Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 50 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1998
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

BEKESCSABA UFC (HU)

PVSK PECS (HU)

CS ATLETICO ARAD

LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

FC UTA ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

ŞC.F.MARKEL ORADEA

UNIREA UNGHENI

LPS PITEŞTI

FCU POLI TIMIŞOARA

ELECTRICA TIMIŞOARA

 

 

 

Timp de joc: 1x26 minute.

 

La Hala Atletico se joacă cu mantinelă laterală.

SÂMBĂTĂ 16.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:20

-

10:46

KINDER MUREŞ

LPS PITEŞTI

VICTORIA

0-12

2

14:32

-

14:58

BEKESCSABA

KINDER MUREŞ

VICTORIA

4-0

3

15:00

-

15:26

LPS-CSŞ BANATUL TIM.

LPS PITEŞTI

VICTORIA

0-3

4

17:48

-

18:14

BEKESCSABA

LPS PITEŞTI

VICTORIA

0-5

5

18:16

-

18:42

LPS-CSŞ BANATUL TIM.

KINDER MUREŞ

VICTORIA

3-0

6

19:40

-

20:06

BEKESCSABA

LPS-CSŞ BANATUL TIM.

VICTORIA

5-1

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:56

-

09:22

PVSK PECS

UTA ARAD

VICTORIA

1-3

2

12:12

-

12:38

UTA ARAD

MARKEL ORADEA

VICTORIA

3-0C

3

13:36

-

14:02

PVSK PECS

POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

0-4

4

16:52

-

17:18

POLI TIMIŞOARA

MARKEL ORADEA

VICTORIA

3-0C

5

18:44

-

19:10

UTA ARAD

POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

6

19:12

-

19:38

PVSK PECS

MARKEL ORADEA

VICTORIA

3-0C

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

 

1

09:52

-

10:18

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

10-0

 

 

2

12:40

-

13:06

ATLETICO ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

6-0

 

 

3

13:08

-

13:34

UNIREA UNGHENI

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

0-3

 

 

4

15:28

-

15:54

BANATUL TIMIŞOARA

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

1-1

 

 

5

15:56

-

16:22

ATLETICO ARAD

UNIREA UNGHENI

VICTORIA

9-0

 

 

6

17:20

-

17:46

UNIREA UNGHENI

BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

2-4

 

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1.  LPS PITEŞTI 9p

1. UTA ARAD  9p

1. ATLETICO ARAD 9p

2.  BEKESCSABA 6p

2.  FCU POLI TIMIŞOARA  6p

2. BANATUL TIMIŞOARA 4p(5-9)

3.  LPS-CSŞ BANATUL T.  3p

3.  PVSK PECS 3p

3. ELECTRICA TIMIŞOARA 4p(4-11)

4. KINDER S. MUREŞ 0p

4. MARKEL ORADEA 0p

4. UNIREA UNGHENI 0p

DUMINICĂ 17.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:26

A2 (Loc 4-6) BEKECSABA

B2 POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

0-3

2

08:28

-

08:54

A1 (Loc 1-3) LPS PITEŞTI

B1 UTA ARAD

VICTORIA

4-0

3

10:22

-

10:48

A3 LPS-CSŞ BANATUL T.

B3 PVSK PECS

ATLETICO

1-1

4

11:44

-

12:10

B2(Loc 4-6) POLI TIMIŞOARA

C2 BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

2-0

5

12:12

-

12:38

B1(Loc1-3) UTA ARAD

C1 ATLETICO ARAD

VICTORIA

1-5

6

12:42

-

13:08

A3 LPS-CSŞ BANATUL T.

C3 ELECTRICA TIM.

ATLETICO

2-2

7

12:44

-

13:10

B4 (Loc 10-12) M. ORADEA

C4 UNIREA UNGHENI

SERIE A2

0-3

8

14:04

-

14:30

A2 (Loc 4-6) BEKESCSABA

C2 BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

9

14:06

-

14:32

B3 PVSK PECS

C3 ELECRTICA TIM.

ATLETICO

2-3

10

14:08

-

14:34

A4 (Loc10-12) KIND. MUREŞ

C4 UNIREA UNGHENI

SERIE A1

2-3(1-1)dp

11

14:32

-

14:58

A1 (Loc 1-3) LPS PITEŞTI

C1 ATLETICO ARAD

VICTORIA

1-3

12

15:32

-

15:58

A4 (Loc 10-12) KIND. MUREŞ

B4 MARKEL ORADEA

SERIE A1

3-0

15:30

-

15:45

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1998

1

CS ATLETICO ARAD

2

LPS PITEŞTI

3

FC UTA ARAD

4

FCU POLI TIMIŞOARA

5

BEKESCSABA UFC

6

LPS BANATUL TIMIŞOARA

7

ELECTRICA TIMIŞOARA

8

LPS-CSŞ BANATUL TIMIŞOARA

9

PVSK PECS

10

UNIREA UNGHENI

11

AS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

12

MARKEL ORADEA

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: MAN DENNIS – CS ATLETICO ARAD

Loturi- antrenori:

CS ATLETICO ARAD – Stanciu, Bubuş, Burcă, Copaci, Stahl, Mitrea, Barbu, Man, Petre, Nan, Morschl, Jorza –prof. MARIUS DEMIAN, prof. CRISTIAN PĂCURAR

LPS PITEŞTI – Matar, Tănase, Vlad, Ilie, Vasilca A., Honcea, Gigartu, Ghita, Preda, Pavaloiu, Oprea, Dinculescu, Vasilca M., Voinescu- BOGDAN VIŞAN

UTA ARAD – Vârtaci, Lazăr, Ursoi, Sabău, Nibu, Takats, Ivasco, Ianc, Ţurcanu, Racolţa, Hoajda, Oneţiu, Olah, Mureşan, Mandache, Şandor –ROMEO VURDEA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates