Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 43 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

KISKUNHALAS (HU)

KISKUNMAJSA (HU)

OLIMPIA SATU MARE

VIITORUL 2006 SATU MARE

CSŞ CAREI

VIITORUL MARGHITA

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

FC UTA ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

LPS TG. JIU

ENERGETICA TISMANA

MINERUL MOTRU

RIVAL ALBA

ROMVEST ARAD

CAUTIS BUCUREŞTI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 

 

 

 

Timp de joc: 1x26 minute.

 

La Hala Atletico se joacă cu mantinelă laterală.

SÂMBĂTĂ 16.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:26

VLADIMIRESCU

RIVAL ALBA

ATLETICO

0-1

2

08:28

-

08:54

KISKUNHALAS

CSŞ CAREI

ATLETICO

3-0

3

09:52

-

10:18

KISKUNHALAS

VLADIMIRESCU

ATLETICO

1-2

4

10:20

-

10:46

CSŞ CAREI

RIVAL ALBA

ATLETICO

0-4

5

17:48

-

18:14

KISKUNHALAS

RIVAL ALBA

ATLETICO

1-1

6

18:16

-

18:42

CSŞ CAREI

VLADIMIRESCU

ATLETICO

1-2

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:56

-

09:22

LPS TG. JIU

ROMVEST ARAD

ATLETICO

0-14

2

09:24

-

09:50

KISKUNMAJSA

VIITORUL MARGHITA

ATLETICO

3-0

3

10:48

-

11:14

KISKUNMAJSA

LPS TG. JIU

ATLETICO

12-0

4

11:16

-

11:42

VIITORUL MARGHITA

ROMVEST ARAD

ATLETICO

0-4

5

18:44

-

19:10

KISKUNMAJSA

ROMVEST ARAD

ATLETICO

1-2

6

19:12

-

19:38

LPS TG. JIU

VIITORUL MARGHITA

ATLETICO

0-2

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:26

OLIMPIA SATU MARE

V.SF. ANA SÂNTANA

SERIE A2

2-0

2

08:28

-

08:54

ENERGETICA TISMANA

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A2

2-3

3

09:52

-

10:18

OLIMPIA SATU MARE

ENERGETICA TISMANA

SERIE A2

1-1

4

10:20

-

10:46

V.SF.ANA SÂNTANA

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A2

0-1

5

11:44

-

12:10

OLIMPIA SATU MARE

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A2

5-0

6

12:12

-

12:38

V.SF.ANA SÂNTANA

ENERGETICA TISMANA

SERIE A2

1-1

GRUPA   D / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:56

-

09:22

VIITORUL SATU MARE

UTA ARAD

SERIE A2

1-0

2

09:24

-

09:50

MINERUL MOTRU

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

0-2

3

10:48

-

11:14

VIITORUL SATU MARE

MINERUL MOTRU

SERIE A2

3-1

4

11:16

-

11:42

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

1-0

5

12:40

-

13:06

VIITORUL SATU MARE

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A2

2-0

6

13:08

-

13:34

MINERUL MOTRU

UTA ARAD

SERIE A2

1-5

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA D / CSOPORT

1. RIVAL ALBA 7p

1. ROMVEST ARAD 9p

1. OLIMPIA SATU MARE 7p

1. V.SATU MARE 9p

2. VLADIMIRESCU 6p

2.  KISKUNMAJSA 6p

2. CAUTIS BUCUREŞTI 6p

2. UTA ARAD 6p

3. KISKUNHALAS 4p

3.  V. MARGHITA 3p

3. ENERGETICA TISMANA 2p

3. RIPENSIA TIM. 3p

4. CSŞ CAREI 0p

4. LPS TG. JIU 0p

4. V.SF.A.SÂNTANA 1p

4. MINERUL MOTRU 0p

DUMINICĂ 17.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:56

-

09:22

A1  RIVAL ALBA

B1 ROMVEST ARAD

VICTORIA

0-4

2

09:00

-

09:26

A4 CSŞ CAREI

B4 LPS TG. JIU

SERIE A1

5-0

3

09:24

-

09:50

C1 OLIMPIA SATU MARE

D1 VIITORUL SATU MARE

VICTORIA

0-1

4

09:28

-

09:54

C4 V.SF.A.SÂNTANA

D4 MINERUL MOTRU

SERIE A1

1-2

5

09:56

-

10:22

A3 KISKUNHALAS

B3 VIITORUL MARGHITA

SERIE A1

1-0

6

10:24

-

10:50

C3 ENERGETICA TISMANA

D3 RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A1

1-3

7

10:52

-

11:18

LOC 15 LPS TG. JIU

V.SF.A. SÂNTANA

SERIE A1

0-4

8

11:20

-

11:46

LOC 13 CSŞ CAREI

MINERUL MOTRU

SERIE A1

1-0

9

11:48

-

12:14

LOC 11 VIITORUL MARGHITA

ENERGETICA TISMANA

SERIE A1

6-0

10

12:16

-

12:42

LOC 9  KISKUNHALAS

RIPENSIA TIMIŞOARA

SERIE A1

0-1(0-0)

11

12:40

-

13:06

Loc 3  RIVAL ALBA IULIA

OLIMPIA SATU MARE

VICTORIA

1-2

12

13:12

-

13:38

A2 VLADIMIRESCU 2003

B2 KISKUNMAJSA

SERIE A1

0-2

13

13:40

-

14:06

C2 CAUTIS BUCUREŞTI

D2 UTA ARAD

SERIE A1

1-3

14

14:36

-

15:02

LOC 7 VLADIMIRESCU

CAUTIS BUCUREŞTI

SERIE A1

0-1

15

15:00

-

15:26

Loc 1 ROMVEST ARAD

VIITORUL SATU MARE

VICTORIA

3-2(1-1)

16

15:04

-

15:30

LOC 5 KISKUNMAJSA

UTA ARAD

SERIE A1

2-3(0-0)

15:30

-

15:45

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1993

1

AS ROMVEST ARAD

2

VIITORUL 2006 SATU MARE

3

OLIMPIA SATU MARE

4

RIVAL ALBA IULIA

5

FC UTA ARAD

6

KISKUNMAJSA

7

CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCUREŞTI

8

CS VLADIMIRESCU 2003

9

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

10

KISKUNHALAS

11

VIITORUL MARGHITA

12

ENERGETICA TISMANA

13

CSŞ CAREI

14

MINERUL MOTRU

15

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

16

LPS TG. JIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: GAVRA CRISTIAN – AS ROMVEST ARAD

Loturi- antrenori:

AS ROMVEST ARAD – Trif, Gabor, Puşa, Dumbra, Moga, Lazea, Filimon, Bura, Gavra, Cuedan, Dobre, Aniculăesei, Turghean, Borlean, Pîrv- prof. Dinu Donca

RIVAL ALBA IULIA – Dragoşin, Simziana, Nicola, Moldovan, Stan, Puican, Gligor, Frenţiu, Suciu, Moga, Lupşan, Abu, Raţiu, Baba – IOSIF LUCA, IULIU CHIRA

OLIMPIA SATU MARE- Cadar, Ciul, Bura, Sabău, Lauruk, Raţ, Imre, Sabou, Kaytar, Struţi- NICOLAE MARCU

AS VIITORUL 2006 SATU MARE – Takacs, Socaci, Ritli, Petricean, Farcaş, Timoc, Osan, Ghetea, Ene, Sinatovics- ZOLTAN RITLI

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates