Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 38 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

CS ATLETICO NEGRU ARAD

FC UTA ARAD

CSORVÁS (HU)

CSEPEL FC (HU)

NYIRSULI (HU)

KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

FC RIPENSIA TIMIŞOARA

JUVENTUS ORADEA

ATHLETIC LUGOJ

CSŞ NR. 1 PAJURA BUCUREŞTI

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

SÂMBĂTĂ 08.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.28-8.53

ATLETICO GALBEN

KINDER S. MUREŞ

CSM

2-1

2

10.56-11.21

ATLETICO GALBEN

ATHLETIC LUGOJ

CSM

6-0

3

11.24-11.49

CSORVAS

KINDER S. MUREŞ

CSM

0-8

4

13.11-13.36

CSORVAS

ATHLETIC LUGOJ

CSM

0-4

5

16.40-17.05

ATLETICO GALBEN

CSORVAS

VICTORIA

5-0

6

17.36-18.01

KINDER S. MUREŞ

ATHLETIC LUGOJ

VICTORIA

3-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.52-10.17

ATLETICO NEGRU

CSEPEL

VICTORIA

0-1

2

10.20-10.45

RIPENSIA TIMIŞOARA

PAJURA BUCUREŞTI

VICTORIA

1-3

3

12.15-12.40

ATLETICO NEGRU

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

5-1

4

12.43-13.08

CSEPEL

PAJURA BUCUREŞTI

CSM

3-0

5

15.59-16.24

CSEPEL

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

10-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

6

20.19-20.44

ATLETICO NEGRU

PAJURA BUCUREŞTI

CSM

2-2

 

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

FC UTA ARAD

PANDURII TG.JIU

CSM

0-0

2

10.48-11.13

FC UTA ARAD

NYIRSULI

VICTORIA

2-2

3

13.39-14.04

FC UTA ARAD

JUVENTUS ORADEA

CSM

1-0

4

14.07-14.32

NYIRSULI

PANDURII TG.JIU

CSM

2-2

5

17.08-17.33

JUVENTUS ORADEA

PANDURII TG.JIU

VICTORIA

0-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

6

19.51-20.16

NYIRSULI

JUVENTUS ORADEA

CSM

4-0

 

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. ATLETICO GALBEN 9p

1. CSEPEL 9p

1. NYIRSULI 5p(8-4)

2.KINDER S.MUREŞ 6p

2. ATL. NEGRU 4p(7-4)

2. PANDURII 5p(3-2)

3. ATHLETIC LUGOJ 3p

3. PAJURA BUC. 4p(5-6)

3. UTA 5p(3-2)

4. CSORVAS 0p

4. RIPENSIA TIM. 0p

4. JUVENTUS OR. 0p

 

DUMINICĂ 09.01.2005

 

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

B4 RIPENSIA TIM.

C4 (LOC 10-12) JUVENTUS ORADEA

CSM

0-2

2

8.28-8.53

B3 PAJURA BUC.

C3 (LOC 7-9) UTA ARAD

CSM

0-5

3

8.56-9.21

B2 ATL. NEGRU

C2 (LOC 4-6) PANDURII TG.JIU

CSM

1-2

4

9.52-10.17

B1 CSEPEL

C1 (LOC1-3) NYIRSULI

VICTORIA

1-0

5

10.20-10.45

A4 CSORVAS

B4 (LOC10-12) RIPENSIA TIM.

CSM

0-2

6

10.48-11.13

A3 ATHLETIC LUGOJ

B3 (LOC 7-9) PAJURA BUC.

CSM

2-0

7

11.16-11.41

A2 KINDER S. MUREŞ

B2 (LOC 4-6) ATL. NEGRU

CSM

2-0

8

12.12-12.37

A1 ATL. GALBEN ARAD

B1 (LOC1-3) CSEPEL

VICTORIA

0-2

9

12.40-13.05

A4 CSORVAS

C4 (LOC10-12) JUVENTUS ORADEA

CSM

1-2

10

13.08-13.33

A3 ATHLETIC LUGOJ

C3 (LOC 7-9) UTA

CSM

1-1

11

13.36-14.01

A2 KINDER S. MUREŞ

B2 (LOC 4-6) PANDURII TG. JIU

CSM

2-3

12

15.00-15.25

A1 ATLETICO GALBEN

C1 (LOC1-3) NYIRSULI

VICTORIA

1-1

18.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

CSEPEL FC

2

NYIRSULI

3

CS ATLETICO GALBEN ARAD

4

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

5

AS KINDER SÂNGEORGIU DE MUREŞ

6

CS ATLETICO NEGRU ARAD

7

FCM UTA ARAD

8

ATHLETIC LUGOJ

9

CSŞ NR. 1 PAJURA BUCUREŞTI

10

JUVENTUS ORADEA

11

RIPENSIA TIMIŞOARA

12

CSORVÁS

 

CS ATLETICO ARAD: - BARABAŞ, GAZDA, UNGUREANU, MARINESCU, TRABALKA, TUSZ, DOMENYI, BATOG, SIMA, BARDAN;  ANTRENOR:VOINEA FLORIAN

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates