Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 45 vizitatori online

Sondaj

Home Rezultate Campionate Ed. 2013-2014 Campionat juniori C
Campionat juniori C PDF Imprimare Email

Campionat cu fază finală pe ţară pentru jucători născuţi în anii 1999 şi 2000. Se joacă pe teren normal, timp de joc: 2 x 35 minute. 
CS Atletico Arad participă cu 2 echipe sub denumirea de CS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ: UBD 99 şi UBD 00. 16 echipe participante.

Program tur

Etapa Data Ora Teren Echipele Scorul
1 23 septembrie 17.00 Atletico UBD 00 - Gloria CTP Arad 23 - 0
1 23 septembrie 17.00 Sebiş Naţional Sebiş - UBD99 0 - 15
2 26 septembrie 15.00 Atletico UBD 99 - Şoimii Lipova 6 - 0
2 26 septembrie 17.00 Pâncota Şoimii Pâncota - UBD 00 1 - 13
3 30 septembrie 15.45 Atletico UBD 00 - Vinga 6 - 0
3 30 septembrie 17.00 Atletico UBD 99 - Viitorul Tisa Nouă 11 - 0
4 3 octombrie 16.30 Telecom Gloria CTP Arad - UBD 99 0 - 4
4 4 octombrie 16.30 Nădlac Victoria Nădlac - UBD 00 1 - 9
5 7 octombrie 15.00 Atletico UBD 00 - UTA 00 1 - 1
5 7 octombrie 16.15 Atletico UBD 99 - Şoimii Pâncota 7 - 0
6 10 octombrie 14.00 Subcetate LPS Arad - UBD 00 2 - 9
6 10 octombrie 16.30 Vinga Vinga - UBD 99 0 - 15
7 14 octombrie 16.00 Atletico UBD 00- Ineu 2 - 0
7 14 octombrie 17.00 Atletico UBD 99 - V. Nădlac 12 - 0
8 17 octombrie 16.00 Şiria Şiriana Şiria - UBD 00 1 - 9
8 17 octombrie 16.00 Şega UTA 00 - UBD 99 1 - 12
9 21 octombrie 14.30 Atletico UBD 99 - LPS Arad 14 - 0
9 21 octombrie 16.00 Atletico UBD 00 - Dorobanţi 9 - 3
10 24 octombrie 16.00 Ineu Ineu - UBD 99 0 - 2
10 24 octombrie 16.00 Felnac Victoria Felnac - UBD 00 0 - 8
11 28 octombrie 15.15 Atletico UBD 99 - Şiria 3 - 0
11 28 octombrie 16.15 Atletico UBD 00 - Şoimii Lipova 3 - 1
12 4 noiembrie 15.30 Dorobanţi Dorobanţi - UBD 99 0 - 3
12 5 noiembrie 16.00 Atletico UBD 00 - UTA 99 0 - 4
13 11 noiembrie 15.30 Atletico UBD 99 - Victoria Felnac 25 - 0
13 11 noiembrie 15.30 Sebiş Naţional Sebiş - UBD 00 3 - 9
14 18 noiembrie 15.30 Atletico UBD 00 - UBD 99 1 - 6
15 24 noiembrie
15.00 Tisa Nouă Viitorul Tisa Nouă - UBD 00 0 - 3
15 25 noiembrie
15.30 Şega UBD 99 - UTA 99 4 - 2

Locul 1 CS UBD 99 - 60 puncte, 15 - 15 - 0 - 0, 139 - 4, +135

 

Program retur

Etapa Data Ora Teren Echipele Scorul
16 14 noiembrie 15.00 Telecom Gloria CTP Arad - UBD 00 0 - 12
16 14 noiembrie 15.30 Atletico UBD 99 - Naţional Sebiş 7 - 0
17 21 noiembrie 15.30 Lipova Şoimii Lipova - UBD 99 0 - 4
17 21 noiembrie 15.30 Atletico UBD 00 - Şoimii Pâncota 5 - 0
18 03 martie 16.00 Vinga Vinga - UBD 00 0 - 3
18 03 martie 16.00 Tisa Nouă Viitorul Tisa Nouă - UBD 99 2 - 7
19 10 martie 15.30 Atletico UBD 99 - Gloria CTP Arad 17 - 1
19 10 martie 16.45 Atletico UBD 00 - Victoria Nădlac 10 - 0
20 26 martie 17.00 Şega UTA 00 - UBD 00 0 - 0
20 19 martie 16.30 Pâncota Şoimii Pâncota - UBD 99 1 - 7
21 24 martie 15.00 Atletico UBD 00 - LPS Arad 10 - 2
21 24 martie 16.30 Atletico UBD 99 - Vinga 18 - 0
22 31 martie 17.00 Ineu Ineu - UBD 00 0 - 3
22 29 martie 11.00 Şeitin V. Nădlac - UBD 99 0 - 7
23 07 aprilie 17.00 Atletico UBD 00 - Şiriana Şiria 5 - 1
23 07 aprilie 15.30
Atletico UBD 99 - UTA 00 6 - 2
24 14 aprilie 15.00 Subcetate LPS Arad - UBD 99 0 - 15
24 14 aprilie 17.00 Dorobanţi Dorobanţi - UBD 00 0 - 3
25 17 aprilie 16.30 Atletico UBD 99 - Ineu 10 - 0
25 17 aprilie 15.00 Atletico UBD 00 - Victoria Felnac 3 - 0
26 22 aprilie 17.00 Şiria Şiria - UBD 99 0 - 11
26 22 aprilie 17.00 Lipova Şoimii Lipova - UBD 00 0 - 6
27 28 aprilie
17.00 Atletico UBD 99 - Dorobanţi 3 - 0
27 28 aprilie 15.00 Şega
UTA 99 - UBD 00 3 - 1
28 05 mai 17.00 Felnac Victoria Felnac - UBD 99 0 - 14
28 05 mai 17.00 Atletico UBD 00 - Naţional Sebiş 4 - 1
29 12 mai 17.00 Atletico UBD 99 - UBD 00 4 - 1
30 19 mai 16.00 Atletico UBD 00 - Viitorul Tisa Nouă 18 - 0
30 19 mai 17.30 Şega UTA 99 - UBD 99 0 - 3

UTA BD 99 Locul 1  - 90 puncte 30 - 30 - 0 - 0 , 272 - 11, +261

UTA BD 00 Locul 3 - 74 puncte 30 - 24 - 2 - 4, 189 - 34, + 155

UTA BD 99 s-a calificat la etapa interjudeţeană

Etapă interjudețeană
24 mai 2014 ACS UTA BD - Luceafărul Oradea : 4-4, au marcat: Jorza, Budică 2, Toma

27 mai 2014 Luceafărul Oradea - ACS UTA BD: 1 - 0

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates