Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 44 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia VI Categoria 1992-93
Categoria 1992-93 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

MEZGA KAPOSVAR A (HU)

KISKUNHALAS (HU)

KISKUNHALAS 93 A (HU)

KISKUNHALAS 93 B (HU)

CS ATLETICO ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

MEZGA KAPOSVAR B (HU)

GLORIA CTP ARAD

DINAMO ORADEA

MINERUL MOTRU

VIITORUL SF. ANA SÂNTANA

FC ZALĂU

MINERUL BĂLAN HARGHITA

CSŞ ŞOIMII SIBIU

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VIITORUL MARGHITA

 

 

 

Adrese săli:

 

Sala Sporturilor Victoria (cu parchet) - Pţa Sporturilor

Hala Atletico (cu iarbă artificială) – str. Grigore Ureche FN

Serie A – (cu iarbă artificială) - str. Eftimie Murgu colţ cu Pădurii

Timp de joc: 1x28 minute.

În fiecare sală se joacă cu aut lateral.

SÂMBĂTĂ 08.12.2007

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

DINAMO ORADEA

M. BĂLAN HARGHITA

SERIE A1

1-4

2

09:00

-

09:28

MEZGA KAPOSVAR A

ATLETICO ARAD

SERIE A2

1-6

3

10:30

-

10:58

ATLETICO ARAD

M. BĂLAN HARGHITA

SERIE A1

6-2

4

10:30

-

10:58

MEZGA KAPOSVAR A

DINAMO ORADEA

SERIE A2

1-5

5

12:00

-

12:28

ATLETICO ARAD

DINAMO ORADEA

SERIE A1

12-0

6

12:00

-

12:28

MEZGA KAPOSVAR A

M.BĂLAN HARGHITA

SERIE A2

2-3

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:00

-

13:28

RIPENSIA TIMIŞOARA

ŞOIMII SIBIU

SERIE A1

1-4

2

13:00

-

13:28

KISKUNHALAS 92

MINERUL MOTRU

SERIE A2

0-2

3

14:30

-

14:58

MINERUL MOTRU

ŞOIMII SIBIU

SERIE A1

4-4

4

14:30

-

14:58

KISKUNHALAS 92

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

1-2

5

15:30

-

15:58

RIPENSIA TIMIŞOARA

MINERUL MOTRU

SERIE A1

2-1

6

15:30

-

15:58

KISKUNHALAS 92

ŞOIMII SIBIU

SERIE A2

3-3

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:58

KISKUNHALAS 93 A

MEZGA KAPOSVAR B

ATLETICO

1-2

2

12:00

-

12:28

SÂNTANA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO

0-4

3

13:00

-

13:28

KISKUNHALAS 93 A

SÂNTANA

ATLETICO

1-5

4

13:30

-

13:58

MEZGA KAPOSVAR B

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO

0-4

5

15:00

-

15:28

MEZGA KAPOSVAR B

SÂNTANA

ATLETICO

0-2

6

15:30

-

15:58

KISKUNHALAS 93 A

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO

1-3

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:00

-

10:28

FC ZALĂU

V. MARGHITA

SERIE A1

1-0

2

10:00

-

10:28

KISKUNHALAS 93B

GLORIA ARAD

SERIE A2

1-3

3

11:30

-

11:58

GLORIA ARAD

V. MARGHITA

SERIE A1

1-0

4

11:30

-

11:58

KISKUNHALAS 93B

FC ZALĂU

SERIE A2

1-13

5

14:00

-

14:28

GLORIA ARAD

FC ZALĂU

SERIE A1

3-4

6

14:00

-

14:28

KISKUNHALAS 93B

V. MARGHITA

SERIE A2

1-2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. ATLETICO ARAD 9p

1. RIPENSIA TIMIŞOARA 6p

1. LPS BANATUL TIMIŞOARA 9p

1. FC ZALĂU   9p

2. M.B. HARGHITA  6p

2. CSŞ ŞOIMII SIBIU 5p

2. V. SF. ANA SÂNTANA 6p

2. GLORIA CTP ARAD 6p

3. DINAMO ORADEA 3p

3. MINERUL MOTRU 4p

3. MEZGA KAPOSVAR B 3p

3. VIITORUL MARGHITA 3p

4. MEZGA KAPOSVAR A  0p

4. KISKUNHALAS 1p

4. KISKUNHALAS 93A 0p

4. KISKUNHALAS 93B 0p

DUMINICĂ 09.12.2007

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

A4 MEZGA KAPOSVAR A

B4 KISKUNHALAS

SERIE A1

1-4

2

09:00

-

09:28

C4 KISKUNHALAS 93A

D4 KISKUNHALAS 93B

SERIE A1

3-1

3

09:30

 

09:58

A3 DINAMO ORADEA

B3 MINERUL MOTRU

SERIE A1

0-2

4

10:00

 

10:28

C3 MEZGA KAPOSVAR B

D3 VIITORUL MARGHITA

SERIE A1

0-1 (0-0) dp

5

10:30

 

10:58

Loc 15-16 P(A4-B4) MEZGA A

P(C4-D4) KISKUNHALAS 93B

SERIE A1

3-1

6

11:00

 

11:28

Loc 13-14 C(A4-B4) KISKUNHALAS

C(C4-D4) KISKUNHALAS 93A

SERIE A1

1-4

7

11:30

-

11:58

A2 M.B. HARGHITA

B2 CSŞ ŞOIMII SIBIU

SERIE A1

4-1

8

12:00

-

12:28

C2 V.SF.ANA SÂNTANA

D2 GLORIA CTP ARAD

SERIE A1

3-4

9

12:00

-

12:28

A1 ATLETICO ARAD

B1 RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

7-0

10

12:30

-

12:58

C1 LPS BANATUL TIM.

D1 FC ZALĂU

VICTORIA

2-1

11

12:30

-

12:58

Loc 11-12 P(A3-B3) DINAMO ORADEA

P(C3-D3) MEZGA KAPOSVAR B

SERIE A1

4-1

12

13:00

-

13:28

Loc 9-10 C(A3-B3) MINERUL MOTRU

C(C3-D3) VIITORUL MARGHITA

SERIE A1

1-0 (0-0) dp

13

13:30

-

13:58

Loc 7-8 P(A2-B2) CSŞ ŞOIMII SIBIU

P(C2-D2) V.SF. ANA SÂNTANA

SERIE A1

4-1

14

14:00

-

14:28

Loc 5-6 C(A2-B2) M. B. HARGHITA

C(C2-D2) GLORIA CTP ARAD

SERIE A1

2-8

15

15:20

-

15:48

Loc 3-4 P(A1-B1) RIPENSIA TIMIŞOARA

P(C1-D1) FC ZALĂU

VICTORIA

2-6

16

15:50

-

16:18

Loc 1-2 C(A1-B1) ATLETICO ARAD

C(C1-D1) LPS BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

0-2

16:20

-

16:30

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1992-93

1

LPS BANATUL TIMIŞOARA

2

CS ATLETICO ARAD

3

FC ZALĂU

4

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

5

GLORIA CTP ARAD

6

MINERUL BĂLAN HARGHITA

7

CSŞ ŞOIMII SIBIU

8

VIITORUL SF. ANA SÂNTANA

9

MINERUL MOTRU

10

VIITORUL MARGHITA

11

DINAMO ORADEA

12

MEZGA KAPOSVAR B

13

KISKUNHALAS 93A

14

KISKUNHALAS

15

MEZGA KAPOSVAR A

16

KISKUNHALAS 93B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: MARTESCU CLAUDIU – LPS BANATUL TIMIŞOARA

Loturi:

LPS BANATUL TIMIŞOARA: Martescu, Inţa, Moise, Mînecan, Schnell, Posedaru, Baciu, Chiu, Neculau, Ionescu- antrenor prof. Badea Sorin

CS ATLETICO ARAD: Nica, Nechita, Muţ, Toda, Homan, Şuşlak, Berar, Junger – antrenor Popa Cornel

CS FC ZALĂU: Chiş, Nicoară R. ,Nicoară Şt., Ember, Ţiriac, Pop L., Vasoc, Pop S., Lung, Şutic, Nicorici, Mureşan – antrenor: Lucaciu Dan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates