Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 47 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

OLASZ FOCISULI DEBRECEN (HU)

CS ATLETICO 1 ARAD

PVSK PECS (HU)

PITIC SPORT SLATINA

LPS TG. MUREŞ

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

FC UTA ARAD

V. BUMBEŞTI JIU

MUREŞUL DEVA

PERFORMANŢA ALBA

LPS PITEŞTI

CS ATLETICO 2 ARAD

ŞTIINŢA TG. JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

LPS TG. JIU

POLI TIMIŞOARA

ELECTRICA TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

MINERUL MOTRU

MINERUL BĂLAN HARGHITA

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

 

La Hala Atletico şi CSM se joacă cu mantinelă laterală.

SÂMBĂTĂ 9.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

LPS TÂRGU MUREŞ

ŞTIINŢA TG. JIU

UAV

1-4

2

09:40

-

10:03

LPS TÂRGU MUREŞ

ELECTRICA TIMIŞOARA

UAV

4-0

3

11:45

-

12:08

MUREŞUL DEVA

ELECTRICA TIMIŞOARA

UAV

0-2

4

14:15

-

14:38

O.F. DEBRECEN

LPS TG.MUREŞ

UAV

3-1

5

15:05

-

15:28

MUREŞUL DEVA

ŞTIINŢA TG. JIU

UAV

1-2

6

15:30

-

15:53

O.F. DEBRECEN

ELECTRICA TIMIŞOARA

UAV

2-1

7

16:20

-

16:43

LPS TÂRGU MUREŞ

MUREŞUL DEVA

UAV

1-3

8

17:10

-

17:33

ŞTIINŢA TG.JIU

ELECTRICA TIMIŞOARA

UAV

3-0

9

17:35

-

17:58

O.F. DEBRECEN

MUREŞUL DEVA

UAV

2-0

10

19:40

-

20:03

O.F. DEBRECEN

ŞTIINŢA TG. JIU

UAV

0-0

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:40

-

10:03

ATLETICO 1 ARAD

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

ATLETICO

9-1

2

10:05

-

10:28

PERFORMANŢA ALBA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

3-0

3

13:50

-

14:13

ATLETICO 1 ARAD

PERFORMANŢA ALBA

CSM

2-0

4

14:15

-

14:38

RIPENSIA TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

CSM

1-2

5

15:30

-

15:53

PERFORMANŢA ALBA

DINAMO ORADEA

CSM

0-2

6

15:55

-

16:18

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

1-3

7

16:45

-

17:08

ATLETICO 1 ARAD

DINAMO ORADEA

ATLETICO

3-0

8

17:10

-

17:33

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

PERFORMANŢA ALBA

CSM

0-3

49

18:00

-

18:23

ATLETICO 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

3-1

10

18:50

-

19:13

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

DINAMO ORADEA

CSM

0-2

GRUPA   C / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

UTA ARAD

LPS TG. JIU

ATLETICO

3-0

2

08:25

-

08:48

LPS PITEŞTI

MINERUL MOTRU

ATLETICO

2-1

3

10:55

-

11:18

PVSK PECS

UTA ARAD

ATLETICO

4-1

4

11:20

-

11:43

LPS PITEŞTI

LPS TG. JIU

ATLETICO

4-0

5

13:00

-

13:23

PVSK PECS

LPS PITEŞTI

ATLETICO

0-1

6

13:25

-

13:48

LPS TG. JIU

MINERUL MOTRU

ATLETICO

0-1

7

16:20

-

16:43

PVSK PECS

MINERUL MOTRU

CSM

5-0

8

16:45

-

17:08

UTA ARAD

LPS PITEŞTI

CSM

0-4

9

17:35

-

17:58

PVSK PECS

LPS TG. JIU

CSM

11-0

10

18:25

-

18:48

UTA ARAD

MINERUL MOTRU

CSM

0-1

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

PITIC SPORT SLATINA

ATLETICO 2 ARAD

ATLETICO

2-0

2

09:15

-

09:38

POLI TIMIŞOARA

M. BĂLAN HARGHITA

ATLETICO

5-3

3

13:00

-

13:23

PITIC SPORT SLATINA

POLI TIMIŞOARA

CSM

0-1

4

13:25

-

13:48

V. BUMBEŞTI JIU

M. BĂLAN HARGHITA

CSM

0-1

5

14:40

-

15:03

PITIC SPORT SLATINA

M. BĂLAN HARGHITA

CSM

4-1

6

15:05

-

15:28

V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO 2 ARAD

CSM

0-2

7

15:55

-

16:18

ATLETICO 2 ARAD

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

8

16:20

-

16:43

PITIC SPORT SLATINA

V.BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

1-4

9

17:35

-

17:58

V.BUMBEŞTI JIU

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO

1-3

10

19:15

-

19:38

ATLETICO 2 ARAD

M. BĂLAN HARGHITA

CSM

0-2

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. ŞTIINŢA TG.JIU 10p(9-2)

1. ATLETICO 1 ARAD 12p

1. LPS PITEŞTI 12p

1. POLI TIMIŞOARA 12p

2. OF DEBRECEN 10p(7-2)

2.  DINAMO ORADEA 9p

2. PVSK PECS 9p

2. P.SPORT SLATINA 6p

3. TG. MUREŞ 3p (5-3)

3.  PERFORMANŢA ALBA 6p

3. MINERUL MOTRU 6p

3. M.B.HARGHITA 6p

4. MUR. DEVA 3p (3-3)

4. RIPENSIA TIM. 3p

4. UTA ARAD 3p

4. ATLETICO 2 ARAD 3p

5. ELECTR. TIM. 3p(2-4)

5. PARÂNGUL MUŞETEŞTI 0p

5. LPS TG. JIU 0p

5.V. BUMBEŞTI JIU 3p

DUMINICĂ 10.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:53

A5 ELECTRICA TIMIŞOARA

B5 PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A-2

1-0

2

08:55

-

09:18

C5 LPS. TG. JIU

D5 V. BUMBEŞTI JIU

SERIE A-2

0-1

3

09:20

-

09:43

A4 MUREŞUL DEVA

B4 RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A-2

5-6(1-1)dp

4

09:45

-

10:08

C4 UTA ARAD

D4 ATLETICO 2 ARAD

SERIE A-2

3-4(0-0)dp

5

09:50

-

10:13

A1 ŞTIINŢA TG. JIU

B1 ATLETICO 1 ARAD

VICTORIA

0-2

6

10:10

-

10:33

Loc 19 PARÂNGUL MUŞETEŞTI

LPS TG. JIU

SERIE A-2

3-2(0-0)

7

10:15

-

10:38

C1 LPS PITEŞTI

D1 POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

0-2

8

10:35

-

10:58

Loc 17 ELECTRICA TIMIŞOARA

V. BUMBEŞTI JIU

SERIE A-2

2-1

9

11:00

-

11:23

Loc 15 MUREŞUL DEVA

FC UTA ARAD

SERIE A-2

2-1

10

11:25

-

11:48

Loc 13 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO 2 ARAD

SERIE A-2

2-0

11

11:50

-

12:13

A3 LPS TG. MUREŞ

B3 PERFORMANŢA ALBA

SERIE A-2

0-3

12

12:15

-

12:38

C3 MINERUL MOTRU

D3 M.B.HARGHITA

SERIE A-2

1-0

13

12:40

-

13:03

A2 OF DEBRECEN

B2 DINAMO ORADEA

SERIE A-2

4-0

14

13:05

-

13:28

C2 PVSK PECS

D2 P.SPORT SLATINA

SERIE A-2

4-1

15

13:30

-

13:53

Loc 11 LP TG. MUREŞ

M.B. HARGHITA

SERIE A-2

4-3(1-1)dp

16

13:55

-

14:18

Loc 9 PERFORMANŢA ALBA

MINERUL MOTRU

SERIE A-2

4-5(1-1)dp

17

14:20

-

14:43

Loc 7 DINAMO ORADEA

PITIC SPORT SLATINA

SERIE A-2

4-0

18

14:45

-

15:08

Loc 5 O.F. DEBRECEN

PVSK PECS

SERIE A-2

1-2

19

14:54

-

15:17

LOC 3 ŞTIINŢA TG. JIU

LPS PITEŞTI

VICTORIA

0-3fj

20

16:25

-

16:48

LOC 1 ATLETICO ARAD

FCU POLI TIMIŞOARA

VICTORIA

0-2

17:15

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

FCU POLI TIMIŞOARA

2

CS ATLETICO ARAD

3

LPS PITEŞTI

4

AS ŞTIINŢA TG. JIU

5

PVSK PECS

6

OLASZ FOCISULI DEBRECEN

7

DINAMO ORADEA

8

PITIC SPORT SLATINA

9

MINERUL MOTRU

10

PERFORMANŢA ALBA

11

LPS TG. MUREŞ

12

MINERUL BĂLAN HARGHITA

13

RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

14

CS ATLETICO 2 ARAD

15

MUREŞUL DEVA

16

FC UTA ARAD

17

ELECTRICA TIMIŞOARA

18

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

19

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

20

LPS TG. JIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: ROTARIU DORIN- FCU POLI TIMIŞOARA

Loturi –antrenori

FCU Poli Timişoara – Petrar, Butoi, Moja, Isac, Todorov, Mureşan, Roşca, Ştef, Susnea, Rotariu, Sturza, Gugorovici, Târc, Petrescu, Andrei, Grigoraş, Cîmpan prof. Foale Antonio

CS ATLETICO ARAD: Barabaş, Camen, Cotoc, Bardan, Schreiber, Marinescu, Gherghescu, Vlad, Fundeanu, Slach, Tusz, Ungureanu - Erdei Viorel, Jozsa Norbert

LPS PITEŞTI: Chiran, Ivan, Cristian, Şerbănică, Angheloiu, Moţescu, Păun, Burlea, Olărescu, Badea, Alexe, Popescu - Ciolan Remus

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates