Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 46 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

JUVENTUS ORADEA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FCM UTA ARAD

CS ATLETICO ARAD

CSŞ ARAD

AS ROMVEST ARAD

AS ROMVEST 93 ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

BEKESCSABA UFC (HU)

CS VIITORUL PUCIOASA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

FC ARMĂTURA ZALĂU

 

 

FC TELECOM

Timp de joc: 1x28 minute.

 

VINERI 2.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:00

-

11:28

ATLETICO ARAD

ROMVEST 93

VICTORIA

1-0

 

GRUPA B/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

15:30

-

15:58

V.BUMBEŞTI JIU

CSŞ ARAD

VICTORIA

0-2

GRUPA C/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:58

FCM UTA ARAD

ROMVEST ARAD

VICTORIA

0-0

2

13:00

-

13:28

FCM UTA ARAD

TELECOM ARAD

VICTORIA

1-1

3

14:30

-

14:58

ROMVEST ARAD

TELECOM ARAD

VICTORIA

2-0

 

SÂMBĂTĂ 3.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:30

-

10:58

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO ARAD

CSM

0-4

2

11:00

-

11:28

ROMVEST 93

VIITORUL PUCIOASA

CSM

2-1

3

12:30

-

12.58

JUVENTUS ORADEA

VIITORUL PUCIOASA

CSM

0-0

4

18:30

-

18:58

JUVENTUS ORADEA

ROMVEST 93

VICTORIA

2-2

5

19:00

-

19:28

CS ATLETICO ARAD

CS VIITORUL PUCIOASA

VICTORIA

7-0

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:28

CSŞ ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSM

6-1

2

9:30

-

9:58

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

0-7

3

11:30

-

11:58

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSM

0-2

4

12:00

-

12:28

CSŞ ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

CSM

2-0

5

14:00

-

14:28

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

2-1

 

GRUPA   C / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10.00

-

10.28

ROMVEST ARAD

ARMĂTURA ZALĂU

CSM

1-2

2

13:00

-

13:28

BEKECSABA UFC

ARMĂTURA ZALĂU

VICTORIA

8-0

3

15:30

-

15:58

FCM UTA ARAD

ARMĂTURA ZALĂU

VICTORIA

3-1

4

16:00

-

16:28

BEKECSABA UFC

TELECOM ARAD

VICTORIA

6-0

5

17:30

-

17:58

FCM UTA ARAD

BEKESCSABA UFC

VICTORIA

0-1

6

18:00

-

18:28

ARMĂTURA ZALĂU

TELECOM ARAD

VICTORIA

0-1

7

19:30

-

19:58

AS ROMVEST ARAD

BEKESCSABA UFC

VICTORIA

3-4

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. CS ATLETICO ARAD 9p

1. CSŞ ARAD 9p

1. BEKESCSABA UFC 12p

2. ROMVEST 93 ARAD 4p

2. BANATUL TIMIŞOARA 6p

2. FCM UTA ARAD 5p

3. JUVENTUS ORADEA 2p

3. ORHIDEEA BUCUREŞTI 3p

3. ROMVEST ARAD 4p

4. VIITORUL PUCIOASA 1p

4. VIITORUL BUMBEŞTI JIU 0p

4. TELECOM ARAD 4p

 

 

5. ARMĂTURA ZALĂU 3p

 

DUMINICĂ 4.12.2005

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

8.30.-8.58.

A2 ROMVEST 93

B2 BANATUL TIMIŞOARA (LOC 4-6)

VICTORIA

0-3

2

8.30.-8.58.

A4 VIIT. PUCIOASA

C5 ARMĂTURA ZALĂU

CSM

0-2

3

9.00-9.28.

B4 VIITORUL BUMBEŞTI JIU

C4 TELECOM

CSM

1-2

4

9.30.-9.58.

A1 ATLETICO ARAD

B1 CSŞ ARAD (LOC 1-3)

VICTORIA

1-0

5

10.00.-10.28.

A3 JUVENTUS ORADEA

B3 ORHIDEEA BUCUREŞTI (LOC7-9)

CSM

0-2

6

11.30.-11.58.

A2 ROMVEST 93

C2 UTA ARAD

VICTORIA

0-4

7

12.30.-12.58.

A1 ATLETICO ARAD

C1 BEKESCSABA UFC (LOC 1-3)

VICTORIA

1-0

8

13.00.-13.28.

A3 JUVENTUS ORADEA

C3 ROMVEST ARAD

CSM

0-1

9

13.30.-13.58.

LOC 10-11 ARM. ZALĂU

TELECOM ARAD

CSM

0-3 FJ

10

13.30.-13.58.

B2 BANATUL TIMIŞOARA (LOC 4-6)

C2 UTA ARAD

VICTORIA

2-0

11

14.00.-14.28.

LOC 12-13 V. PUCIOASA

V. BUMBEŞTI JIU

CSM

-FJ

12

14.35.-15.03.

B1 CSŞ ARAD (LOC 1-3)

C1 BEKESCSABA UFC (LOC 1-3)

VICTORIA

1-2(0-0)dp

 

15.05.-15.10.

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

 

13

15.30.-15.58.

B3 ORHIDEEA BUCUREŞTI (LOC 7-9)

C3 ROMVEST

CSM

1-4

CLASAMENTUL FINAL 1992

1

CS. ATLETICO ARAD

2

BEKESCSABA UFC

3

CSŞ ARAD

4

LPS  BANATUL TIMIŞOARA

5

FCM. UTA ARAD

6

AS ROMVEST 93 ARAD

7

AS ROMVEST ARAD

8

ORHIDEEA BUCUREŞTI

9

JUVENTUS ORADEA

10

TELECOM ARAD

11

ARM. ZALĂU

12

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

13

VIITORUL. PUCIOASA

 

 

 

 

 

 

 

Premii speciale

Jucătorul finalei: Nica Daniel  CS Atletico Arad

Golgheter: Ugrai Roland   BEKESCSABA UFC

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates