Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 61 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia XII Cupa de Crăciun Atletico 2013 - grupa 2003
Cupa de Crăciun Atletico 2013 - grupa 2003 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

CS ATLETICO ARAD

LPS ARAD

UTA ARAD

SPORTUL ŞIMLEUL SILVANIEI

CS ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

CS ATLETICO ARAD 2004

OFK VRSAC UNITED (SER)

LPS BANATUL TIMIŞOARA

MÉZGA FS KAPOSVÁR (HU)

CS METALUL REŞIŢA

CFK VRBAS (SER)

SPORT LINE TURDA

Adrese săli:
Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu” UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2
Sala de sport Liceul Pedagogic „Dimitrie Ţichindeal” (suprafaţă sintetică) – Bd. General Dragalina nr. 5 - 7
Timp de joc: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

 

 

 

SÂMBĂTĂ 07.12.2013

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:23

ATLETICO ARAD

S. ŞIMLEUL SILVANIEI

VICTORIA

4 - 0

2

09:25

-

09:48

OFK VRSAC UNITED

METALUL REŞIŢA

VICTORIA

0 - 3

3

11:30

-

11:53

ATLETICO ARAD

OFK VRSAC

VICTORIA

4 - 1

4

11:55

-

12:18

S. ŞIMLEUL SILVANIEI

METALUL REŞIŢA

VICTORIA

0 - 4

5

18:10

-

18:33

ATLETICO ARAD

METALUL REŞIŢA

VICTORIA

1 - 0

6

18:35

-

18:58

S.ŞIMLEUL SILVANIEI

OFK VRSAC

VICTORIA

1 - 2

GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:10

-

13:33

LPS ARAD

ARIEŞUL MIHAI VITEAZUL

VICTORIA

1 - 0

2

13:35

-

13:58

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CFK VRBAS

VICTORIA

6 - 1

3

15:40

-

16:03

LPS ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1 - 0

4

16:05

-

16:28

ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

CFK VRBAS

VICTORIA

0 - 1

5

17:20

-

17:43

ARIEŞUL MIHAI VITEAZU

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1 - 5

6

17:45

-

18:08

LPS ARAD

CFK VRBAS

VICTORIA

4 - 1

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:50

-

10:13

UTA ARAD

ATLETICO ARAD 2004

VICTORIA

0 - 2

2

10:15

-

10:38

MEZGA KAPOSVAR

SPORT LINE TURDA

VICTORIA

0 - 8

3

12:20

-

12:43

UTA ARAD

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

9 - 0

4

12:45

-

13:08

ATLETICO 2004

SPORT LINE TURDA

VICTORIA

2 - 0

5

19:50

-

20:13

UTA ARAD

SPORT LINE TURDA

VICTORIA

1 - 2

6

20:15

-

20:38

ATLETICO ARAD 2004

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

5 - 0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

1. ATLETICO ARAD 9p (+8)

1. LPS ARAD  9p (+5)

1. ATLETICO ARAD 2004  9p (+9)

2. METALUL RESITA 6p  (+6)

2. LPS BANATUL TIMISOARA  6p  (+8)

2. SPORT LINE TURDA  6p  (+7)

3. OFK VRSAC 3p  (-5)

3. CFK VRBAS  3p (-7)

3. UTA ARAD 3p  (+6)

4. S. SIMLEUL SILVANIEI 0p  (-9)

4. ARIESUL MKIHAI VITEAZU  0p  (-6)

4. MEZGA KAPOSVAR 0p (-22)

DUMINICĂ 08.12.2013

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:15

-

10:38

B1 Loc 1 - 3 LPS ARAD

C1 ATLETICO ARAD 2004

Victoria

0 - 1

2

10:15

-

10:38

A2 Loc 4 - 6 METALUL RESITA

B2 LPS BANATUL TIMISOARA

UAV

0 - 3

3

10:40

-

11:03

A3 Loc 7 - 9 OFK VRSAC

B3 CFK VRBAS

UAV

4 - 2

4

11:25

-

11:48

A4 Loc 10 - 12 S. SIMLEUL SILVANIEI

B4 ARIESUL MIHAI VITEAZUL

Pedagogic

0 - 1

5

11:30

-

11:53

A1 Loc 1 - 3 ATLETICO ARAD

C1 ATLETICO ARAD 2004

Victoria

1 - 0

6

12:20

-

12:43

A2 Loc 4 - 6 METALUL RESITA

C2 SPORT LINE TURDA

UAV

1 - 1

7

12:45

-

13:08

A3 Loc 7 - 9 OFK VRSAC

C3 UTA ARAD

UAV

1 - 3

8

13:05

-

13:28

A4 Loc 10 - 12 S. SIMLEUL SILVANIEI

C4 MEZGA KAPOSVAR

Pedagogic

6 - 0

9

13:35

-

13:58

A1 Loc 1 - 3 ATLETICO ARAD

B1 LPS ARAD

Victoria

0 - 0

10

14:25

-

14:48

B2 Loc 4 - 6 LPS BANATUL TM.

C2 SPORT LINE TURDA

UAV

6 - 0

11

14:45

-

15:08

B4 Loc 10 - 12 ARIESUL M. VITEAZUL

C4 MEZGA KAPOSVAR

Pedagogic

NEPREZENTARE AMBELE

12

14:50

-

15:13

B3 Loc 7 - 9 CFK VRBAS

C3 UTA ARAD

UAV

0 - 2

14:30

Festivitate de premiere (Locurile 1-3)

VICTORIA

 

 

CLASAMENTUL FINAL 2003

1

ATLETICO ARAD

2

ATLETICO ARAD 2004

3

LPS ARAD

4

LPS BANATUL TIMISOARA

5

METALUL RESITA

6

SPORT LINE TURDA

7

UTA ARAD

8

OFK VRSAC

9

CFK VRBAS

10

SPORTUL SIMLEUL SILVANIEI

11

MEZGA KAPOSVAR

12

ARIESUL MIHAI VITEAZUL

Jucătorul finalei: ŢURCANU RAUL - CS ATLETICO ARAD

Lot jucători:

CS ATLETICO ARAD 2004: Tirian Vlad, Boiţ Sebastian, Popescu Armand, Vulturar Cătălin, Mureşan Andrei, Ekmekci Ahmet, Han Andrei, Urdaş Bogdan, Hanţ Sorin, Bîc Alex, Deznan Sasha, Costea Flavius, Dorubeţ Raul, Martin Adrian, Kiss Mark, Pele Mario
Antrenor: Donca Dinu

LPS ARAD: Miclean Mihai, Roşca Alex, Popa Claudiu, Andreescu Paul, Tambor Denis, Mercioiu Marcel, Mocan Andrei, Bulzan Mario, Domide Flavius, Muscă Raul, Mureşan Sebastian, Stoica Sergiu, Czako Patrick
Antrenor: Donca Dinu

CS ATLETICO ARAD: Rigo Ronald, Petrean Andrei, Andrieş Mario, Buşui Bogdan, Adamcsik Alex, Puta Emanuel, Ursoi Robert, Ţurcanu Raul, Crişan Paul, Perenyi Adrian, Melniciuc Alex, Narsesovici Andrei, Ciubăncan David, Dalka Bogdan
Antrenor: Jozsa Norbert, Popa Cornel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates