Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 14 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia IV Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO ARAD

ACU ARAD

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FCM UTA ARAD

CSŞ CAREI

SZIGETVAR (HU)

ROMVEST 92 ARAD

GLORIA CTP ARAD

DINAMO ORADEA

JUVENTUS ORADEA

BEKESCSABA (HU)

RIPENSIA TIMIŞOARA

FC RIVAL ALBA IULIA

CSŞ LAPI DEJ

FC BIHOR

SZENT ISTVAN BUDAPEST (HU)

 

 

 

 

Timp de joc: 1x23 minute.

VINERI 9.12.2005

GRUPA A/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

14:45

-

15:08

ATLETICO ARAD

CSŞ CAREI

VICTORIA

9-0

 

GRUPA B/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

19:15

-

19:38

ACU ARAD

SZIGETVAR

ATLETICO

3-1

GRUPA C/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:55

-

14:18

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ROMVEST 92

VICTORIA

1-2

 

GRUPA D/CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

13:30

-

13:53

FCM UTA ARAD

GLORIA CTP ARAD

VICTORIA

0-3

 

SÂMBĂTĂ 10.12.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:05

-

10:28

ATLETICO ARAD

RIVAL ALBA

VICTORIA

3-1

2

10:30

-

10:53

DINAMO ORADEA

CSŞ CAREI

SABIN DR.

1-1

3

12:35

-

12:58

RIVAL ALBA

DINAMO ORADEA

SABIN DR.

3-0

4

14:15

-

14:38

RIVAL ALBA

CSŞ CAREI

SABIN DR.

2-1

5

16:45

-

17:08

ATLETICO ARAD

DINAMO ORADEA

VICTORIA

10-0

GRUPA   B / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:25

-

08:48

SZIGETVAR

LAPI DEJ

VICTORIA

1-1

2

10:55

-

11:18

SZIGETVAR

JUVENTUS ORADEA

VICTORIA

2-1

3

10:55

-

11:18

ACU ARAD

LAPI DEJ

SABIN DR.

1-0

4

12:10

-

12:33

ACU ARAD

JUVENTUS ORADEA

SABIN DR.

3-0

5

13:50

-

14:13

JUVENTUS ORADEA

LAPI DEJ

SABIN DR.

2-0

GRUPA   C / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:45

-

12:08

ROMVEST 92 ARAD

FC BIHOR

ATLETICO

1-4

2

14:15

-

14:38

BEKESCSABA

FC BIHOR

VICTORIA

3-0

3

15:55

-

16:18

BEKESCSABA

V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

6-0

4

17:35

-

17:58

V. BUMBEŞTI JIU

FC BIHOR

ATLETICO

1-5

5

18:00

-

18:23

BEKESCSABA

ROMVEST 92 ARAD

ATLETICO

4-1

GRUPA   D / CSOPORT

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

09:40

-

10:03

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

SABIN DR.

3-0

2

11:20

-

11:43

UTA ARAD

SZ. ISTVAN BUDAPEST

VICTORIA

6-2

3

11:45

-

12:08

GLORIA CTP ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

3-1

4

15:30

-

15:53

GLORIA CTP ARAD

SZ. ISTVAN BUDAPEST

VICTORIA

4-0

5

17:10

-

17:33

SZ. ISTVAN BUDAPEST

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

1-2

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. ATLETICO ARAD 9P

1. ACU ARAD  9P

1. BEKESCSABA 9P

1. GLORIA CTP ARAD 9P

2. RIVAL ALBA 6P

2. SZIGETVAR 4P

2. FC BIHOR 6P

2. FCM UTA ARAD 6P

3. CSŞ CAREI 1P (2-12)

3. JUVENTUS ORADEA 3P

3. ROMVEST 92 ARAD 3P

3. RIPENSIA TIMIŞOARA 3P

4. DINAMO ORADEA 1P(1-14)

4. CSŞ LAPI DEJ 1P

4. V. BUMBEŞTI JIU 0P

4. SZENT ISTVAN BUDAPEST 0P

 

DUMINICĂ 11.12.2005

 

NR

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

08:00

-

08:23

C4 V. BUMBEŞTI JIU

D4 SZENT ISTVAN BUDAPEST

ATLETICO

2-3

2

08:25

-

08:48

A4 DINAMO ORADEA

B4 CSŞ LAPI DEJ

ATLETICO

2-1(1-1)dp

3

10:05

-

10:28

C3 ROMVEST 92 ARAD

D3 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

0-3

4

10:30

-

10:53

A3 CSŞ CAREI

B3 JUVENTUS ORADEA

ATLETICO

4-1

5

12:10

-

12:33

C2 FC BIHOR

D2 UTA ARAD

ATLETICO

2-4

6

12:10

-

12:33

A1 ATLETICO ARAD

B1 ACU ARAD

VICTORIA

1-0

7

12:35

-

12:58

A2 RIVAL ALBA

B2 SZIGETVAR

ATLETICO

1-0

8

12:35

-

12:58

C1 BEKESCSABA

D1 GLORIA CTP ARAD

VICTORIA

3-2(1-1)dp

9

14:15

-

14:38

P(A4-B4) CSŞ LAPI DEJ

P(C4-D4) LOC 15-16 V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO

-fj

10

14:40

-

15:03

C(A4-B4) DINAMO ORADEA

C(C4-D4) LOC 13-14 SZENT ISTVAN BUDAPEST

ATLETICO

0-5

11

15:05

-

15:28

P(A3-B3) JUVENTUS ORADEA

P(C3-D3) LOC 11-12 ROMEST 92

ATLETICO

0-3fj

12

15:30

-

15:53

C(A3-B3) CSŞ CAREI

C(C3-D3) LOC 9-10 RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO

1-2

13

15:55

-

16:18

P(A2-B2)SZIGETVAR

P(C2-D2) LOC 7-8 FC BIHOR

ATLETICO

0-2

14

16:20

-

16:43

C(A2-B2) RIVAL ALBA

C(C2-D2) LOC 5-6 UTA ARAD

ATLETICO

1-2

15

16:50

-

17:13

P(A1-B1) ACU ARAD

P(C1-D1) LOC 3-4 GLORIA CTP ARAD

VICTORIA

3-4(1-1)dp

16

17:15

-

17:38

C(A1-B1) ATLETICO ARAD

C(C1-D1) LOC 1-2 BEKESCSABA

VICTORIA

3-0

 

17:40

 

 

Festivitate de premiere

VICTORIA

 

CLASAMENTUL FINAL 1991

1

CS ATLETICO ARAD

2

BEKESCSABA UFC

3

ACU ARAD

4

GLORIA CTP ARAD

5

FCM UTA ARAD

6

RIVAL ALBA IULIA

7

FC BIHOR

8

SZIGETVAR

9

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

10

CSŞ CAREI

11

AS ROMVEST 92 ARAD

12

JUVENTUS ORADEA

13

SZENT ISTVAN BUDAPEST

14

DINAMO ORADEA

15

CSŞ LAPI DEJ

16

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premii speciale:

Golgheter: BALLA ADAM –BEKESCSABA UFC

Jucătorul finalei: RADA ALEXANDRU – CS ATLETICO ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates