Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 41 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XV Categoria 2004
Categoria 2004 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ PAUZĂ între reprize !!!

Adrese terenuri:

Teren SUBCETATE: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS MINERUL Motru roşu

CS MINERUL Motru albastru

CS ATLETICO Arad

SF BUBAMARA LESTANE Belgrade (Serbia)

GROSICS AKADEMIA Gyula (Ungaria)

AS Parângu Sadu

LPS Arad

CS VIITORUL Aiud

CS VIITORUL Zalău

CS VICTORIA Nădlac

CS ŞOIMII Lipova

CS LEU Giarmata

 

 

VINERI 28.08.2015

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:00

MINERUL MOTRU roşu

BUBAMARA LESTANE

SUBCETATE 2

2 - 4

2

10:45

LPS ARAD

VICTORIA Nădlac

SUBCETATE 2

11 - 0

3

12:15

BUBAMARA LESTANE

VICTORIA Nădlac

SUBCETATE 2

10 - 2

4

13:00

MINERUL MOTRU roşu

LPS ARAD

SUBCETATE 2

0 - 3

5

14:30

MINERUL MOTRU roşu

VICTORIA Nădlac

SUBCETATE 2

5 - 0

6

15:15

BUBAMARA LESTANE

LPS ARAD

SUBCETATE 2

0 - 3

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:45

VIITORUL AIUD

ŞOIMII LIPOVA

SUBCETATE 1

4 - 1

2

11:30

MINERUL MOTRU albastru

GROSICS AKADEMIA

SUBCETATE 1

1 - 3

3

13:45

MINERUL MOTRU albastru

ŞOIMII LIPOVA

SUBCETATE 1

4 - 1

4

14:30

GROSICS AKADEMIA

VIITORUL AIUD

SUBCETATE 1

1 - 2

5

16:45

GROSICS AKADEMIA

ŞOIMII LIPOVA

SUBCETATE 1

5 - 0

6

17:30

MINERUL MOTRU albastru

VIITORUL AIUD

SUBCETATE 1

0 - 1

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:15

PARÂNGU SADU

ATLETICO ARAD

SUBCETATE 1

0 - 5

2

10:00

VIITORUL ZALĂU

LEU GIARMATA

SUBCETATE 1

6 - 0

3

12:15

ATLETICO ARAD

LEU GIARMATA

SUBCETATE 1

3 - 2

4

13:00

PARÂNGU SADU

VIITORUL ZALĂU

SUBCETATE 1

0 - 2

5

16:00

PARÂNGU SADU

LEU GIARMATA

SUBCETATE 1

2 - 4

6

18:15

ATLETICO ARAD

VIITORUL ZALĂU

SUBCETATE 1

0 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

LPS ARAD      3 3 0 0 17- 0  9

VIITORUL AIUD                3 3 0 0 7- 2 9

CS VIITORUL ZALAU    3 2 1 0  8- 0 7

2

B. LESTANE   3 2 0 1 14- 7  6

GROSICS AKADEMIA        3 2 0 1 9- 3 6

CS ATLETICO ARAD     3 2 1 0  8- 2 7

3

M. MOTRU     3 1 0 2  7- 7  3

MINERUL MOTRU albastru 3 1 0 2 5- 5 3

CS LEU GIARMATA      3 1 0 2  6-11 3

4

V. NADLAC    3 0 0 3  2-26 0

SOIMII LIPOVA                3 0 0 3 2-13 0

AS PARÂNGU SADU     3 0 0 3  2-11 0

SÂMBĂTĂ 29.08.2015

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:00

A4 CS VICTORIA NADLAC

B4 SOIMII LIPOVA

SUBCETATE 2

1 - 7

2

09:00

A3 MINERUL MOTRU rosu

B3 MINERUL MOTRU albastru

SUBCETATE 1

7 - 1

3

09:45

A2 BUBAMARA LESTANE

B2 GROSICS AKADEMIA

SUBCETATE 1

3 - 1

4

10:30

A1 LPS ARAD

B1 VIITORUL AIUD

SUBCETATE 1

2 - 0

5

11:15

A4 CS VICTORIA NADLAC

C4 AS PARÂNGU SADU

SUBCETATE 1

0 - 9

6

12:00

A3 MINERUL MOTRU rosu

C3 CS LEU GIARMATA

SUBCETATE 1

0 - 4

7

12:45

A2 BUBAMARA LESTANE

C2 CS ATLETICO ARAD

SUBCETATE 1

1 - 6

8

13:30

A1 LPS ARAD

C1 CS VIITORUL ZALAU

SUBCETATE 1

1 - 3

9

13:30

B4 SOIMII LIPOVA

C4 AS PARÂNGU SADU

SUBCETATE 2

0 - 8

10

14:15

B3 MINERUL MOTRU albastru

C3 CS LEU GIARMATA

SUBCETATE 1

0 - 3

11

15:00

B2 GROSICS AKADEMIA

C2 CS ATLETICO ARAD

SUBCETATE 1

0 - 3

12

15:45

B1 VIITORUL AIUD

C1 CS VIITORUL ZALAU

SUBCETATE 1

0 - 2

16.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

SUBCETATE

CLASAMENTUL FINAL 2004

1

CS VIITORUL ZALĂU

2

LPS ARAD

3

CS VIITORUL AIUD

4

CS ATLETICO ARAD

5

GROSICS AKADEMIA GYULA

6

SF BUBAMARA LESTANE BEOGRADE

7

CS LEU GIARMATA

8

CS MINERUL MOTRU roşu

9 CS MINERUL MOTRU albastru
10 AS PARÂNGU SADU
11 CS ŞOIMII LIPOVA
12 CS VICTORIA NĂDLAC

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: CIURBE MARIO - CS VIITORUL ZALĂU

Lot jucători:

CS VIITORUL ZALĂU - Vadas David, Babtan Alexandru, Toth Raul, Silagyi Vlad, Goarna Artur, Lungu Răzvan, Opriş Alexandru, Sabou Todoruţ, Kabai David, Neagotă Ştefan, Dezsi Eduard, Ciurbe Mario, Pătcaş Rareş
Antrenor: Bărnuţiu Bogdan

LPS ARAD - Bontea David, Costea Flavius, Lucaciu Ovidiu, Radu Denis, Rus Sebastian, Nagy Robertto, Mihai Cristi, Hanţ Sorin, Del Monaco Gianni, Kiss Mark, Tod Raul, Nicoară Raul, Alex Ioniţă, David Petruţ
Antrenor: Donca Dinu

ACS VIITORUL AIUD - Sárközi Hunor, Lupean George, Rus Andrei, Szekely Robert, Cîmpan Alin, Ősz Erik, Molnár Feri, Gilyen Balint, Cuţitar David, Avram Cosmin
Antrenor: Ursu Florin

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates