Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 30 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1997
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

HD SEMLAC

CSŞ GLORIA ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

FCM UTA ARAD

NAPOCA CLUJ

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

Timp de joc: 1x23 minute.

 

VINERI 16.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:45

-

11:08

CS ATLETICO ARAD

HD SEMLAC

VICTORIA

1-1

2

16:10

-

16:33

HD SEMLAC

NAPOCA CLUJ

VICTORIA

4-1

 

GRUPA B/CSOPORT

Nr.

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:50

-

13:13

CSŞ GLORIA ARAD

FCM UTA ARAD

VICTORIA

0-4

SÂMBĂTĂ 17.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:05

-

10:28

CS ATLETICO ARAD

NAPOCA CLUJ

VICTORIA

3-0

2

13:50

-

14:13

CS ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

3

15:55

-

16:18

RIPENSIA TIMIŞOARA

NAPOCA CLUJ

CSM

3-1

4

18:00

-

18:23

HD SEMLAC

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

1-3

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

FCM UTA ARAD

PANDURII TG.JIU

CSM

2-2

2

14:15

-

14:38

BEKESCSABA UFC

FCM UTA ARAD

VICTORIA

1-2

3

14:40

-

15:03

CSŞ GLORIA ARAD

PANDURII TG. JIU

VICTORIA

1-0

4

15:55

-

16:18

BEKESCSABA UFC

PANDURII TG. JIU

VICTORIA

7-0

5

17:10

-

17:33

BEKESCSABA UFC

CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

7-0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

1.  CS ATLETICO ARAD 7P

1. FCM UTA ARAD 7P

2. RIPENSIA TIMIŞOARA 6P

2. BEKESCSABA 6P

3.  HD SEMLAC 4P

3. CSŞ GLORIA ARAD 3P

4. NAPOCA CLUJ OP

4. PANDURII TG. JIU 1P

 

DUMINICĂ 18.12.2005

 

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:15

-

09:38

A1 CS ATLETICO ARAD

B2 BEKESCSABA

VICTORIA

1-3

2

09:40

-

10:03

A3 HD SEMLAC

B4 PANDURII TG. JIU

CSM

0-3

3

09:40

-

10:03

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

FCM UTA ARAD

VICTORIA

2-5

4

10:05

-

10:28

A4 NAPOCA CLUJ

B3 CSŞ GLORIA ARAD

CSM

1-2

5

13:25

-

13:48

PANDURII TG. JIU

CSŞ GLORIA ARAD

CSM

3-0

6

13:50

-

14:13

HD SEMLAC

NAPOCA CLUJ

CSM

0-2

7

14:25

-

14:48

CS ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-0

8

14:50

-

15:13

BEKESCSABA

FCM UTA ARAD

VICTORIA

1-0

 

15:15

-

15:25

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1997

1

BEKESCSABA UFC

2

FCM UTA ARAD

3

CS ATLETICO ARAD

4

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

5

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

6

CSŞ GLORIA ARAD

7

NAPOCA CLUJ

8

HD SEMLAC

 

 

 

 

 

Premii speciale:

Golgheter:  Hegedus Adam - BEKESCSABA UFC

Jucătorul Finalei:  Zsilak Martin - Bekescsaba

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates