Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 62 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XII Cupa de Crăciun Atletico 2013 - grupa 2001
Cupa de Crăciun Atletico 2013 - grupa 2001 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

CS ATLETICO ARAD

GLORIA CTP

UTA ARAD

MÉZGA FS KAPOSVÁR (HU)

OFK VRSAC UNITED (SER)

OFK SABAC (SER)

LPS BIHORUL

LPS ORADEA

SPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN

MINERUL MOTRU

PORTO BEGA TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

 

 

 

 

Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu” UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2
Sala de sport Liceul Pedagogic „Dimitrie Ţichindeal” (suprafaţă sintetică) – Bd. General Dragalina nr. 5 - 7
Timp de joc: 1x23 minute.
Se joacă cu aut lateral.

 

SÂMBĂTĂ 07.12.2013

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:00

-

14:23

ATLETICO ARAD

MEZGA KAPOSVAR

UAV

6 - 0

2

14:25

-

14:48

LPS BIHORUL

MINERUL MOTRU

UAV

1 - 1

3

15:40

-

16:03

ATLETICO ARAD

LPS BIHORUL

UAV

2 - 1

4

16:05

-

16:28

MEZGA KAPOSVAR

MINERUL MOTRU

UAV

1 - 2

5

17:20

-

17:43

ATLETICO ARAD

MINERUL MOTRU

UAV

1 - 1

6

17:45

-

18:08

MEZGA KAPOSVAR

LPS BIHORUL

UAV

0 - 4

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

-

12:43

GLORIA CTP ARAD

OFK VRSAC UNITED

UAV

0 - 3

2

12:45

-

13:08

LPS ORADEA

PORTO BEGA TIMIŞOARA

UAV

2 - 1

3

14:50

-

15:13

GLORIA CTP ARAD

LPS ORADEA

UAV

1 - 5

4

15:15

-

15:38

OFK VRSAC UNITED

PORTO BEGA TIMIŞOARA

UAV

1 - 2

5

16:30

-

16:53

GLORIA CTP ARAD

PORTO BEGA TIMIŞOARA

UAV

0 - 5

6

16:55

-

17:18

OFK VRSAC UNITED

LPS ORADEA

UAV

1 - 3

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:23

SPORT KIDS DTS

DINAMO ORADEA

UAV

5 - 1

2

09:25

-

09:48

UTA ARAD

OFK SABAC

UAV

1 - 3

3

10:40

-

11:03

SPORT KIDS DTS

UTA ARAD

UAV

4 - 0

4

11:05

-

11:28

OFK SABAC

DINAMO ORADEA

UAV

4 - 0

5

18:10

-

18:33

UTA ARAD

DINAMO ORADEA

UAV

3 - 0

6

18:35

-

18:58

OFK SABAC

SPORT KIDS DTS

UAV

2 - 0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. ATLETICO ARAD  7p (+7)

1. LPS ORADEA  9p (+7)

1. OFK SABAC   9p (+8)

2. MINERUL MOTRU 5p  (+1)

2. PORTO BEGA TIMISOARA   6p (+5)

2. SPORT KIDS DTS   6p  (+6)

3. LPS BIHORUL ORADEA  4p (+3)

3. OFK VRSAC   3p (0)

3. UTA ARAD  3p  (-3)

4. MEZGA KAPOSVAR  0p (-11)

4. GLORIA CTP ARAD   0p (-12)

4. DINAMO ORADEA  0p  (-11)

DUMINICĂ 08.12.2013

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:20

-

09:43

A2 Loc 4 - 6 MINERUL MOTRU

B2 PORTO BEGA TIMISOARA

Pedagogic

1 - 3

2

09:45

-

10:08

A3 Loc 7 - 9 LPS BIHORUL ORADEA

B3 OFK VRSAC

Pedagogic

2 - 4

3

09:50

-

10:13

B1 Loc 1 - 3 LPS ORADEA

C1 OFK SABAC

Victoria

1 - 2

4

10:10

-

10:33

A4 Loc 10 - 12 MEZGA KAPOSVAR

B4 GLORIA CTP ARAD

Pedagogic

2 - 1

5

11:05

-

11:28

A1 Loc 1 - 3  ATLETICO ARAD

C1 OFK SABAC

Victoria

1 - 0

6

11:50

-

12:13

A2 Loc 4 - 6 MINERUL MOTRU

C2 SPORT KIDS DTS

Pedagogic

1 - 3

7

12:15

-

12:38

A3 Loc 7 - 9 LPS BIHORUL ORADEA

C3 UTA ARAD

Pedagogic

0 - 2

8

12:40

-

13:03

A4 Loc 10 - 12 MEZGA KAPOSVAR

C4 DINAMO ORADEA

Pedagogic

2 - 1

9

13:10

-

13:33

A1 Loc 1 - 3 ATLETICO ARAD

B1 LPS ORADEA

Victoria

2 - 1

10

13:30

-

13:53

B2 Loc 4 - 6 PORTO BEGA TIM.

C2 SPORT KIDS DTS

Pedagogic

3 - 1

11

13:55

 

14:18

B3 Loc 7 - 9 OFK VRSAC

C3 UTA ARAD

Pedagogic

2 - 0

12

14:20

-

14:43

B4 Loc 10 - 12 GLORIA CTP ARAD

C4 DINAMO ORADEA

Pedagogic

1 - 0 (0-0)

14:30

Festivitate de premiere (Locurile 1-3)

VICTORIA

 

 

CLASAMENTUL FINAL 2001

1

CS ATLETICO ARAD

2

OFK SABAC

3

LPS ORADEA

4

PORTO BEGA TIMISOARA

5

DPORT KIDS DROBETA TURNU SEVERIN

6

MINERUL MOTRU

7

OFK VRSAC

8

UTA ARAD

9

LPS BIHORUL ORADEA

10

MEZGA KAPOSVAR

11

GLORIA ARAD

12

DINAMO ORADEA

Jucătorul finalei: CORNEAN ANDREI - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

OFK SABAC: Drazic Stefan, Bosiljkov Dejan, Zivanovic Aleksandar, Calina Luka, Stojadinovic Marko, Bozic Luka, Ljustina Srdan, Ubavic Ivan, Pesic Mihailo, Geratovic Mladen, Durdevici Lazar, Kerkez Zoran, Vujkovic Vukasin
Antrenor: Ljustina Dragan

LPS BIHORUL ORADEA: Juhasz Csaba, Bradea George, Szabo David, Hegedus Patrik, Popa Călin, Dardai Denis, Popescu Dragoş, Balog Cristian, Corbu Antonio, Paraschivoiu Alex, Belteghi Răzvan, Voiţ George, Porcar Alistin, Dat Emanuel, Rusu Denis, Ispas Felix, Bologan Vlad, Ungur Raul
Antrenor: Dan Dobai

CS ATLETICO ARAD: Mladin Rareş, Toth Darren, Ţăran Paul, Tăşedan Bogdan, Corchiş Robert, Duma Marc, Cornean Andrei, Pop Bogdan, Lazie Alexandru, Dumitru Damian, Batki Robert, Gîdoiu Ronaldo, Tripa Eric, Corchiş Alexandru, Haţegan Alex, Dorubeţ Alexandru, Covaci Denis, Toma Samuel
Antrenor: Cîmpian Marcel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates