Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 39 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS MINERUL MOTRU

CS ATLETICO ARAD

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CSŞ GLORIA ARAD

FCM UTA ARAD

BODI FOCISULI SZIGETVAR (HU)

CS ATLETICO 96 ARAD

MINERUL BĂLAN HARGHITA

CSŞ NR 1 PAJURA BUCUREŞTI

ŞTIINŢA SĂRMAŞ TOPLIŢA

PVSK PECS (HU)

TISZA VOLAN SZEGED (HU)

BOKA JUNIORS SZEGED (HU)

CSŞ LUGOJ

ORHIDEEA BUCUREŞTI

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

FC BAIA MARE

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

JUVENTUS ORADEA

DINAMO ORADEA

 

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

 

VINERI 9.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

16:00

-

16:23

MINERUL MOTRU

FCM UTA ARAD

VICTORIA

0-3

GRUPA B/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

18:50

-

19:13

ATLETICO ARAD

SZIGETVAR

ATLETICO

4-1

2

20:05

-

20:28

ATLETICO ARAD

SĂRMAŞ TOPLIŢA

ATLETICO

5-0

GRUPA C/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:20

-

14:43

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ATLETICO 96

VICTORIA

2-3

2

20:30

-

20:53

ATLETICO 96 ARAD

PVSK PECS

ATLETICO

0-5

 

GRUPA D/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

19:40

-

20:03

CSŞ GLORIA ARAD

MINERUL B. HARGHITA

ATLETICO

1-4

 

SÂMBĂTĂ 10.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

FCM UTA ARAD

FC BAIA MARE

CSM

5-0

2

08:25

-

08:48

MINERUL MOTRU

PAJURA BUCUREŞTI

CSM

1-2

3

10:30

-

10:53

MINERUL MOTRU

FC BAIA MARE

CSM

4-0

4

12:10

-

12:33

BOKA JUNIORS

FC BAIA MARE

CSM

5-0

5

12:35

-

12:58

FCM UTA ARAD

PAJURA BUCUREŞTI

CSM

0-0

6

13:50

-

14:13

BOKA JUNIORS

MINERUL MOTRU

CSM

5-2

7

14:15

-

14:38

PAJURA BUCUREŞTI

FC BAIA MARE

CSM

4-1

8

15:30

-

15:53

BOKA JUNIORS

FCM UTA ARAD

CSM

1-0

9

17:35

-

17:58

PAJURA BUCUREŞTI

BOKA JUNIORS

CSM

0-1

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:00

-

13:23

BODI SZIGETVAR

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

2-1

2

08:50

-

09:13

ATLETICO ARAD

CSŞ LUGOJ

CSM

6-0

3

09:15

-

09:38

ŞTIINŢA SĂRMAŞ TOPLIŢA

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

3-0FJ

4

10:55

-

11:18

BODI SZIGETVAR

CSŞ LUGOJ

CSM

2-0

5

11:20

-

11:43

ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

7-1

6

13:00

-

13:23

ŞTIINŢA SĂRMAŞ TOPLIŢA

CSŞ LUGOJ

CSM

1-5

7

15:55

-

16:18

CSŞ LUGOJ

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

5-2

8

17:10

-

17:33

BODI SZIGETVAR

ŞTIINŢA SĂRMAŞ TOPLIŢA

CSM

4-3

GRUPA   C / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:25

-

13:48

PVSK PECS

JUVENTUS ORADEA

VICTORIA

2-0

2

13:25

-

13:48

V.BUMBEŞTI JIU

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSM

1-3

3

08:25

-

08:48

PVSK PECS

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO

1-2

4

09:40

-

10:03

PVSK PECS

V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

1-0

5

10:55

-

11:18

ATLETICO 96

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO

0-1

6

15:05

-

15:28

JUVENTUS ORADEA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO

0-1

7

16:20

-

16:43

V. BUMBEŞTI JIU

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO

0-1

8

17:10

-

17:33

ATLETICO 96

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO

1-2

GRUPA   D / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:35

-

12:58

CSŞ GLORIA ARAD

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

0-2

2

09:40

-

10:03

CSŞ GLORIA ARAD

DINAMO ORADEA

CSM

0-3

3

10:05

-

10:28

MINERUL BĂLAN HARGHITA

PANDURII TG. JIU

CSM

0-3

4

11:45

-

12:08

PANDURII TG.JIU

DINAMO ORADEA

CSM

7-1

5

14:40

-

15:03

TISZA VOLAN SZEGED

DINAMO ORADEA

CSM

4-1

6

15:05

-

15:28

CSŞ GLORIA ARAD

PANDURII TG. JIU

CSM

0-2

7

16:20

-

16:43

MINERUL B. HARGHITA

DINAMO ORADEA

CSM

2-0

8

16:45

-

17:08

TISZA VOLAN SZEGED

PANDURII TG. JIU

CSM

1-2

9

18:00

-

18:23

TISZA VOLAN SZEGED

MINERUL BĂLAN HARGITA

CSM

2-0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. BOKA JUNIORS 12P

1. ATLETICO ARAD 12P

1. ORHIDEEA BUC. 12P

1. PANDURII TG. JIU 12P

2. UTA ARAD 7P (8-1)

2. BODI FOCISULI 9P

2. PVSK PECS 9P

2. TISZA VOLAN 9P

3. PAJURA BUC. 7P(6-3)

3. CSŞ LUGOJ 6P

3. JUVENTUS ORADEA 6P

3. MINERUL B. HARGHITA 6P

4. MINERUL MOTRU 3P

4. SĂRMAŞ TOPLIŢA 3P

4. ATLETICO 96 ARAD 3P

4. DINAMO ORADEA 3P

5. FC BAIA MARE 0P

5. RIPENSIA TIM. 0P

5. V. BUMBEŞTI JIU 0P

5. CSŞ GLORIA 0P

 

DUMINICĂ 11.12.2005

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:50

-

09:13

A2 UTA ARAD

B2 BODI F. SZIGETVAR

VICTORIA

5-1

2

09:15

-

09:38

C2 PVSK PECS

D2 TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

2-1

3

09:15

-

09:38

C5 V. BUMBEŞTI JIU

D5 CSŞ GLORIA ARAD

CSM

3-0

4

09:40

-

10:03

A1 BOKA JUNIORS SZEGED

B1 ATLETICO ARAD

VICTORIA

1-2(0-0)

5

09:40

-

10:03

A5 FC BAIA MARE

B5 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

1-5

6

10:05

-

10:28

C1 ORHIDEEA BUCUREŞTI

D1 PANDURII TG. JIU

VICTORIA

2-1(1-1)

7

10:05

-

10:28

C4 ATLETICO 96 ARAD

D4 DINAMO ORADEA

CSM

3-1

8

11:45

-

12:08

A4 MINERUL MOTRU

B4 SĂRMAŞ TOPLIŢA

CSM

4-0

9

12:10

-

12:33

C3 JUVENTUS ORADEA

D3 MINERUL B. HARGHITA

CSM

3-0

10

12:35

-

12:58

A3 PAJURA BUCUREŞTI

B3 CSŞ LUGOJ

CSM

2-1

11

13:00

-

13:23

BODI F. SZIGETVAR

TISZA VOLAN SZEGED

VICTORIA

1-2

12

13:25

-

13:48

UTA ARAD

PVSK PECS

VICTORIA

0-2

13

14:15

-

14:38

FC BAIA MARE

CSŞ GLORIA ARAD

CSM

0-1

14

14:40

-

15:03

RIPENSIA TIMIŞOARA

V. BUMBEŞTI JIU

CSM

3-0FJ

15

14:50

-

15:13

BOKA JUNIORS SZEGED

PANDURII TG. JIU

VICTORIA

3-0

16

15:05

-

15:28

SĂRMAŞ TOPLIŢA

DINAMO ORADEA

CSM

1-3

17

15:15

-

15:38

ATLETICO ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

0-1

18

15:30

-

15:53

MINERUL MOTRU

ATLETICO 96 ARAD

CSM

4-3(2-2)

15:40

-

15:50

Festivitate de premiere

VICTORIA

19

15:55

-

16:18

CSŞ LUGOJ

MINERUL B. HARGHITA

CSM

0-3FJ

20

16:20

-

16:43

PAJURA BUCUREŞTI

JUVENTUS ORADEA

CSM

3-0FJ

 

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

ORHIDEEA BUCUREŞTI

2

ATLETICO ARAD

3

BOKA JUNIORS SZEGED

4

PANDURII TG. JIU

5

PVSK PECS

6

UTA ARAD

7

TISZA VOLAN SZEGED

8

BODI FOCISULI SZIGETVAR

9

PAJURA BUCUREŞTI

10

JUVENTUS ORADEA

11

MINERUL B. HARGHITA

12

CSŞ LUGOJ

13

MINERUL MOTRU

14

ATLETICO 96 ARAD

15

DINAMO ORADEA

16

SĂRMAŞ TOPLIŢA

17

RIPENSIA TIMIŞOARA

18

V. BUMBEŞTI JIU

19

CSŞ GLORIA ARAD

20

FC BAIA MARE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premii speciale:

Golgheter:  Marinescu Raul - CS Atletico Arad

Jucãtorul finalei: Pãdure Georgicã -Orhideea Bucuresti

Premiu special: Szil Tunde -Tisza Volan Szeged

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates