Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 43 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

FC UTA ARAD

ROMVEST ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

MUNCITORUL REŞIŢA 1

SZENTLORINC (HU)

ELECTRICA TIMIŞOARA

CEHU SILVANIEI

CSM ROVA ROŞIORI

ORHIDEEA BUCUREŞTI

MUNCITORUL REŞIŢA 2

V.SF.ANA SÂNTANA

VIITORUL MARGHITA

LPS PITEŞTI

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

FC ZALĂU

V. GINU BUCUR BISTRIŢA

FABI-DOR JIBOU

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

 

Sălile SERIE A (iarbă artificială) se află pe str. Pădurii colţ cu Eftimie Murgu (în spate la Magazinul Bendea). Sala Victoria este în Pţa Sporturilor.

VINERI 8.12.2006

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:25

-

14:48

VLADIMIRESCU

V.SF. ANA SÂNTANA

ATLETICO

1-0

SÂMBĂTĂ 9.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

UTA ARAD

MUNCITORUL REŞIŢA 1

SERIE A -2

0-2

2

08:25

-

08:48

ROVA ROŞIORI

VIITORUL MARGHITA

SERIE A -2

0-0

3

09:40

-

10:03

UTA ARAD

ROVA ROŞIORI

SERIE A -2

1-1

4

10:05

-

10:28

VIITORUL MARGHITA

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -2

1-1

5

11:20

-

11:43

UTA ARAD

VIITORUL MARGHITA

SERIE A -2

1-1

6

11:45

-

12:08

MUNCITORUL REŞIŢA 1

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -2

0-2

7

13:00

-

13:23

UTA ARAD

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -2

0-0

8

13:25

-

13:48

MUNCITORUL REŞIŢA 1

ROVA ROŞIORI

SERIE A -2

3-1

9

14:40

-

15:03

ROVA ROŞIORI

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

SERIE A -2

0-5

10

15:05

-

15:28

MUNCITORUL REŞIŢA 1

VIITORUL MARGHITA

SERIE A -2

2-1

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

ROMVEST ARAD

SZENTLORINC

SERIE A-1

0-0

2

08:25

-

08:48

ORHIDEEA BUCUREŞTI

LPS PITEŞTI

SERIE A-1

0-2

3

09:40

-

10:03

ROMVEST ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

SERIE A-1

3-2

4

10:05

-

10:28

LPS PITEŞTI

FC ZALĂU

SERIE A-1

4-0

5

11:20

-

11:43

ROMVEST ARAD

LPS PITEŞTI

SERIE A-1

2-1

6

11:45

-

12:08

SZENTLORINC

FC ZALĂU

SERIE A-1

0-1

7

13:00

-

13:23

ROMVEST ARAD

FC ZALĂU

SERIE A-1

4-0

8

13:25

-

13:48

SZENTLORINC

ORHIDEEA BUCUREŞTI

SERIE A-1

0-3

9

14:40

-

15:03

SZENTLORINC

LPS PITEŞTI

SERIE A-1

0-3

10

15:05

-

15:28

ORHIDEEA BUCUREŞTI

FC ZALĂU

SERIE A-1

6-0

GRUPA   C / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

CSŞ GLORIA ARAD

V.G.BUCUR BISTRIŢA

SERIE A-1

2-2

2

09:15

-

09:38

ELECTRICA TIMIŞOARA

MUNCITORUL REŞIŢA 2

SERIE A-1

1-0

3

10:30

-

10:53

CSŞ GLORIA ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

SERIE A-1

0-2

4

10:55

-

11:18

MUNCITORUL REŞIŢA 2

V.BUMBEŞTI JIU

SERIE A-1

1-1

5

12:10

-

12:33

MUNCITORUL REŞIŢA 2

CSŞ GLORIA ARAD

SERIE A-1

0-1

6

12:35

-

12:58

V.BUMBEŞTI JIU

V.G.BUCUR BISTRIŢA

SERIE A-1

1-0

7

13:50

-

14:13

CSŞ GLORIA ARAD

V.BUMBEŞTI JIU

SERIE A-1

0-1

8

14:15

-

14:38

ELECTRICA TIMIŞOARA

V.G.BUCUR BISTRIŢA

SERIE A-1

2-4

9

15:30

-

15:53

ELECTRICA TIMIŞOARA

V.BUMBEŞTI JIU

SERIE A-1

2-0

10

15:55

-

16:18

MUNCITORUL REŞIŢA 2

V.G.BUCUR BISTRIŢA

SERIE A-1

1-1

GRUPA   D / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

VLADIMIRESCU

CEHU SILVANIEI

SERIE A -2

0-0

2

09:15

-

09:38

V.SF.ANA SÂNTANA

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A -2

1-0

3

10:30

-

10:53

VLADIMIRESCU

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A -2

1-3

4

10:55

-

11:18

CEHU SILVANIEI

FABI-DOR JIBOU

SERIE A -2

0-3

5

12:10

-

12:33

VLADIMIRESCU

FABI-DOR JIBOU

SERIE A -2

0-3

6

12:35

-

12:58

CEHU SILVANIEI

V.SF.ANA SÂNTANA

SERIE A -2

0-1

7

13:50

-

14:13

CEHU SILVANIEI

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A -2

0-3 FJ

8

14:15

-

14:38

V.SF.ANA SÂNTANA

FABI-DOR JIBOU

SERIE A -2

0-4

9

15:30

-

15:53

RIPENSIA TIMIŞOARA

FABI-DOR JIBOU

SERIE A -2

2-3

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. MUNCITORUL REŞIŢA 9p

1. ROMVEST ARAD 10p

1. ELECTRICA TIM. 9p

1. FABI-DOR JIBOU 12p

2. PARÂNGUL MUŞETEŞTI 8p

2.  LPS PITEŞTI 9p

2. V.BUMBEŞTI JIU 7p

2. V.SF.ANA SÂNTANA 6p

3. VIITORUL MARGHITA 3p(3-4)

3.  ORHIDEEA BUCUREŞTI 6p

3. V.G.B.BISTRIŢA 5p

3. RIPENSIA TIM. 6p

4. UTA ARAD 3p(2-4)

4. FC ZALĂU 3p

4. CSŞ GLORIA ARAD 4p

4. VLADIMIRESCU 4p

5. ROVA ROŞIORI 2p

5. SZENTLORINC 1p

5. MUNCIT. 2 REŞIŢA 2p

5. CEHU SILVANIEI 1p

DUMINICĂ 10.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:53

A5 CSM ROVA ROŞIORI

B5 SZENTLORINC

SERIE A-1

1-0

2

08:55

-

09:18

C5 MUNCIT. 2 REŞIŢA

D5 CEHU SILVANIEI

SERIE A-1

1-2

3

09:20

-

09:43

A4 UTA ARAD

B4 FC ZALĂU

SERIE A-1

4-3(2-2)dp

4

09:45

-

10:08

C4 CSŞ GLORIA ARAD

D4 VLADIMIRESCU

SERIE A-1

2-0

5

10:10

-

10:33

Loc 19 SZENTLORINC

MUNCIT. REŞIŢA 2

SERIE A-1

4-3(1-1)dp

6

10:35

-

10:58

Loc 17 ROVA ROŞIORI

CEHU SILVANIEI

SERIE A-1

3-2(1-1)dp

7

11:00

-

11:23

Loc 15 FC ZALĂU

VLADIMIRESCU

SERIE A-1

3-1

8

11:25

-

11:48

Loc 13 UTA ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

SERIE A-1

1-2

9

11:50

-

12:13

A3 VIITORUL MARGHITA

B3 ORHIDEEA BUCUREŞTI

SERIE A-1

2-0

10

12:11

-

12:34

A1 MUNCITORUL REŞIŢA

B1 ROMVEST ARAD

VICTORIA

3-2(1-1)dp

11

12:15

-

12:38

C3 V.G.B.BISTRIŢA

D3 RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A-1

5-4(3-3)dp

12

12:36

-

12:59

C1 ELECTRICA TIMIŞOARA

D1 FABI DOR JIBOU

VICTORIA

0-3

13

12:40

-

13:03

A2 PARÂNGUL MUŞETEŞTI

B2 LPS PITEŞTI

SERIE A-1

3-4(0-0)dp

14

13:05

-

13:28

C2 V.BUMBEŞTI JIU

D2 V.SF. ANA SÂNTANA

SERIE A-1

3-1

15

13:30

-

13:53

Loc 11 ORHIDEEA BUC.

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A-1

0-3fj

16

13:55

-

14:18

Loc 9 V. MARGHITA

V.GINU BUCUR BISTRIŢA

SERIE A-1

2-0

17

14:20

-

14:43

Loc 7 P. MUŞETEŞTI

V.SF. ANA SÂNTANA

SERIE A-1

3-2

18

14:45

-

15:08

Loc 5 LPS PITEŞTI

V. BUMBEŞTI JIU

SERIE A-1

1-0

19

16:00

-

16:23

LOC 3 ROMVEST ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

VICTORIA

4-1

20

16:50

-

17:13

LOC 1 MUNCIT. REŞIŢA 1

FABI DOR JIBOU

VICTORIA

2-0

17:15

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

CS MUNCITORUL REŞIŢA

2

FABI DOR JIBOU

3

AS ROMVEST ARAD

4

ELECTRICA TIMIŞOARA

5

LPS PITEŞTI

6

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

7

PARÂNGUL MUŞETEŞTI

8

VIITORUL SF. ANA SÂNTANA

9

CS VIITORUL MARGHITA

10

VIITORUL GINU BUCUR BISTRIŢA

11

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

12

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

13

FC UTA ARAD

14

CSŞ GLORIA ARAD

15

FC ZALĂU

16

CS VLADIMIRESCU 2003

17

CSM ROVA ROŞIORI

18

C.C. CEHU SILVANIEI

19

SZENTLORINC

20

MUNCITORUL 2 REŞIŢA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: VASTAG ANDREI – CS MUNCITORUL REŞIŢA

Loturi -antrenori

Muncitorul Reşiţa : Kincses, Vastag, Neda, Voin, Mihuţescu, Lolea, Moafă, Csengetyus – prof. Lolea Viorel

Fabi-Dor Jibou: Petcu, Temeş, Lazăr, Chechedi, Noje, D. Pop, Pintea, Zaharia, Ardelean, Ortelecan, Noje, B.Hoble, Dunca, Taloş- Fabian Ioan

Romvest Arad:  Tisza Francisc

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates