Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 33 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VII Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO 95 ARAD

UTA ARAD

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

CS ATLETICO 96 ARAD

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

LIBERO BUZIAŞ

CS DACIA ORĂŞTIE

MINERUL MOTRU

 

 

 

Adrese săli:

 

Serie A (cu iarbă artificială) – str. Eftimie Murgu FN – se joacă cu aut lateral

Timp de joc: 1x25 minute.

SÂMBĂTĂ 13.12.2008

GRUPA   A

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:25

TG. CĂRBUNEŞTI

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A -2

2-0

2

10:30

-

10:55

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A -2

2-0

3

12:00

-

12:25

ELECTRICA TIMIŞOARA

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A -2

2-3

4

12:00

-

12:25

ATLETICO ARAD

TG. CĂRBUNEŞTI

SERIE A -1

1-0

5

13:30

-

13:55

ELECTRICA TIMIŞOARA

TG. CĂRBUNEŞTI

SERIE A -2

0-2

6

13:30

-

13:55

ATLETICO ARAD

DACIA ORĂŞTIE

SERIE A -1

1-1

GRUPA   B

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:25

UTA ARAD

ATLETICO 96 ARAD

SERIE A -1

1-2

2

10:30

-

10:55

LIBERO BUZIAŞ

MINERUL MOTRU

SERIE A -1

2-7

3

11:30

-

11:55

ATLETICO 96

LIBERO BUZIAŞ

SERIE A -1

9-0

4

11:30

-

11:55

UTA ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A -2

0-3

5

13:00

-

13:25

ATLETICO 96 ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A -1

2-1

6

13:00

-

13:25

UTA ARAD

LIBERO BUZIAŞ

SERIE A -2

4-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A

GRUPA   B

1. ATLETICO ARAD 7p

1. ATLETICO 96 ARAD 9p

2. GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI 6p

2. MINERUL MOTRU 6p

3. DACIA ORĂŞTIE 4p

3. UTA ARAD 3p

4. ELECTRICA TIMIŞOARA 0p

4. LIBERO BUZIAŞ 0p

DUMINICĂ 14.12.2008

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:55

A4 ELECTRICA TIMIŞOARA

B3 UTA ARAD

SERIE A -2

3-4 (2-2) dp

2

09:00

-

09:25

A3 DACIA ORĂŞTIE

B4 LIBERO BUZIAŞ

SERIE A -1

2-1 (1-1) dp

3

09:30

-

09:55

A2 G. TG. CĂRBUNEŞTI

B1 ATLETICO 96 ARAD

SERIE A -1

5-6 (2-2) dp

4

10:30

-

10:55

A1 ATLETICO ARAD

B2 MINERUL MOTRU

SERIE A -1

0-3

5

11:00

-

11:25

Loc 7-8 LIBERO BUZIAŞ

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A -1

1-4

6

11:30

-

11:55

Loc 5-6 DACIA ORĂŞTIE

UTA ARAD

SERIE A -1

0-1

7

12:30

-

12:55

Loc 3-4 TG. CĂRBUNEŞTI

ATLETICO ARAD

SERIE A -2

1-0

8

13:00

-

13:25

Loc 1-2 ATLETICO 96

MINERUL MOTRU

SERIE A -2

2-1 (0-0) dp

13.25.

Festivitate de premiere

SERIE A-2

 

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

CS ATLETICO 96 ARAD

2

CS MINERUL MOTRU

3

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI

4

CS ATLETICO ARAD

5

UTA ARAD

6

DACIA ORĂŞTIE

7

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

8

LIBERO BUZIAŞ

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: DUVLEA ALIN – ATLETICO 96 ARAD

Loturi:

CS ATLETICO 96 ARAD: Duvlea, Pantea, Denuţ, Dobrean, Dema, Simion, Haranguş, Trabalka, Burlă, Vidican, Târsan

Antrenor: Erdei Viorel

CS ATLETICO ARAD: Brade, Barabaş, Molnar, Camen, Slach, Schreiber, Oros, Juchel, Bulza

Antrenor: Erdei Viorel

CS MINERUL MOTRU: Şerban, Novabirschi, Botoros, Schinteie, Mandreş, Dănăricu, Piţian, Negrescu, Moroşanu, Prejneanu, Popescu Turcu, Mărăşescu

Antrenor: Stoenac Dănuţ

CS GILORTUL TG. CĂRBUNEŞTI: Bălă, Răscol, Ispas, Strechie, Birău, Zamfira, Ardelean

Antrenor: Ioan Radu Bogdan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates