Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 70 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIII Cupa de Crăciun - Categoria 2003
Cupa de Crăciun - Categoria 2003 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

OFK VRSAC UNITED (SER)

VOJVODINA RMR NOVI SAD (SER)

FK KOLONIJA 11421 (SER)

CS ATLETICO ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CS ATLETICO ARAD 2004

CSŞ ŞOIMII SIBIU

LPS ARAD

CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

ACS STICLA ARIEŞUL TURDA

ŞCOALA DE FOTBAL DEMIAN ADRIAN galben

ŞCOALA DE FOTBAL DEMIAN ADRIAN albastru

FK KOSMET LEPOSAVIC (SER)

 

 

 

 

 

 

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Sala de sport a Liceului Dimitrie Ţichindeal Pedagogic (suprafaţă sintetică) – str. Bulevardul General Dragalina 5-7

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

 

SÂMBĂTĂ 6.12.2014

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:53

OFK VRSAC UNITED

ATLETICO ARAD

VICTORIA

0 - 1

2

11:55

-

12:18

CSŞ ŞOIMII SIBIU

ARIEŞUL TURDA

VICTORIA

0 - 1

3

14:00

-

14:23

OFK VRSAC UNITED

CSŞ ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

3 - 1

4

14:25

-

14:48

ATLETICO ARAD

KOSMET LEPOSAVIC

VICTORIA

2 - 0

5

15:40

-

16:03

OFK VRSAC UNITED

KOSMET LEPOSAVIC

VICTORIA

0 - 3

6

16:05

-

16:28

ATLETICO ARAD

ARIEŞUL TURDA

VICTORIA

3 - 0

7

17:20

-

17:43

OFK VRSAC UNITED

ARIEŞUL TURDA

VICTORIA

6 - 3

8

17:45

-

18:08

CSŞ ŞOIMII SIBIU

KOSMET LEPOSAVIC

VICTORIA

0 - 2

9

19:00

-

19:23

ATLETICO ARAD

CSŞ ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

2 - 1

10

19:25

-

19:48

ARIEŞUL TURDA

KOSMET LEPOSAVIC

VICTORIA

2 - 2

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:00

-

10:23

VOJVODINA NOVI SAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

Pedagogic

2 - 1

2

10:25

-

10:48

LPS ARAD

Ş.F. DEMIAN ADRIAN galben

Pedagogic

3 - 1

3

12:30

-

12:53

LPS BANATUL TIMIŞOARA

Ş.F. DEMIAN ADRIAN galben

Pedagogic

3 - 0

4

12:55

-

13:18

VOJVODINA NOVI SAD

LPS ARAD

Pedagogic

0 - 1

5

15:00

-

15:23

LPS BANATUL TIMIŞOARA

LPS ARAD

Pedagogic

0 - 0

6

15:25

-

15:48

VOJVODINA NOVI SAD

Ş.F. DEMIAN ADRIAN galben

Pedagogic

5 - 0

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:50

-

11:13

FK KOLONIJA 11421

ATLETICO ARAD 04

Pedagogic

2 - 3

2

11:15

-

11:38

Ş.F. DEMIAN ADRIAN albastru

ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

Pedagogic

1 - 0

3

14:10

-

14:33

KOLONIJA 11421

Ş.F. DEMIAN ADRIAN albastru

Pedagogic

1 - 0

4

14:35

-

14:58

ATLETICO ARAD 04

ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

Pedagogic

0 - 0

5

16:40

-

17:03

KOLONIJA 11421

ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

Pedagogic

0 - 2

6

17:05

-

17:28

ATLETICO ARAD 04

Ş.F. DEMIAN ADRIAN albastru

Pedagogic

0 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. CS ATLETICO ARAD  12p

1. LPS ARAD   7p

1. CS ATLETICO ARAD 2004  5p

2. FK KOSMET LEPOSAVIC 7p

2. VOJVODINA RMR NOVI SAD  6p

2. ŞF DEMIAN ADRIAN albastru  4p

3. OFK VRSAC UNITED  6p

3. LPS BANATUL TIMIŞOARA  4p

3 CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU  4p

4. ACS STICLA ARIEŞUL TURDA  4p

4. ŞF DEMIAN ADRIAN galben  0p

4. FK KOLONIJA 11421  3p

5. CSŞ ŞOIMII SIBIU  0p

 

 

DUMINICĂ 7.12.2014

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:45

-

09:08

Loc 7 - 9 A3 VRSAC UNITED

C3 CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

Pedagogic

0 - 1

2

08:45

-

09:08

Loc 10 - 13 A4 ACS STICLA ARIEŞUL TURDA

B4 ŞF DEMIAN ADRIAN galben

UAV

2 - 1 (0-0)

3

09:10

-

09:33

Loc 10 - 13 A5 CSŞ ŞOIMII SIBIU

C4 FK KOLONIJA 11421

UAV

0 - 1

4

09:35

-

09:58

Loc 4 - 6 A2 FK KOSMET LEPOSAVIC

B2 VOJVODINA NOVI SAD

UAV

0 - 0

5

10:00

-

10:23

Loc 12 - 13 P(A4-B4) DEMIAN ADRIAN galben

P(A5-C4) CSŞ ŞOIMII SIBIU

UAV

0 - 1

6

10:25

-

10:48

Loc 10 - 11 C(A4-B4) ACS STICLA ARIEŞUL TURDA

C(A5-C4) FK KOLONIJA 11421

UAV

2 - 0

7

10:25

-

10:48

Loc 7 - 9 A3 VRSAC UNITED

B3 LPS BANATUL TIMIŞOARA

Pedagogic

2 - 0

8

11:00

-

11:23

Loc 1-3 A1 CS ATLETICO ARAD

B1 LPS ARAD

Victoria

1 - 1

9

12:05

-

12:28

Loc 7 - 9 B3 LPS BANATUL TIMIŞOARA

C3 CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

Pedagogic

4 - 1

10

12:40

-

13:03

Loc 4 - 6 A2 FK KOSMET  LEPOSAVIC

C2 ŞF DEMIAN ADRIAN albastru

Victoria

0 - 1

11

13:05

-

13:28

Loc 1-3 A1 CS ATLETICO ARAD

C1 CS ATLETICO ARAD 2004

Victoria

1 - 1

12

13:55

-

14:18

Loc 4 - 6 B2 VOJVODINA NOVI SAD

C2 ŞF DEMIAN ADRIAN lbastru

Victoria

0 - 1

13

14:45

 

15:08

Loc 1 - 3 B1 LPS ARAD

C1 CS ATLETICO ARAD 2004

Victoria

2 - 1 (0-0)

 

16.00

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

 

Clasament final 2003

1

CS ATLETICO ARAD

2

LPS ARAD

3

CS ATLETICO ARAD 2004

4

ŞF DEMIAN ADRIAN albastru

5 - 6

FK KOSMET LEPOSAVIC

5 - 6

VOJVODINA RMR NOVI SAD

7

LPS BANATUL TIMIŞOARA

8

OFK VRSAC UNITED

9

CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

10

ACS STICLA ARIEŞUL TURDA

11

FK KOLONIJA 11421

12

CSŞ ŞOIMII SIBIU

13

ŞF DEMIAN ADRIAN galben

 

Jucătorul finalei:  TIRIAN VLAD (CS ATLETICO ARAD 2004)


Lot jucători:

CS ATLETICO Arad: Rigo Ronald, Puta Daniel, Ursoi Robert, Andrieş Mario, Ciubăncan David, Busui Bogdan, Dalca Bogdan, Vulturar Cătălin, Ekmekci Ahmet, Sterciuc Ianis, Csonka Edward, Cladovan Radu
Antrenor: Mărginean Radu

LPS Arad: Miclean Mihai, Andreescu Paul, Petruţ David, Goian Sergiu, Ţambor Denis, Bulzan Mario, Mocan Sergiu, Stoica Sergiu, Csillag Arpi, Mercioiu Marcel, Muscă Raul, Maxim Alin, Cristi Mihai, Coste Flavius
Antrenor: Donca Dinu

CS ATLETICO Arad 2004: Tirian Vlad, Han Andrei, Boiţ Sebastian, Urdaş Bogdan, Popescu Armand, Mureşan Andrei, Bîc Alex, Deznan Sasha, Dorubeţ Raul, Hanţ Sorin, Martin Adrian, Kiss Mark
Antrenor: Donca Dinu

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates