Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 58 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia XIV Categoria 2000 - 2001
Categoria 2000 - 2001 PDF Imprimare Email

Toate partidele sunt de 2x25 minute, 5 minute PAUZĂ între reprize, cu schimbare de teren !!!

Se joacă în sistem fiecare cu fiecare.

Adrese terenuri:

Teren ATLETICO: str. Hunedoarei nr.27-37

Teren MOTORUL: Calea Timişoarei nr. 50

Teren SUBCETATE: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

CS ZLATNA

UTA ARAD 2001

FK KOLUBARA LAZAREVAC (SER)

UTA ARAD

ACS LEU GIARMATA

CS INEU

JOI 28.08.2014

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:00

UTA ARAD 2001

UTA ARAD 2000

ATLETICO

0 - 4

VINERI 29.08.2014

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

KOLUBARA LAZAREVAC

UTA ARAD

MOTORUL

0 - 11

2

12:15

LEU GIARMATA

CS INEU

MOTORUL

2 - 1

3

13:15

CS ZLATNA

UTA ARAD 01

MOTORUL

1 - 3

4

16:30

UTA ARAD

CS INEU

MOTORUL

14 - 0

5

17:30

UTA ARAD 01

LEU GIARMATA

MOTORUL

2 - 0

6

18:30

CS ZLATNA

KOLUBARA LAZAREVAC

MOTORUL

0 - 1

SÂMBĂTĂ 30.08.2014

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

UTA ARAD 01

KOLUBARA LAZAREVAC

MOTORUL

0 - 0

2

10:00

UTA ARAD

LEU GIARMATA

MOTORUL

3 - 0

3

11:00

CS ZLATNA

CS INEU

MOTORUL

2 - 2

4

14:15

KOLUBARA LAZAREVAC

CS INEU

MOTORUL

0 - 2

5

15:15

CS ZLATNA

LEU GIARMATA

MOTORUL

0 - 2

DUMINICĂ 31.08.2014

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:00

CS ZLATNA

UTA ARAD

MOTORUL

0 - 9

2

10:00

KOLUBARA LAZAREVAC

LEU GIARMATA

MOTORUL

0 - 1

3

11:00

UTA ARAD 01

CS INEU

MOTORUL

3 - 0

14.15

FESTIVITATE DE PREMIERE

SUBCETATE

CLASAMENTUL FINAL 2000 - 2001

1

UTA ARAD 2000                        5 5 0 0  41 -  0  15

2

UTA ARAD 2001                        5 3 1 1   8 -  5  10

3

ACS LEU GIARMATA                   5 3 0 2   5 -  6    9

4

CS INEU                                  5 1 1 3   5 - 21   4

5

FK KOLUBARA LAZAREVAC          5 1 1 3   1 - 14   4

6

CS ZLATNA                               5 0 1 4   3 - 17   1

 

 

 

 

 

 

Jucătorul turneului: BODRI Luca - UTA Arad

Golgheterul turneului: ŞIMĂNDAN Marius - UTA Arad

 

Lot jucători:

UTA ARAD: Viderok Kristofer, Toda Lucian, Onuţan Răzvan, Sabău Petru Sergiu, Frai Claudiu, Deliman Alexandru, Iovanovici Adolf Antonio, Bodri Ioan Alexandru, Faur Andrei Nick, Deta Rareş, Bodri Luca, Chiş Alex Cristian, Stoianovici Adrian, Stan Paul, Coste Paul, Gruiescu Călin Mihai, Petcuţ Raul, Moraru Raul, Şimăndan Marius
Antrenor: Herman Ioan 
UTA ARAD 2001: Zamfir Rafael, Spătar Sergiu, Tăşedan Bogdan, Salka Denis, Mohaci Cătălin, Haloş Andrei, Selegean Vlad, Corchiş Robert, Razban Adrian, Duma Mark, Costea Petru, Iurie Răzvan, Dumitru Adrian, Săsarman Ricardo, Olteanu Roberto, Lazie Alehandro, Nagy Alexandru, Cornean Andrei, Covaci Adrian, Haţegan, Alexandru, Bota Emanuel
Antrenori: Sandu Gaica
ACS LEU GIARMATA: Curpenaru Manuel, Nedelcu Denis, Mihăescu Alexandru, Cărăneanţ Denis, Butăriţă Alexandru, Botocea Fabian, Florea Cristian, Aştelean Bogdan, Bran Sorin, Corlăţeanu Walter, Stancu Daniel, Şargan Caius, Cobzariu Daniel, Benea Alex, Josu David
Antrenori: Văsui Marian, Leucă Răzvan
CS INEU: Puşcaş Alexandru, Ţole Robert, Gavrilă Andrei, Moldovan Dănuţ, Stanciu Alexandru, Belei Raul, Dragoş Sebastian, Cociuba Florin, Karmanoski Alexandru, Cleuţa Casian, Crişan Marius, Farcaş Vlad, Ispas Cristian, Nemteanu Florin, Florea Denis, Cismaş Tiberiu
Antrenor: Trînc Codin

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates