Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 50 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VIII Categoria 1997
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 1x27 minute !!! Se joacă cu aut lateral. Autul lateral se bate cu mâna.
Serie A (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu FN
Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" (suprafaţă sintetică) - B-dul General Dragalina nr.7
Universitatea "Aurel Vlaicu" / UAV  (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

CATEGORIA 1997

 GRUPA A

GRUPA B

  GRUPA C

 GRUPA D

 FCM UTA ARAD

 CS ATLETICO 98 ARAD

 CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD negru

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 1

 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2

 CSŞ ŞOIMII SIBIU B

CSŞ ŞOIMII SIBIU A

 BEKESCSABA UFC alb (HU)
 BEKESCSABA UFC mov (HU) 

 MEZGA KAPOSVAR (HU)

ŞCOALA DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

 NEGREA REŞIŢA

 CS VIITORUL ZALĂU

 PRO FOTBAL PETROŞANI

MEZGA KAPOSVAR B (HU)

 

Sâmbătă 19.12.2009

Grupa A

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

15.00

UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 1

UAV

0-5

 2

15.30

BEKESCSABA alb

NEGREA REŞIŢA

UAV

1-0

 3

17.30

UTA ARAD

BEKESCSABA alb

UAV

0-3

 4

18.00

BANATUL TIMIŞOARA 1

NEGREA REŞIŢA

UAV

6-0

 5

19.30

BANATUL TIMIŞOARA 1

BEKESCSABA alb

UAV

3-0

 6

20.00

UTA ARAD

NEGREA REŞIŢA

UAV

1-2

Grupa B

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

14.00

ATLETICO 98 ARAD

BANATUL TIMIŞOARA 2

UAV

2-1

 2

14.30

BEKESCSABA mov

VIITORUL ZALĂU

UAV

1-0

 3

16.00

ATLETICO 98 ARAD

BEKESCSABA mov

UAV

1-0

 4

16.30

BANATUL TIMIŞOARA 2

VIITORUL ZALĂU

UAV

1-0

 5

18.30

ATLETICO 98 ARAD

VIITORUL ZALĂU

UAV

0-1

 6

19.00

BANATUL TIMIŞOARA 2

BEKESCSABA mov

UAV

1-0

Grupa C

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

9.00

ATLETICO ARAD galben

ŞOIMII SIBIU B

VICTORIA

2-0

 2

9.30

MEZGA KAPOSVAR

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

5-0

 3

13.00

ATLETICO ARAD galben

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

2-1

 4

13.30

ŞOIMII SIBIU B

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

5-0

 5

15.00

ATLETICO ARAD galben

PRO FOTBAL PETROŞANI

VICTORIA

6-0

 6

15.30

ŞOIMII SIBIU B

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

3-5

Grupa D

Nr.

ORA 

ECHIPELE

TEREN

SCOR 

 1

11.00

ATLETICO ARAD negru

ŞOIMII SIBIU A

VICTORIA

10-0

 2

11.30

ORAVIŢA

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

0-2

 3

14.00

ATLETICO ARAD negru

ORAVIŢA

VICTORIA

11-0

 4

14.30

ŞOIMII SIBIU A

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

1-14

 5

16.00

ATLETICO ARAD negru

ROŞIORI DE VEDE

VICTORIA

9-0

 6

16.30

ŞOIMII SIBIU A

ORAVIŢA

VICTORIA

1-9

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

 

Grupa A 

Grupa B

Grupa C

Grupa D 

 1

 BANATUL TIMIŞOARA 1 9p

ATLETICO 98 ARAD 6p

 ATLETICO ARAD galben 9p ATLETICO ARAD negru 9p

 2

BEKESCSABA alb 6p

BANATUL TIMIŞOARA 2 6p

 MEZGA KAPOSVAR 6p ATLETICO ROŞIORI DE VEDE 6p

 3

NEGREA REŞIŢA 3p

BEKESCSABA mov 3p

 CSŞ ŞOIMII SIBIU B 3p N. CHIRIŢĂ ORAVIŢA 3p

 4

UTA ARAD 0p

VIITORUL ZALĂU 3p

 PRO FOTBAL PETROŞANI 0p ŞOIMII SIBIU A 0p

Duminică 20.12.2009

 Nr.

 ORA

ECHIPELE

TEREN 

SCOR 

 1

9.00

A4 UTA ARAD

B4 VIITORUL ZALĂU

SERIE A2

0-2

 2

9.30

C4 PRO F. PETROŞANI

D4 ŞOIMII SIBIU A

SERIE A2

5-0

 3

9.30

A1 BANATUL TIMIŞOARA 1

B1 ATLETICO 98 ARAD

UAV

2-1

 4

10.00

C1 ATLETICO ARAD galben

D1 ATLETICO ARAD negru

UAV

5-1

 5

10.00

A2 BEKESCSABA alb

B2 BANATUL TIMIŞOARA 2

SERIE A1

0-2

 6

10.00

A3 NEGREA REŞIŢA

B3 BEKESCSABA mov

SERIE A2

3-2(0-0)dp

 7

10.30

C3 ŞOIMII SIBIU B

D3 N.CH. ORAVIŢA

SERIE A2

0-3

 8

10.30

C2 MEZGA KAPOSVAR

D2 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE

SERIE A1

3-0

 9

11.00

Loc 15-16 UTA ARAD

ŞOIMII SIBIU A

SERIE A2

3-0

 10

11.30

Loc 13-14 VIITORUL ZALĂU

PRO FOTBAL PETROŞANI

SERIE A2

4-3(1-1)dp

 11

12.00

Loc 11-12 BEKESCSABA mov

ŞOIMII SIBIAU B

SERIE A2

4-2(1-1)dp

 12

12.00

Loc 5-6 BANATUL TIMIŞOARA 2

MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A1

1-0

 13

12.30

Loc 7-8 BEKESCSABA alb

ATLETICO ROŞIORI

SERIE A1

4-1

 14

12.30

Loc 9-10 NEGREA REŞIŢA

NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA

SERIE A2

2-3(0-0)dp

 15

13.40

Loc 3-4 ATLETICO 98 ARAD

ATLETICO ARAD negru

UAV

0-3

 16

14.10

  Loc 1-2 BANATUL TIMIŞOARA 1

ATLETICO ARAD galben

UAV

5-3

 

 15.40

 Festivitate de premiere

 UAV

 
 

CLASAMENT FINAL

 1LPS BANATUL TIMIŞOARA 1
 2 CS ATLETICO ARAD galben
 3 CS ATLETICO ARAD negru
 4 CS ATLETICO 98 ARAD
 5 LPS BANATUL TIMIŞOARA 2
 6 MEZGA KAPOSVAR
 7 BEKESCSABA alb
 8 ATLETICO ROŞIORI DE VEDE
 9 ŞC. DE FOTBAL NICOLAE CHIRIŢĂ ORAVIŢA
 10 NEGREA REŞIŢA
 11 BEKESCSABA mov
 12 ŞOIMII SIBIU B
 13 VIITORUL ZALĂU
 14 PRO FOTBAL PETROŞANI
 15 FCM UTA ARAD
 16 ŞOIMII SIBIU A

Jucătorul finalei: MAILAT SEBASTIAN - LPS BANATUL TIMIŞOARA

Premiu special: NICA MARIUS - ATLETICO ARAD

Lot CS ATLETICO 98 ARAD: Stanciu, Oneţiu, Petre, Burcă, Lingurar, Oaidă, Sabău, Iuga, Lazăr, Takats, Nibu, Ianc
Antrenori: prof. Marius Demian, prof. Bogdan Oneţ, prof. Cristian Păcurar

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates