2004 1 - 2
4 23.09.2015 17.00 ICRTI Viitorul Arad 1 - UTA 4 - 0
4 23.09.2015 17.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - LPS Arad 2 4 - 0
4 23.09.2015 18.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Viitorul Arad 3 4 - 0
5 30.09.2015 17.00 Subcetate LPS Arad 2 - Atletico Arad 2005 0 - 0
5 30.09.2015 17.00 Lipova Şoimii Lipova - Atletico Arad 2004 0 - 5
6 07.10.2015 16.00 Atletico UTA - Şoimii Pâncota 8 - 0
6 07.10.2015 17.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Şoimii Lipova 7 - 0
7 09.10.2015 15.30 Subcetate Atletico Arad 2004 - Atletico Arad 2005 1 - 1
7 09.10.2015 16.00 Ineu Ineu - UTA 2 - 3
8 14.10.2015 16.00 Atletico UTA - Viitorul Arad 2 3 - 1
8 14.10.2015 16.30 Bujac Olimpia Bujac - Atletico Arad 2004 0 - 6
9 20.10.2015 16.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Olimpia Bujac 9 - 0
9 20.10.2015 17.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - Kickers Chişineu Criş 8 - 0
9 21.10.2015 16.00 Subcetate LPS Arad 1 - UTA 2 - 0
10 22.10.2015 16.00 Chişineu Criş Kickers Chişineu Criş - Atletico Arad 2005 0 - 4
10 23.10.2015 16.00 Atletico UTA - Viitorul Arad 3 6 - 0
10 24.10.2015 10.30 Dorobanţi Andromeda Arad - Atletico Arad 2004 1 - 0
11 27.10.2015 15.00 Subcetate LPS Arad 2 - UTA 0 - 8
11 27.10.2015 16.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - Şiria 3 - 1
11 28.10.2015 15.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Andromeda Arad 0 - 1
12 03.11.2015 16.00 ICRTI Viitorul Arad 1 - Atletico Arad 2004 3 - 0
12 04.11.2015 16.00 Şiria Şiria - Atletico Arad 2005 1 - 11
12 04.11.2015 16.00 Atletico UTA - Şoimii Lipova 8 - 0
13 11.11.2015 14.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - UTA 0 - 1
13 11.11.2015 15.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Viitorul Arad 1 0 - 4
14 18.11.2015 16.00 Caporal Alexa Şoimii Pâncota - Atletico Arad 2004 0 - 4
14 18.11.2015 16.00 Atletico UTA - Atletico Arad 2005 2 - 0
15 25.11.2015 15.00 Subcetate Atletico Arad 2005 - Şoimii Pâncota 5 - 1
15 25.11.2015 16.00 Subcetate Atletico Arad 2004 - Ineu 0 - 1
15 25.11.2015 16.00 Bujac Olimpia Bujac - UTA 0 - 7

Clasament după tur

3. UTA - 36 puncte

7. CS ATLETICO ARAD 2005 - 24 puncte

8. CS ATLETICO ARAD 2004 - 22 puncte

 

Retur

Etapa Data Ora Teren Echipele Scorul
16 09.03.2016 15.00 Atletico Atletico Arad 2004 - Viitorul Arad 2 1 - 0
16 14.03.2016 16.00 Ch. Criș Kickers Chişineu Criş - UTA 0 - 1
16 09.03.2016 16.00 Atletico Atletico Arad 2005 - Ineu 1 - 1
17 16.03.2016 17.00
LPS Arad 1 - Atletico Arad 2004 5 - 1
17 16.03.2016 15.30
Viitorul Arad 2 - Atletico Arad 2005 0 - 2
17 16.03.2016 16.30
UTA - Andromeda Arad 5 - 1
18 23.03.2016 16.30
Şiria - UTA 0 - 4
18 23.03.2016

15.00

Atletico Atletico Arad 2005 - LPS Arad 1 0 - 8
18 23.03.2016 16.00
Atletico Arad 2004 - Viitorul Arad 3 1 - 1
19 30.03.2016 17.00
UTA - Viitorul Arad 1 0 - 0
19 30.03.2016 15.30
LPS Arad 2 - Atletico Arad 2004 0 - 4
19 30.03.2016 17.00 ICRTI Viitorul Arad 3 - Atletico Arad 2005 1 - 2
20 06.04.2016 17.00 Atletico Atletico Arad 2005 - LPS Arad 2 2 - 1
20 06.04.2016 18.00 Atletico Atletico Arad 2004 - Şoimii Lipova 2 - 0
21 13.04.2016 17.00
Şoimii Pâncota - UTA 1 - 6
21 13.04.2016 17.00
Şoimii Lipova - Atletico Arad 2005 0 - 4
22 20.04.2016 18.00 Atletico Atletico Arad 2005 - Atletico Arad 2004 5 - 4
22 20.04.2016 17.00
UTA - Ineu 3 - 2
23 22.04.2016 16.00
Viitorul Arad 2 - UTA 1 - 3
23 22.04.2016 16.00
Atletico Arad 2004 - Olimpia Bujac 9 - 1
24 27.04.2016 15.30
Olimpia Bujac - Atletico Arad 2005 0 - 3
24 25.04.2016 17.00
Kickers Chişineu Criş - Atletico Arad 2004 0 - 1
24 27.04.2016 17.00
UTA - LPS Arad 1 1 - 5
25 29.04.2016 11.00
Atletico Arad 2005 - Kickers Chişineu Criş 3 - 1
25 29.04.2016 11.00
Viitorul Arad 3 - UTA 0 - 3
25 29.04.2016 12.00 Atletico Atletico Arad 2004 - Andromeda Arad 3 - 1
26 04.05.2016 16.00
UTA - LPS Arad 2 4 - 0
26 04.05.2016 16.00
Şiria - Atletico Arad 2004 1 - 6
26 04.05.2016 18.00
Andromeda Arad - Atletico Arad 2005 1 - 1
27 06.05.2016 18.30
Atletico Arad 2004 - Viitorul Arad 1 0 - 4
27 06.05.2016 17.30
Atletico Arad 2005 - Şiria 11 - 0
27 06.05.2016 18.00
Şoimii Lipova - UTA 0 - 12
28 11.05.2016 16.00
UTA - Atletico Arad 2004 5 - 0
28 10.05.2016 17.00
Viitorul Arad 1 - Atletico Arad 2005 5 - 2
29 13.05.2016 17.00 Atletico Atletico Arad 2004 - Şoimii Pâncota 1 - 1
29 20.05.2016 16.30 Atletico Atletico Arad 2005 - UTA 1 - 8
30 18.05.2016 17.00
Şoimii Pâncota - Atletico Arad 2005 3 - 3
30 18.05.2016 18.30
Ineu - Atletico Arad 2004 2 - 2
30 18.05.2016 18.00
UTA - Olimpia Bujac 14 - 0

Clasament după retur

3. UTA - 73 puncte

6. CS ATLETICO ARAD 2005 - 51 puncte

8. CS ATLETICO ARAD 2004 - 46 puncte

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates