Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 32 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VII Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

VIITORUL „SF. ANA” SÂNTANA

CS ATLETICO 2 ARAD

CS ATLETICO 95 ARAD

CSŞ CAREI

CSŞ GLORIA ARAD

CS MINERUL MOTRU

MÉZGA KAPOSVÁR (HU)

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 2

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

CSŞ SF. GHEORGHE

CS VIITORUL MARGHITA

CS “ŞOIMII” SIBIU

RAPID JIBOU

INTER BAIA MARE

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ 1

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Serie A (cu iarbă artificială) – str. Eftimie Murgu FN (colţ cu str. Pădurii)

Timp de joc: 1x25 minute.

SÂMBĂTĂ 20.12.2008

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:25

ATLETICO ARAD

CSŞ CAREI

SERIE A -1

2-1

2

08:00

-

08:25

KINDER S. MUREŞ 2

CS “ŞOIMII” SIBIU

SERIE A -2

4-3

3

10:00

-

10:25

CSŞ CAREI

KINDER S. MUREŞ 2

SERIE A -1

2-5

4

10:00

-

10:25

ATLETICO ARAD

CS “ŞOIMII” SIBIU

SERIE A -2

0-0

5

12:00

-

12:25

ATLETICO ARAD

KINDER S. MUREŞ 2

SERIE A -1

2-1

6

12:00

-

12:25

CSŞ CAREI

CS “ŞOIMII” SIBIU

SERIE A -2

1-4

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:55

SF. ANA SÂNTANA

CSŞ GLORIA ARAD

SERIE A -1

1-3

2

08:30

-

08:55

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

RAPID JIBOU

SERIE A -2

5-1

3

10:30

-

10:55

CSŞ GLORIA ARAD

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -1

1-4

4

10:30

-

10:55

SF. ANA SÂNTANA

RAPID JIBOU

SERIE A -2

1-5

5

12:30

-

12:55

SF. ANA SÂNTANA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -1

2-4

6

12:30

-

12:55

CSŞ GLORIA ARAD

RAPID JIBOU

SERIE A -2

0-3

GRUPA   C / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:25

ATLETICO 2 ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A -1

3-1

2

09:00

-

09:25

CSŞ SF. GHEORGHE

INTER BAIA MARE

SERIE A -2

1-5

3

11:00

-

11:25

MINERUL MOTRU

CSŞ SF. GHEORGHE

SERIE A -1

4-2

4

11:00

-

11:25

ATLETICO 2 ARAD

INTER BAIA MARE

SERIE A -2

5-4

5

13:00

-

13:25

ATLETICO 2 ARAD

CSŞ SF. GHEORGHE

SERIE A -1

6-0

6

13:00

-

13:25

MINERUL MOTRU

INTER BAIA MARE

SERIE A -2

1-6

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:55

ATLETICO 95 ARAD

MEZGA KAPOSVAR

SERIE A -1

7-0

2

09:30

-

09:55

VIITORUL MARGHITA

KINDER S. MUREŞ 1

SERIE A -2

1-2

3

11:30

-

11:55

MEZGA KAPOSVAR

VIITORUL MARGHITA

SERIE A -1

1-5

4

11:30

-

11:55

ATLETICO 95 ARAD

KINDER S. MUREŞ 1

SERIE A -2

1-2

5

13:30

-

13:55

ATLETICO 95 ARAD

VIITORUL MARGHITA

SERIE A -1

2-2

6

13:30

-

13:55

MEZGA KAPOSVAR

KINDER S. MUREŞ 1

SERIE A -2

1-12

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. CS ATLETICO ARAD 7p

1. PAR. MUŞETEŞTI – 9p

1. ATLETICO 2 ARAD – 9p

1. KINDER MUREŞ 1 – 9p

2. KINDER MUREŞ 2 – 6p

2. RAPID JIBOU – 6p

2. INTER BAIA MARE  - 6p

2. ATLETICO 95 – 4p

3. ŞOIMII SIBIU – 4p

3. CSŞ GLORIA ARAD – 3p

3. MINERUL MOTRU – 3p

3. V. MARGHITA – 4p

4. CSŞ CAREI – 0p

4. V. SF. ANA SÂNTANA -0p

4. CSŞ SF. GHEORGHE – 0p

4. MEZGA KAPOSVAR – 0p

DUMINICĂ 21.12.2008

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:25

A4 (loc 13-16) CSŞ CAREI

B4 SF. ANA SÂNTANA

SERIE A-1

2-0

2

08:30

-

08:55

C4 (loc 13-16) CSŞ SF. GHEORGHE

D4 MEZGA KAPOSVAR

SERIE A-1

6-0

3

09:00

-

09:25

A3 (loc 9-12) ŞOIMII SIBIU

B3 CSŞ GLORIA ARAD

SERIE A-1

2-0

4

09:00

-

09:25

A1 (loc 1-4) ATLETICO ARAD

B1 PAR. MUŞETEŞTI

SERIE A-2

0-1

5

09:30

 

09:55

C1 (loc 1-4) ATLETICO 2 ARAD

D1 KINDER MUREŞ 1

SERIE A-2

1-3 (1-1)

6

09:30

-

09:55

C3 (loc 9-12) MINERUL MOTRU

D3 V. MARGHITA

SERIE A-1

1-2 (0-0)

7

10:00

-

10:25

A2 (loc 5-8) KINDER MUREŞ 2

B2 RAPID JIBOU

SERIE A-1

1-3

8

10:30

-

10:55

C2 (loc 5-8) INTER BAIA MARE

D2 ATLETICO 95

SERIE A-1

2-4 (1-1)

9

11:00

-

11:25

Loc 15-16 SF. ANA SÂNTANA

MEZGA KAPOSVAR

SERIE A-1

5-1

10

11:30

-

11:55

Loc13-14 CSŞ CAREI

CSŞ SF. GHEORGHE

SERIE A-1

1-2

11

12:00

-

12:25

Loc 11-12 CSŞ GLORIA ARAD

MINERUL MOTRU

SERIE A-1

2-6

12

12:20

-

12:45

Loc 3-4 ATLETICO ARAD

ATLETICO 2 ARAD

VICTORIA

2-0

13

12:30

-

12:55

Loc 9-10 ŞOIMII SIBIU

VIITORUL MARGHITA

SERIE A-1

0-1

14

13:00

-

13:25

Loc 7-8 KINDER MUREŞ 2

I. BAIA MARE

SERIE A-1

3-2

15

13:30

-

13:55

Loc 5-6 RAPID JIBOU

ATLETIO 95 ARAD

SERIE A-1

4-1

16

15:15

 

15:40

Loc 1-2 PAR. MUŞETEŞTI

KIDER S. MUREŞ

VICTORIA

1-0

15.40.

-

15.50

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

2

KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

3

CS ATLETICO ARAD

4

CS ATLETICO 2 ARAD

5

RAPID JIBOU

6

CS ATLETICO 95 ARAD

7

KINDER S. MUREŞ 2

8

INTER BAIA MARE

9

VIITORUL MARGHITA

10

ŞOIMII SIBIU

11

MINERUL MOTRU

12

CSŞ GLORIA ARAD

13

CSŞ SF. GHEORGHE

14

CSŞ CAREI

15

SF. ANA SÂNTANA

16

MEZGA KAPOSVAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: PÎRVOIU MARIAN BOGDAN – PARÂNGUL MUŞETEŞTI

Loturi:

CS ATLETICO ARAD – Cioară, Wild, Munteanu, Fekete, Solyom, Neag, Hlistei, Bej, Gavriş, Iacob, Şoit, Caba R., Caba C., Cerna, Rediş, Pană, Gliguţă, Bulza, Nicolovici

Antrenor: Tisza Francisc, Jozsa Norbert

PARÂNGUL MUŞETEŞTI – Ciofu, Salagean, Pîrvoiu, Draghici, Corcoadă, Chiriţoiu, Dănăşel, Cheroiu, Buşoi, Popescu, Ştefănescu, Lărgeanu, Niculescu, Bocozan, Isaica, Nicolae

Antrenor: Ţuţurigă Ion

ACS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ – Sipos, Sandor, Olar, Botos, Sbarcea, Bonta, Răchită, Ardelean, Kanyaro

Antrenor: Moldovan Dan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates