Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 27 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VIII Categoria 1999
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1999

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 ŞOIMII LIPOVA

 CSŞ GLORIA ARAD

FCM UTA ARAD 

 MEZGA KAPOSVAR (HU)

 POLI TIMIŞOARA

 ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

 CSŞ CAREI

 LUCEAFĂRUL TG. JIU

 FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 LPS TG. JIU

 NEGREA REŞIŢA

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.30

MEZGA KAPOSVAR

ATLETICO ROŞIORI

Pedagogic

0-4

 2

9.00

ŞOIMII LIPOVA

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

1-6

 3

11.00

ŞOIMII LIPOVA

MEZGA KAPOSVAR

Pedagogic

1-1

 4

11.30

ATLETICO ROŞIORI

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

4-0

 5

15.00

ŞOIMII LIPOVA

ATLETICO ROŞIORI

Pedagogic

0-8

 6

15.30

MEZGA KAPOSVAR

RIPENSIA TIMIŞOARA

Pedagogic

1-5

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

13.00

CSŞ GLORIA ARAD

POLI TIMIŞOARA

Pedagogic

0-3

 2

13.30

CSŞ CAREI

LPS.TG.JIU

Pedagogic

2-1

 3

16.00

CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ CAREI

Pedagogic

1-2

 4

16.30

POLI TIMIŞOARA

LPS.TG.JIU

Pedagogic

4-1

 5

18.00

CSŞ GLORIA AMRAD

LPS.TG.JIU

Pedagogic

1-3

 6

18.30

POLI TIMIŞOARA

CSŞ CAREI

Pedagogic

7-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

8.00

 UTA ARAD

ORAVIŢA

Victoria

3-0

 2

8.30

LUCEAFĂRUL TG. JIU

NEGREA REŞIŢA

Victoria

1-0

 3

10.00

UTA ARAD

LUCEAFĂRUL TG. JIU

Victoria

0-1

 4

10.30

ORAVIŢA

NEGREA REŞIŢA

Victoria

0-1

 5

12.00

UTA ARAD

NEGREA REŞIŢA

Victoria

2-0

 6

12.30

ORAVIŢA

LUCEAFĂRUL TG. JIU

Victoria

0-1

Clasament după grupe

 

GRUPA A

GRUPA B 

 GRUPA C

 1

ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 9p

POLI TIMIŞOARA 9p

LUCEAFĂRUL TG. JIU 9p

 2

RIPENSIA TIMIŞOARA 6p

CSŞ CAREI 6p

UTA ARAD 6p

 3

MEZGA KAPOSVAR 1p(2-10)

LPS TG. JIU 3p

NEGREA REŞIŢA 3p

 4

ŞOIMII LIPOVA 1p(2-15)

CSŞ GLORIA ARAD 0p

N. CHIRIŢĂ ORAVIŢA 0p

 

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

8.00

A4 ŞOIMII LIPOVA

B4 CSŞ GLORIA ARAD

Pedagogic

1-0

 2

8.30

A3 MEZGA KAPOSVAR

B3 LPS TG. JIU

Pedagogic

0-4

 3

9.00

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

B2 CSŞ CAREI

Pedagogic

0-1

 4

9.00

A1 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

B1 POLI TIMIŞOARA

UAV

0-3

 5

9.30

A4 ŞOIMII LIPOVA

C4 N.CH. ORAVIŢA

Pedagogic

1-0

 6

10.00

A3 MEZGA KAPOSVAR

C3 NEGREA REŞIŢA

Pedagogic

0-2

 7

10.30

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

C2 UTA ARAD

Pedagogic

2-0

 8

11.30

A1 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

C1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

UAV

1-0

 9

12.00

B4 CSŞ GLORIA ARAD

C4 N. CH. ORAVIŢA

Pedagogic

0-1

 10

12.30

B3 LPS TG. JIU

C3 NEGREA REŞIŢA

Pedagogic

4-2

 11

13.00

B1 POLI TIMIŞOARA

C1 LUCEAFĂRUL TG. JIU

UAV

1-1

 12

13.00

B2 CSŞ CAREI

C2 UTA ARAD

Pedagogic

1-0

 

 13.30

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1 FC TIMIŞOARA
 2 CS ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 3 LUCEAFĂRUL TG. JIU
 4CSŞ CAREI
 5 FC RIPENSIA TIMIŞOARA
 6 FCM UTA ARAD
 7 LPS TG. JIU
 8 NEGREA REŞIŢAA
 9 MEZGA KAPOSVAR
 10 ŞOIMII LIPOVA
 11 NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA
 12 CSŞ GLORIA ARAD

Jucătorul finalei: NISTOR DANIEL - FC TIMIŞOARA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates