Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 15 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1998
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

NAPOCA CLUJ

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA-neprezentare

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ŞC. DE F. IVANSUC CLUJ

CSŞ GLORIA 99 ARAD

DINAMO ORADEA

TISZA VOLÁN SC SZEGED (HU)

CSŞ GLORIA ARAD

Timp de joc: 1x23 minute.

 

VINERI 16.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:25

-

12:48

CS ATLETICO ARAD

CSŞ GLORIA 99 ARAD

VICTORIA

6-0

2

15:45

-

16:08

CSŞ GLORIA 99 ARAD

NAPOCA CLUJ

VICTORIA

0-2

SÂMBĂTĂ 17.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:25

-

08:48

ATLETICO ARAD

NAPOCA CLUJ

CSM

7-0

2

11:20

-

11:43

ATLETICO ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

7-1

3

13:00

-

13:23

BANATUL TIMIŞOARA

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

0-2

4

16:45

-

17:08

CSŞ GLORIA 99 ARAD

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

0-6

5

17:10

-

17:33

NAPOCA CLUJ

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

3-2

6

18:25

-

18:48

NAPOCA CLUJ

TISZA VOLAN SZEGED

CSM

1-3

7

18:50

-

19:13

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA 99 ARAD

CSM

2-0

8

20:05

-

20:28

CS ATLETICO ARAD

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

7-2

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:30

-

10:53

RIPENSIA TIMIŞOARA

IVANSUC CLUJ

VICTORIA

0-3 fj

2

10:55

-

11:18

DINAMO ORADEA

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

5-0

3

12:10

-

12:33

DINAMO ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-0 fj

4

12:35

-

12:58

BEKESCSABA UFC

IVANSUC CLUJ

VICTORIA

1-0

5

13:25

-

13:48

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

0-3 fj

6

15:05

-

15:28

BEKESCSABA UFC

DINAMO ORADEA

VICTORIA

2-1

7

15:30

-

15:53

IVANSUC CLUJ

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

4-0

8

16:45

-

17:08

BEKESCSABA UFC

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

3-0 fj

9

17:35

-

17:58

IVANSUC CLUJ

DINAMO ORADEA

CSM

3-0

10

20:30

-

20:53

BEKESCSABA UFC

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

4-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

1.  CS ATLETICO ARAD 12P

1. BEKESCSABA 12P

2. TISZA VOLAN SZEGED 9P

2. IVANSUC CLUJ 9P

3.  NAPOCA CLUJ 6P

3. DINAMO ORADEA 6P

4. BANATUL TIMIŞOARA 3P

4. CSŞ GLORIA ARAD 3P

5. CSŞ GLORIA 99 ARAD 0P

5. -

DUMINICĂ 18.12.2005

 

NR

ORA

ECHIPELE

CATEG.

SCOR

1

11:20

-

11:43

A1 CS ATLETICO ARAD

B2 IVANSUC CLUJ

VICTORIA

1-0

2

11:20

-

11:43

A3 NAPOCA CLUJ

B4 CSŞ GLORIA ARAD

CSM

0-1

3

11:45

-

12:08

A2 TISZA VOLAN SZEGED

B1BEKESCSABA

VICTORIA

0-3

4

11:45

-

12:08

A4 BANATUL TIMIŞOARA

B3 DINAMO ORADEA

CSM

0-1

6

14:15

-

14:38

CSŞ GLORIA ARAD

DINAMO ORADEA

CSM

0-4

7

14:40

-

15:03

NAPOCA CLUJ

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

2-1

8

15:25

-

15:48

IVANSUC CLUJ

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

0-3

9

15:50

-

16:13

CS ATLETICO ARAD

BEKESCSABA

VICTORIA

3-0

16:15

-

16:25

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1998

1

CS ATLETICO ARAD

2

BEKESCSABA

3

TISZA VOLAN SZEGED

4

IVANSUC CLUJ

5

DINAMO ORADEA

6

CSŞ GLORIA ARAD

7

NAPOCA CLUJ

8

BANATUL TIMIŞOARA

9

CSŞ GLORIA 99 ARAD

 

 

 

 

 

Premii speciale:

Golgheter: Man Dennis - CS ATLETICO ARAD

Jucătorul Finalei: Man Dennis - CS ATLETICO ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates