Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 36 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VI Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

PEST MEGYE VALOGATOTT (HU)

MEZGA KAPOSVAR B (HU)

MEZGA KAPOSVAR A (HU)

PANDURII TG. JIU

CSŞ ZALĂU

ŞOIMII SIBIU

LPS TG. MUREŞ

MINERUL BĂLAN HARGHITA

GLORIA CTP ARAD

CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO 96 ARAD

DINAMO ORADEA

PERFORMANŢA ALBA

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

MINERUL MOTRU

 

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN

Serie A – (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu colţ cu Pădurii

Timp de joc: 1x28 minute.

În fiecare sală se joacă cu aut lateral.

VINERI 07.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

16:00

-

16:28

GLORIA CTP ARAD

PERFORMANŢA ALBA IULIA

ATLETICO

0-0

SÂMBĂTĂ 08.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

CSŞ ZALĂU

PERFORMANŢA ALBA

VICTORIA

1-5

2

09:00

-

09:28

PEST MEGYE

GLORIA CTP ARAD

VICTORIA

2-0

3

11:30

-

11:58

PEST MEGYE

PERFORMANŢA ALBA

VICTORIA

3-0

4

12:00

-

12:28

CSŞ ZALĂU

GLORIA CTP ARAD

VICTORIA

0-4

5

13:30

-

13:58

PEST MEGYE

CSŞ ZALĂU

VICTORIA

7-0

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:30

-

14:58

ŞOIMII SIBIU

ATLETICO ARAD

VICTORIA

0-8

2

15:00

-

15:28

MEZGA KAPOSVAR B

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

VICTORIA

1-8

3

16:30

-

16:58

MEZGA KAPOSVAR B

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

4-2

4

17:00

-

17:28

ATLETICO ARAD

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

VICTORIA

7-1

5

18:30

-

18:58

MEZGA KAPOSVAR B

ATLETICO ARAD

VICTORIA

0-8

6

19:00

-

19:28

ŞOIMII SIBIU

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

VICTORIA

2-3

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:30

-

10:58

MEZGA KAPOSVAR A

LPS TG. MUREŞ

VICTORIA

3-3

2

11:00

-

11:28

ATLETICO 96 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

3

14:00

-

14:28

MEZGA KAPOSVAR A

ATLETICO 96 ARAD

VICTORIA

0-7

4

15:30

-

15:58

LPS TG. MUREŞ

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-0

5

17:30

-

17:58

MEZGA KAPOSVAR A

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-2

6

18:00

-

18:28

LPS TG. MUREŞ

ATLETICO 96 ARAD

VICTORIA

2-3

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:30

-

13:58

PANDURII TG. JIU

M.BĂLAN HARGHITA

SERIE A2

2-0

2

13:30

-

13:58

DINAMO ORADEA

MINERUL MOTRU

SERIE A1

0-0

3

15:00

-

15:28

M. BĂLAN HARGHITA

MINERUL MOTRU

SERIE A1

1-1

4

15:00

-

15:28

PANDURII TG. JIU

DINAMO ORADEA

SERIE A2

3-1

5

16:00

-

16:28

PANDURII TG. JIU

MINERUL MOTRU

SERIE A1

4-1

6

16:30

-

16:58

M. BĂLAN HARGHITA

DINAMO ORADEA

SERIE A1

1-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. PEST MEGYE V. 9p

1. ATLETICO ARAD 9p

1. ATLETICO 96 ARAD 9p

1. PANDURII TG. JIU 9p

2. GLORIA CTP ARAD 4p (4-2)

2.  TISA SIGHETU MARM.  6p

2. LPS TG. MUREŞ 4p(7-6)

2. M. B. HARGHITA 2p

3. PERF. ALBA 4p (5-4)

3. MEZGA KAPOSVAR B 3p

3. MEZGA KAPOSVAR A 4p(6-12)

3. DINAMO ORADEA 2p

4. CSŞ ZALĂU 0p

4. ŞOIMII SIBIU 0p

4. RIPENSIA TIMIŞOARA 0p

4. MINERUL MOTRU 2p

DUMINICĂ 09.12.2007

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

A4 CSŞ ZALĂU

B4 ŞOIMII SIBIU

SERIE A2

3-0

2

09:00

-

09:28

C4 RIPENSIA TIMIŞOARA

D4 MINERUL MOTRU

SERIE A2

0-1

3

09:30

 

09:58

A3 PERFORMANŢA ALBA

B3 MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A2

5-0

4

10:00

 

10:28

C3 MEZGA KAPOSVAR A

D3 DINAMO ORADEA

SERIE A2

3-5

5

10:30

 

10:58

Loc 15-16 P(A4-B4) CSŞ ŞOIMII SIBIU

P(C4-D4) RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

0-4

6

11:00

 

11:28

Loc 13-14 C(A4-B4) CSŞ ZALĂU

C(C4-D4) MINERUL MOTRU

SERIE A2

1-2 (1-1) dp

7

11:00

 

11:28

A1 PEST MEGYE V.

B1 ATLETICO ARAD

VICTORIA

3-2 (1-1) dp

8

11:30

-

11:58

C1 ATLETICO 96 ARAD

D1 PANDURII TG.JIU

VICTORIA

2-1

9

11:30

-

11:58

A2 GLORIA CTP ARAD

B2 T. SIGHETU MARMAŢIEI

SERIE A2

0-1

10

12:00

-

12:28

C2 LPS TG. MUREŞ

D2 M.B. HARGHITA

SERIE A2

1-0

11

12:30

-

12:58

Loc 11-12 P(A3-B3) MEZGA KAPOSVAR B

P(C3-D3) MEZGA KAPOSVAR A

SERIE A2

2-1

12

13:00

-

13:28

Loc 9-10 C(A3-B3) PERFORMANŢA ALBA

C(C3-D3) DINAMO ORADEA

SERIE A2

2-3

13

13:30

-

13:58

Loc 7-8 P(A2-B2) GLORIA CTP ARAD

P(C2-D2) M.B. HARGHITA

SERIE A2

0-2

14

14:00

-

14:28

Loc 5-6 C(A2-B2) TISA SIGHETU MARMAŢIEI

C(C2-D2) LPS TG. MUREŞ

SERIE A2

3-2

15

14:10

-

14:38

Loc 3-4 P(A1-B1) ATLETICO ARAD

P(C1-D1) PANDURII TG. JIU

VICTORIA

3-0

16

14:40

-

15:08

Loc 1-2 C(A1-B1) PEST MEGYE VALOGATOTT

C(C1-D1) ATLETICO 96 ARAD

VICTORIA

0-1

15:10

-

15:20

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

CS ATLETICO 96 ARAD

2

PEST MEGYE VALOGATOTT

3

CS ATLETICO ARAD

4

PANDURII TG. JIU

5

TISA SIGHETU MARMAŢIEI

6

LPS TG. MUREŞ

7

MINERUL BĂLAN HARGHITA

8

GLORIA CTP ARAD

9

DINAMO ORADEA

10

PERFORMANŢA ALBA

11

MEZGA KAPOSVAR B

12

MEZGA KAPOSVAR A

13

MINERUL MOTRU

14

CSŞ ZALĂU

15

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

16

CSŞ ŞOIMII SIBIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei:  BURLĂ BOGDAN – CS ATLETICO 96 ARAD

Loturi:

CS ATLETICO 96 ARAD – Duvlea, Pantea, Hărănguş, Simion, Burlă, Ilie, Trabalka, Dobrean, Mormoe, Balint, Denuţ, Vidican, Rad, Jivan, Dema, Iusco- antrenor Erdei Viorel

PEST MEGYEI LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG – Borbély, Vadas, Asztalos, Bogár, Oldal, Száraz, Földi Sz., Major, Mándity, Zsolnai, Botos, Székely, Hegedűs, Visziczaé, Nagy, Koldecz, Kovács, Földi M., Megyes, Balogh – antrenor: Gulácsi Sándor

CS ATLETICO ARAD – Brade, Camen, Gherghescu, Varga, Ungureanu, Vlad, Marinescu, Cotoc, Slach, Schreiber, Popa – antrenor Erdei Viorel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates