Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 42 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1997
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

FC UTA ARAD

FCU POLI TIMIŞOARA

CS ATLETICO 1 ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

PITIC SPORT SLATINA

ELECTRICA TIMIŞOARA

BEKESCSABA UFC (HU)

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

MINERUL BĂLAN HARGHITA

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

KAPRONCAI FOCISULI (HU)

 

 

GRUPA D/ CSOPORT

GRUPA E/ CSOPORT

GRUPA F/ CSOPORT

ŞTIINŢA TG. JIU

CS ATLETICO 2 ARAD

SC FC STEAUA BUCUREŞTI

CSŞ ALEXANDRIA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ASU POLI TIMIŞOARA

VIITORUL MARGHITA

OLASZ FOCISULI DEBRECEN (HU)

OROSHAZA (HU)

CS NEGREA REŞIŢA 98

 

CS NEGREA REŞIŢA

 

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

 

La Hala Atletico şi CSM se joacă cu mantinelă laterală.

SÂMBĂTĂ 9.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

UTA ARAD

SPORTING R. VÂLCEA

UAV

0-0

2

10:05

-

10:28

RIPENSIA TIMIŞOARA

SPORTING R. VÂLCEA

UAV

2-3

3

12:10

-

12:33

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

UAV

1-1

4

12:35

-

12:58

BEKESCSABA UFC

SPORTING R. VÂLCEA

UAV

1-0

5

13:50

-

14:13

BEKESCSABA UFC

RIPENSIA TIMIŞOARA

UAV

3-2

6

16:45

-

17:08

UTA ARAD

BEKESCSABA UFC

UAV

0-1

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:25

-

08:48

PANDURII TG. JIU

KAPRONCAI FOCISULI

UAV

1-0

2

09:15

-

09:38

POLI TIMIŞOARA

PITIC SPORT SLATINA

UAV

2-1

3

10:55

-

11:18

POLI TIMIŞOARA

PANDURII TG.JIU

UAV

0-1

4

11:20

-

11:43

PITIC SPORT SLATINA

KAPRONCAI FOCISULI

UAV

0-3

5

13:00

-

13:23

POLI TIMIŞOARA

KAPRONCAI FOCISULI

UAV

1-2

6

13:25

-

13:48

PITIC SPORT SLATINA

PANDURII TG.JIU

UAV

3-5

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

ATLETICO ARAD

MINERUL B. HARGHITA

VICTORIA

3-1

2

11:45

-

12:08

ELECTRICA TIMIŞOARA

MINERUL B. HARGHITA

VICTORIA

1-0

3

13:50

-

14:13

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

6-0

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

ŞTIINŢA TG.JIU

CSŞ ALEXANDRIA

VICTORIA

0-7

2

08:25

-

08:48

VIITORUL MARGHITA

NEGREA REŞIŢA 98

VICTORIA

0-0

3

10:05

-

10:28

ŞTIINŢA TG.JIU

VIITORUL MARGHITA

VICTORIA

0-2

4

10:30

-

10:53

CSŞ ALEXANDRIA

NEGREA REŞIŢA 98

VICTORIA

4-1

5

12:10

-

12:33

ŞTIINŢA TG.JIU

NEGREA REŞIŢA 98

VICTORIA

0-2

6

12:35

-

12:58

VIITORUL MARGHITA

CSŞ ALEXANDRIA

VICTORIA

2-3

GRUPA   E / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:30

-

10:53

BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO 2 ARAD

UAV

4-0

2

14:40

-

15:03

O.F. DEBRECEN

ATLETICO 2 ARAD

UAV

2-1

3

15:55

-

16:18

O.F. DEBRECEN

BANATUL TIMIŞOARA

UAV

2-1

GRUPA   F / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:55

-

11:18

STEAUA

NEGREA REŞIŢA

VICTORIA

2-1

2

11:20

-

11:43

OROSHAZA

ASU POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

6-0

3

13:00

-

13:23

STEAUA

OROSHAZA

VICTORIA

0-2

4

13:25

-

13:48

ASU  POLI TIMIŞOARA

NEGREA REŞIŢA

VICTORIA

0-3

5

14:40

-

15:03

STEAUA

ASU POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

4-0

6

15:05

-

15:28

OROSHAZA

NEGREA REŞIŢA

VICTORIA

3-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. BEKESCSABA 9p

1. PANDURII TG. JIU   9p

1. ATLETICO 1 ARAD 6p

2. SPORTING R.VÂLCEA 4p

2. KAPRONCAI FOCISULI 6p

2. ELECTRICA TIMIŞOARA 3p

3. FC UTA ARAD 2p

3. FCU POLI TIMIŞOARA 3p

3. MINERUL BĂLAN HARGHITA 0p

4. RIPENSIA TIMIŞOARA 1p

4. PTIC SPORT SLATINA 0p

 

 

GRUPA   D / CSOPORT

GRUPA   E / CSOPORT

GRUPA   F / CSOPORT

1. CSŞ ALEXANDRIA 9p

1.O. FOCISULI DEBRECEN 6p

1. OROSHAZA 9p

2. VIITORUL MARGHITA 4p (4-3)

2. BANATUL TIMIŞOARA 3p

2. STEAUA BUCUREŞTI 6p

3. NEGREA REŞIŢA 98 4p (3-4)

3. ATLETICO 2 ARAD 0p

3. NEGREA REŞIŢA 3p

4. ŞTIINŢA TG. JIU 0p

 

4. ASU POLI TIMIŞOARA 0p

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

16:20

-

16:43

C3 M. BĂLAN HARGHITA

D3 NEGREA REŞIŢA 98

SERIE A-1

3-1

2

16:45

-

17:08

C2 ELECTRICA TIMIŞOARA

D2 VIITORUL MARGHITA

SERIE A-1

2-0

3

17:10

-

17:33

C1 ATLETICO 1 ARAD

D1 CSŞ ALEXANDRIA

SERIE A-1

5-3

4

18:00

-

18:23

E3 ATLETICO 2 ARAD

F3 NEGREA REŞIŢA 97

UAV

4-5 (2-2)

5

18:25

-

18:48

E2 BANATUL TIMIŞOARA

F2 STEAUA BUCUREŞTI

UAV

8-9(2-2)

6

18:50

-

19:13

E1 O.F. DEBRECEN

F1 OROSHAZA

UAV

2-1

7

19:15

-

19:38

A3 UTA ARAD

B3 FCU POLI TIMIŞOARA

UAV

3-0 FJ

8

20:05

-

20:28

A2 SPORTING R. VÂLCEA

B2 KAPRONCAI FOCISULI

UAV

5-4(0-0)

9

20:30

-

20:53

A1 BEKESCSABA

B1 PANDURII TG. JIU

UAV

3-2(1-1)

DUMINICĂ 10.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

A4 RIPENSIA TIMIŞOARA

B4 PITIC SPORT SLATINA

ATLETICO

0-3 fj

2

08:25

-

08:48

D4 ŞTIINŢA TG. JIU

F4 ASU POLI TIMIŞOARA

ATLETICO

1-0

3

08:50

-

09:13

Loc 16-18 P(A3-B3) FCU POLI TIM.

P(C3-D3) NEGREA 98 REŞIŢA

ATLETICO

3-0

4

09:15

-

09:38

Loc 13-15 C(A3-B3) UTA ARAD

C(C3-D3) M.B. HARGHITA

ATLETICO

3-0

5

09:40

-

10:03

Loc 10-12 P(A2-B2) KAPRONCAI FS

P(C2-D2) V. MARGHITA

ATLETICO

1-2

6

10:05

-

10:28

Loc 21 P (A4-B4)

P(D4-F4)

ATLETICO

0-3 fj

7

10:30

-

10:53

Loc 19 C(A4-B4)

C(D4-F4)

ATLETICO

3-0 fj

8

10:55

-

11:18

Loc 7-9 C(A2-B2) SPORTING R. VÂLCEA

C(C2-D2) ELECTRICA TIM.

ATLETICO

4-0

9

11:20

-

11:43

Loc 4-6 P(A1-B1) PANDURII TG. JIU

P(C1-D1) CSŞ ALEXANDRIA

ATLETICO

3-1

10

11:45

-

12:08

Loc 16-18 P(A3-B3) FCU POLI TIM.

P(E3-F3) ATLETICO 2 ARAD

ATLETICO

3-4

11

11:46

-

12:09

LOC 1-3 C(A1-B1) BEKESCSABA

C(C1-D1) ATLETICO 1 ARAD

VICTORIA

0-2

12

12:10

-

12:33

Loc 13-15 C(A3-B3) UTA ARAD

C(E3-F3) NEGREA 97 REŞIŢA

ATLETICO

5-0

13

12:35

-

12:58

Loc 10-12 P(A2-B2) KAPRONCAI FS

P(E2-F2) BANATUL TIM.

ATLETICO

1-4

14

13:00

-

13:23

Loc 7-9 C(A2-B2) SPORTING R.VÂLCEA

C(E2-F2) STEAUA BUCUREŞTI

ATLETICO

0-1

15

13:25

-

13:48

Loc 4-6 P(A1-B1) PANDURII TG. JIU

P(E1-F1) OROSHAZA

ATLETICO

2-0

16

13:45

-

14:08

LOC 1-3 C(A1-B1) BEKESCSABA

C(E1-F1) O.F.DEBRECEN

VICTORIA

1-0

17

13:50

-

14:13

Loc 16-18 P(C3-D3) NEGREA 98 REŞIŢA

P(E3-F3) ATLETICO 2 ARAD

ATLETICO

0-4

18

14:15

-

14:38

Loc 13-15 C(C3-D3) M.B. HARGHITA

C(E3-F3) NEGREA 97 REŞIŢA

ATLETICO

0-3 fj

19

14:40

-

15:03

Loc 10-12 P(C2-D2) V. MARGHITA

P(E2-F2) BANATUL TIM.

ATLETICO

0-5

20

15:05

-

15:28

Loc 7-9 C(C2-D2) ELECTRICA TIM.

C(E2-F2) STEAUA BUCUREŞTI

ATLETICO

3-0 fj

21

15:19

-

15:42

LOC 1-3 C(C1-D1) ATLETICO 1 ARAD

C(E1-F1) O.F.DEBRECEN

VICTORIA

1-2 (1-1)

22

15:30

-

15:53

Loc 4-6 P(C1-D1) CSŞ ALEXANDRIA

P(E1-F1) OROSHAZA

ATLETICO

1-2 (1-1)

15:45

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1997

1

CS ATLETICO ARAD

2

BEKESCSABA UFC

3

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

4

LIGNITUL PANDURII TG. JIU

5

OROSHAZA

6

CSŞ ALEXANDRIA

7

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

8

ELECTRICA TIMIŞOARA

9

STEAUA BUCUREŞTI

10

LPS BANATUL TIMIŞOARA

11

VIITORUL MARGHITA

12

KAPRONCAI FOCISULI

13

FC UTA ARAD

14

CS NEGREA REŞIŢA

15

MINERUL BĂLAN HARGHITA

16

CS ATLETICO 2 ARAD

17

FCU POLI TIMIŞOARA

18

CS NEGREA 98 REŞIŢA

19

PITIC SPORT SLATINA

20

ŞTIINŢA TG. JIU

21

ASU POLI TIMIŞOARA

22

RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: NEDEA RAUL – CS ATLETICO ARAD

Loturi- antrenori:

CS ATLETICO ARAD – Iacob, Moza, Vasiu, Covaci, Nedea, Şold, Vasi, Man, Zdrenţan, Rotariu, Stanciu, Petrache, Jurj, Petre, Burcă, Sava, Bobeiciu, Mitu- prof. PĂCURAR CRISTIAN, prof. DEMIAN MARIUS

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates