Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 85 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XIII Cupa de Crăciun - Categoria 2007
Cupa de Crăciun - Categoria 2007 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

CS ATLETICO ARAD galben

CS ATLETICO ARAD 2008

CS ATLETICO ARAD negru

LPS ARAD

VICTORIA NĂDLAC

FC JUVENTUS COLTERM TIMIŞOARA

AS RECAŞ

LPS – CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

CS TRANSILVANIA CLUJ – NAPOCA

CS DINAMYK CRAIOVA

CS ZLATNA

OROSHÁZA MTK ULE (HU)

AS JUNIOR TIMIŞOARA

FC ATACANTE BEOGRAD (SER)

ŞCOALA DE FOTBAL DEMIAN ADRIAN

LPS BIHORUL ORADEA

 

 

 

 

Adrese săli:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Sala de sport a Liceului Dimitrie Ţichindeal Pedagogic (suprafaţă sintetică) – str. Bulevardul General Dragalina 5-7

Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

SÂMBĂTĂ 6.12.2014

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:40

-

11:03

ATLETICO ARAD galben

VICTORIA NĂDLAC

UAV

6 - 0

2

11:05

-

11:28

TRANSILVANIA CLUJ N.

JUNIOR TIMIŞOARA

UAV

1 - 0

3

12:45

-

13:08

VICTORIA NĂDLAC

JUNIOR TIMIŞOARA

UAV

0 - 2

4

13:10

-

13:33

ATLETICO ARAD galben

TRANSILVANIA CLUJ -N.

UAV

1 - 0

5

15:40

-

16:03

ATLETICO ARAD galben

JUNIOR TIMIŞOARA

UAV

4 - 0

6

16:05

-

16:28

VICTORIA NĂDLAC

TRANSILVANIA CLUJ -N.

UAV

0 - 6

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:25

-

09:48

DINAMYK CRAIOVA

FC ATACANTE BEOGRAD

UAV

3 - 0

2

10:15

-

10:38

ATLETICO ARAD 08

COLTERM TIMIŞOARA

UAV

0 - 2

3

11:55

-

12:18

COLTERM TIMIŞOARA

FC ATACANTE BEOGRAD

UAV

0 - 7

4

12:20

-

12:43

ATLETICO ARAD 08

DINAMYK CRAIOVA

UAV

0 - 7

5

15:15

-

15:38

COLTERM TIMIŞOARA

DINAMYK CRAIOVA

UAV

0 - 4

6

17:20

-

17:43

ATLETICO ARAD 08

FC ATACANTE BEOGRAD

UAV

0 - 8

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:35

-

13:58

ATLETICO ARAD negru

AS RECAŞ

UAV

3 - 0

2

14:00

-

14:23

CS ZLATNA

Ş.F. DEMIAN ADRIAN

UAV

0 - 4

3

16:30

-

16:53

AS RECAŞ

Ş.F. DEMIAN ADRIAN

UAV

1 - 6

4

16:55

-

17:18

ATLETICO ARAD negru

CS ZLATNA

UAV

0 - 0

5

18:10

-

18:33

AS RECAŞ

CS ZLATNA

UAV

0 - 4

6

19:00

-

19:23

ATLETICO ARAD negru

Ş.F. DEMIAN ADRIAN

UAV

1 - 0

GRUPA   D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:40

-

12:03

LPS ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

Pedagogic

0 - 4

2

12:05

-

12:28

LPS BIHORUL ORADEA

OROSHAZA MTK ULE

Pedagogic

3 - 1

3

13:20

-

13:43

LPS ARAD

OROSHAZA MTK ULE

Pedagogic

1 - 4

4

13:45

-

14:08

LPS BANATUL TIMIŞOARA

LPS BIHORUL ORADEA

Pedagogic

4 - 0

5

15:50

-

16:13

LPS BANATUL TIMIŞOARA

OROSHAZA MTK ULE

Pedagogic

2 - 1

6

16:15

-

16:38

LPS ARAD

LPS BIHORUL ORADEA

Pedagogic

1 - 0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

GRUPA D / GROUP

1. CS ATLETICO ARAD galben   9p

1. CS DINAMYK CRAIOVA   9p

1. CS ATLETICO ARAD negru  7p

1. LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA  9p

2. CS TRANSILVANIA CLUJ NAPOCA 6p

2. FC ATACANTE BEOGRAD  6p

2. ŞF DEMIAN ADRIAN  6p

2. OROSHAZA MTK ULE  3p (+1)

3. AS JUNIOR TIMIŞOARA  3p

3. FC JUVENTUS COLTERM TIMIŞOARA  3p

3. CS ZLATNA  4p

3. LPS BIHORUL ORADEA  3p (+1)

4. VICTORIA NĂDLAC  0p

4. CS ATLETICO ARAD 2004  0p

4. AS RECAŞ  0p

4. LPS ARAD  3p (-2)

 

DUMINICĂ 7.12.2014

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:50

-

11:13

A4 VICTORIA NĂDLAC

B4 CS ATLETICO ARAD 2008

UAV

2 - 0

2

11:15

-

11:38

C4 AS RECAŞ

D4 LPS ARAD

UAV

0 - 3

3

11:40

-

12:03

A3 AS JUNIOR TIMIŞOARA

B3 FC JUVENTUS COLTERM TIMIŞOARA

UAV

2 - 1

4

11:50

-

12:13

A1 CS ATLETICO ARAD galben

B1 DINAMYK CRAIOVA

Victoria

3 - 4 (1-1)

5

12:05

-

12:28

C3 CS ZLATNA

D3 LPS BIHORUL ORADEA

UAV

0 - 1

6

12:15

-

12:38

C1 CS ATLETICO ARAD negru

D1 LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

Victoria

1 - 2 (0-0)

7

12:30

-

12:53

A2 CS TRANSILVANIA CLUJ NAPOCA

B2 FC ATACANTE BEOGRAD

UAV

1 - 0

8

12:55

-

13:18

C2 ŞF DEMIAN ADRIAN

D2 OROSHAZA MTK ULE

UAV

1 - 0

9

13:20

-

13:43

Loc 15 - 16 P(A4-B4) ATLETICO ARAD 08

P(C4-D4) AS RECAŞ

UAV

4 - 0

10

13:45

-

14:08

Loc 13 - 14 C(A4-B4) VICTORIA NĂDLAC

C(C4-D4) LPS ARAD

UAV

2 - 1 (0-0)

11

14:10

-

14:33

Loc 11 - 12 P(A3-B3) FC JUVENTUS COLTERM TIMI;OARA

P(C3-D3) CS ZLATNA

UAV

0 - 5

12

14:20

 

14:43

Loc 3 - 4 P(A1-B1) CS ATLETICO ARAD galben

P(C1-D1) CS ATLETICO ARAD negru

Victoria

4 - 2

13

14:35

-

14:58

Loc 9 - 10 C(A3-B3) AS JUNIOR TIMIŞOARA

C(C3-D3) LPS BIHORUL ORADEA

UAV

2 - 3 (1-1)

14

15:00

-

15:23

Loc 7 - 8 P(A2-B2) FC ATACANTE BEOGRAD

P(C2-D2) OROSHAZA MTK ULE

UAV

2 - 1 (0-0)

15

15:25

-

15:48

Loc 5 - 6 C(A2-B2) TRANSILVANIA CLUJ NAPOCA

C(C2-D2) DEMIAN ADRIAN

UAV

2 - 1

16

15:35

-

15:58

Loc 1 – 2 C(A1-B1) DINAMYK CRAIOVA

C(C1-D1) LPS BANATUL TIMIŞOARA

Victoria

0 - 4

 

16.00

Festivitate de premiere (locurile 1 – 3)

VICTORIA

 

 

Clasament final 2007

1

LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

2

DINAMYK CRAIOVA

3

CS ATLETICO ARAD galben

4

CS ATLETICO ARAD negru

5

CS TRANSILVANIA CLUJ NAPOCA

6

ŞF DEMIAN ADRIAN

7

FC ATACANTE BEOGRAD

8

OROSHAZA MTK ULE

9

LPS BIHORUL ORADEA

10

AS JUNIOR TIMIŞOARA

11

CS ZLATNA

12

FC JUVENTUS COLTERM TIMIŞOARA

13

VICTORIA NĂDLAC

14

LPS ARAD

15

CS ATLETICO ARAD 2008

16

AS RECAŞ

 

Jucătorul finalei: LAZA RAREŞ ( LPS CSŞ BANATUL TIMIŞOARA )


Lot jucători:

LPS BANATUL TIMIŞOARA: Gafton Lucas, Krutjch Andreas, Goia Răzvan, Rad Răzvan, Gomoi Patric, Tucă Alexandru, Ludwic Raul, Laza Rareş, Lugojan Graţian, Popescu Denis, Cristea Dario, Guţu Darius, Csosz Raul, Leoveanu Ştefan
Antrenor Velcotă Pavel


CS DINAMYK Craiova: Cazacu Vlad, Popescu Eric, Popescu Robert, Triţă David, Bălan David, Stamatoiu Mario, Ciovică Alexandru, Bădici Andi, Luţă Teodor, Pancu Mario
Antrenor: Popescu Filip

CS ATLETICO ARAD galben: Bejenaru Denis, Rusu Mario, Salka Mario, Indreica Luca, Şiclovan Darius, Câmpan Lucas, Cotuna - Zimermann Kevin, Burcă Darius, Leca Andrei
Antrenor: Petruţ Adrian, Cîmpian Marcel

CS ATLETICO ARAD negru: Dumea Dragoş, Stamorean Sergiu, Calotă Alessio, Ştef David, Cuţaru Mihai, Sârbu Alexandru, Tăutan Daian, Groza Vladimir, Popăţ Cezar, Mager Gabriel, Tehei Antonio
Antrenor: Petruţ Adrian, Cîmpian Marcel


 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates