Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 18 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

FCM UTA ARAD

AS ROMVEST ARAD

CS ATLETICO ARAD

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

BEKESCSABA UFC (HU)

PETROLUL BUSTUCHIN

JUVENTUS ORADEA

PRO LUCEAFARUL TG. JIU

DINAMO ORADEA

VIOREL MATEIANU BAIA MARE

FC UNIREA DEJ

ORHIDEEA BUCUREŞTI

LPS BANATUL TIMIŞOARA

 

Timp de joc: 1x28 minute.

 

VINERI 2.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:00

-

15:28

V.SF.ANA SANTANA

ATLETICO ARAD

VICTORIA

3-3

GRUPA B/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

16:00

-

16:28

FCM UTA ARAD

V.BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

2-2

SÂMBĂTĂ 3.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:00

-

12:28

V.SF. ANA SANTANA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

0-5

2

12:30

-

12:58

PETROLUL BUSTUCHIN

DINAMO ORADEA

VICTORIA

3-0

3

13:30

-

13:58

CS ATLETICO ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

1-0

4

14:30

-

14:58

V.SF. ANA SANTANA

PETROLUL BUSTUCHIN

VICTORIA

0-3

5

15:00

-

15:28

CS ATLETICO ARAD

DINAMO ORADEA

VICTORIA

0-1

6

16:30

-

16:58

PETROLUL BUSTUCHIN

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

0-0

7

17:00

-

17:28

V.SF. ANA SANTANA

DINAMO ORADEA

VICTORIA

3-0

8

18:30

-

18:58

CS ATLETICO ARAD

PETROLUL BUSTUCHIN

CSM

3-1

9

19:00

-

19:28

DINAMO ORADEA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSM

1-4

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:00

-

09:28

FCM UTA ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1-6

2

09:30

-

09:58

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

V. MATEIANU BAIA MARE

VICTORIA

6-1

3

11:00

-

11:28

JUVENTUS ORADEA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1-6

4

11:30

-

11:58

FCM UTA ARAD

V. MATEIANU BAIA MARE

VICTORIA

6-0

5

13:00

-

13:28

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

0-4

6

13:30

-

13:58

FCM UTA ARAD

JUVENTUS ORADEA

CSM

3-2

7

15:00

-

15:28

V.MATEIANU BAIA MARE

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

0-4

8

15:30

-

15.58

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

JUVENTUS ORADEA

CSM

2-1

9

17:00

-

17:28

JUVENTUS ORADEA

V. MATEIANU BAIA MARE

CSM

6-0

GRUPA   C / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:00

-

14:28

ROMVEST ARAD

BEKESCSABA UFC

CSM

4-1

2

14:30

-

14:58

PRO LUC. TG. JIU

UNIREA DEJ

CSM

0-1

3

17:30

-

17:58

ROMVEST ARAD

PRO LUC. TG. JIU

CSM

6-2

4

18:00

-

18.28

BEKESCSABA UFC

UNIREA DEJ

CSM

1-5

5

20:00

-

20:28

AS ROMVEST ARAD

UNIREA DEJ

VICTORIA

5-0

6

20:30

-

20:58

BEKECSABA UFC

PRO-LUCEAFĂRUL TG.JIU

VICTORIA

1-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. ATLETICO ARAD 7p

1. BANATUL TIM. 12 p

1. ROMVEST ARAD 9p

2. ORHIDEEA BUC. 7p

2. UTA ARAD 7p

2. UNIREA DEJ 6p

3. PETR. BUSTUCHIN 7p

3.  V. BUMBEŞTI JIU 7p

3. PRO LUC. TG.JIU 1p

4. V.SF. A. SANTANA 4p

4. JUVENTUS ORADEA 3p

4. BEKESCSABA 1p

5. DINAMO ORADEA 3p

5. V. MATEIANU BAIA M. 0p

 

DUMINICĂ 4.12.2005

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

8.00.-8.28.

A2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

B2 UTA ARAD

VICTORIA

3-0

2

8.00.-8.28.

A4 V. SF. ANA SANTANA

B4 JUVENTUS ORADEA

CSM

1-3

3

9.00.-9.28.

A1 ATLETICO ARAD

B1 BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1-7

4

9.30.-9.58.

A3 PETROLUL BUSTUCHIN

B3 V. BUMBEŞTI JIU

CSM

3-8

5

10.30.-10.58.

A5 DINAMO ORADEA

B5 (LOC 13-14) VIOREL MATEIAN

CSM

2-2

6

11.00.-11.28.

A2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

C2 UNIREA DEJ

VICTORIA

3-1

7

12.00.-12.28.

A4 V.SF.ANA SANTANA

C4 BEKESCSABA

CSM

1-2

8

12.00.-12.28.

A1 ATLETICO ARAD

C1 ROMVEST ARAD

VICTORIA

0-3

9

12.30.-12.58.

A3 PETROLUL BUSTUCHIN

C3 PRO LUC. TG.JIU

CSM

21-0

10

13.00.-13.28.

B2 UTA ARAD

C2 UNIREA DEJ

VICTORIA

1-1

11

14.00.-14.28.

B1 BANATUL TIMIŞOARA

C1 ROMVEST ARAD

VICTORIA

5-0

 

14.30.-14.35.

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

 

12

14.30.-14.58.

B4 JUVENTUS ORADEA

C4 BEKESCSABA

CSM

5-1

13

15.00.-15.28.

B3 V. BUMBEŞTI JIU

C3 PRO LUC. TG.JIU

CSM

3-0

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

LPS BANATUL TIMISOARA

2

AS. ROMVEST ARAD

3

CS ATLETICO ARAD

4

ORHIDEEA BUCUREŞTI

5

FC UNIREA DEJ

6

FCM UTA ARAD

7

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

8

PETROLUL BUSTUCHIN

9

PRO LUCEAFĂRUL TG. JIU

10

JUVENTUS ORADEA

11

BEKESCSABA

12

VIITORUL SFANTA ANA SANTANA

13

DINAMO ORADEA

14

VIOREL MATEIANU BAIA MARE

 

 

 

Premii speciale

 

Cel mai bun jucător al finalei: Cosovanu Paul   LPS BANATUL TIMIŞOARA

Golgheter: Buia Darius  (9goluri)  LPS BANATUL TIMIŞOARA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates