Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 51 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia V Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

FCM UTA 1 ARAD

AS ROMVEST 1 ARAD

CS ATLETICO 1 ARAD

AS ROMVEST 2 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

FCM UTA 2 ARAD

LPS BANATUL 1 TIMIŞOARA

LPS BANATUL 2 TIMIŞOARA

MILENNIUM GIARMATA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CSŞ LAPI DEJ

ŞOIMII SIBIU

GÖDÖLLŐI DSE

FC ZALĂU

 

 

 

 

 

Timp de joc: 1x28 minute.

 

La Hala Atletico se joacă cu mantinelă laterală.

VINERI 1.12.2006

GRUPA A/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:00

-

14:28

UTA 1 ARAD

ROMVEST 2 ARAD

ATLETICO

5-0

 

GRUPA B/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:00

-

15:28

ROMVEST 1 ARAD

ATLETICO 2 ARAD

ATLETICO

8-0

GRUPA C/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:30

-

13:58

ATLETICO 1 ARAD

UTA 2 ARAD

ATLETICO

0-2

 

SÂMBĂTĂ 2.12.2006

GRUPA   A / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:30

-

08:58

ROMVEST 2 ARAD

GODOLLO DSE

SERIA A 1

2-2

2

09:00

-

09:28

UTA 1 ARAD

LPS BANATUL 1 TIMIŞOARA

SERIA A 1

1-2

3

10:30

-

10:58

GODOLLO DSE

UTA 1 ARAD

SERIA A 1

2-3

4

11:00

-

11:28

ROMVEST 2 ARAD

LPS BANATUL 1 TIMIŞOARA

SERIA A 1

3-3

5

12:00

-

12:28

LPS BANATUL 1 TIMIŞ.

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

SERIA A 1

2-0

6

13:00

-

13:28

ROMVEST 2 ARAD

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

SERIA A 1

7-1

7

14:30

-

14:58

LPS BANATUL 1 TIMIŞ.

GODOLLO DSE

SERIA A 1

5-1

8

15:30

-

15:58

UTA 1 ARAD

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

SERIA A 1

3-1

9

16:30

-

16:58

GODOLLO DSE

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

SERIA A 1

0-0

GRUPA   B / CSOPORT

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:58

LPS BANATUL 2 TIMIŞ.

FC ZALĂU

SERIA A 1

1-1

2

10:00

-

10:28

ROMVEST 1 ARAD

CSŞ LAPI DEJ

SERIA A 1

1-1

3

11:30

-

11:58

ATLETICO 2 ARAD

LPS BANATUL 2 TIMIŞOARA

SERIA A 1

1-2

4

12:30

-

12:58

CSŞ LAPI DEJ

FC ZALĂU

SERIA A 1

3-0

5

13:30

-

13:58

ROMVEST 1 ARAD

LPS BANATUL 2 TIMIŞOARA

SERIA A 1

2-0

6

14:00

-

14:28

ATLETICO 2 ARAD

FC ZALĂU

SERIA A 1

1-6

7

15:00

-

15:28

LPS BANATUL 2 TIMIŞ.

CSŞ LAPI DEJ

SERIA A 1

5-1

8

16:00

-

16:28

ROMVEST 1 ARAD

FC ZALĂU

SERIA A 1

1-0

9

17:00

-

17:28

ATLETICO 2 ARAD

CSŞ LAPI DEJ

SERIA A 1

1-6

GRUPA   C / CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:30

-

09:58

ATLETICO 1 ARAD

GIARMATA

VICTORIA

1-0

2

12:00

-

12:28

GIARMATA

UTA 2 ARAD

VICTORIA

0-9

3

12:30

-

12:58

ŞOIMII SIBIU

ATLETICO 1 ARAD

VICTORIA

2-2

4

14:00

-

14:28

GIARMATA

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

3-4

5

16:00

-

16:28

UTA 2 ARAD

ŞOIMII SIBIU

VICTORIA

6-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1.  BANATUL TIM. 1 10p

1. AS ROMVEST 1 ARAD 10p

1. UTA 2 ARAD 9p

2.  UTA 1 ARAD 9p

2.  BANATUL 2 TiIM. 7p

2.  ATLETICO 1 AR. 4p (3-4)

3.  ROMVEST 2 ARAD 5p

3. CSŞ LAPI DEJ 7p

3. ŞOIMII SIBIU 4p (6-11)

4. GODOLLOI G. 2p

4. FC ZALĂU 4p

4. MILENIUM GIARMATA 0p

5. V. BUMBEŞTI JIU  1p

5. ATLETICO 2 ARAD 0p

 

 

DUMINICĂ 3.12.2006

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

LOC 10-12 A4 Godolloi G.

B4 FC Zalău

SERIA A 2

1-2

2

09:30

-

09:58

LOC 7-9 A3 Romvest 2 Arad

B3 CSŞ Lapi Dej

SERIA A 2

0-0

3

09:30

-

09:58

LOC 1-3 A1 Banatul Tim. 1

B1 Romvest 1 Arad

VICTORIA

1-1

4

10:00

-

10:28

LOC 4-6 A2 UTA 1 Arad

B2 Banatul 2 Tim.

SERIA A 2

4-0

5

10:30

-

10:58

LOC 13-14 A5  V.Bumbeşti Jiu

B5 Atletico 2 Arad

SERIA A 2

0-2

6

11:00

-

11:28

LOC 10-12 A4 Godolloi G.

C4 Milenium Giarmata

SERIA A 2

5-1

7

11:30

-

11:58

LOC 7-9 A3 Romvest 2

C3 Şoimii Sibiu

SERIA A 2

3-0

8

12:00

-

12:28

LOC 4-6 A2 UTA 1 Arad

C2 Atletico 1 Arad

SERIA A 2

2-0

9

12:30

-

12:58

LOC 10-12 B4 FC Zalău

C4 Milenium Giarmata

SERIA A 2

5-1

10

13:00

-

13:28

LOC 7-9 B3 CSŞ Lapi Dej

C3 Şoimii Sibiu

SERIA A 2

0-3 fj

11

13:30

-

13:58

LOC 4-6 B2 Banatul 2 Tim.

C2 Atletico 1 Arad

SERIA A 2

3-1

12

13:30

-

13:58

LOC 1-3 B1Romvest 1 Arad

C1 UTA 2 Arad

VICTORIA

2-1

13

15:45

-

16:13

LOC 1-3 A1 Banatul Tim. 1

C1 UTA 2 Arad

VICTORIA

3-2

16:45

-

16:55

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

 

CLASAMENTUL FINAL 1992

1

LPS BANATUL 1 TIMIŞOARA

2

AS ROMVEST 1 ARAD

3

FC UTA 2 ARAD

4

FC UTA 1 ARAD

5

LPS BANATUL 2 TIMIŞOARA

6

CS ATLETICO 1 ARAD

7

AS ROMVEST 2 ARAD

8

CSŞ ŞOIMII SIBIU

9

CSŞ LAPI DEJ

10

FC ZALĂU

11

GODOLLOI GOLIAT DSE(HU)

12

MILLENIUM GIARMATA

13

CS ATLETICO 2 ARAD

14

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

 

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: BENZAR ROMARIO – LPS BANATUL TIMIŞOARA

 

Lot LPS BANATUL 1 TIMIŞOARA: MARTESCU, STANCU, DOŞA, SCHNELL, BUGA, BENZAR, IVAŞCU, BOLDEA, MOISUC, ZELINKA, POPA, TOTH

Antrenor: Badea Sorin

Lot AS ROMVEST 1 ARAD: CSURKA, BULC, POPOVICI, MUŢ, MONAC, VLAD, LAKATOŞ, PUGNA, VIDICAN

Antrenor: Donca Dinu

Lot FC UTA ARAD: BODEA, TUDUCA, ARMAN, MÎNZAT, DOBAI, CAMEN, STEPAN, SUNT, GABOR, VEREŞ

Antrenor: Dehelean Raul

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates