Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 17 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CSŞ GLORIA- ATLETICO ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

FCM UTA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

LUNCA TEUZULUI SÂNPAUL

AS ROMVEST II ARAD

AS ROMVEST I ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

VENUS ORADEA

FC ORADEA

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

MUNCITORUL REŞIŢA

JUVENTUS ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

CS VIITORUL ZALĂU

VINERI 14.01.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

17.00-17.25

CSŞ GLORIA ATLETICO

LUNCA TEUZULUI SÂNPAUL

VICTORIA

8-0

 

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

14.30-14.55

CS VLADIMIRESCU 2003

AS ROMVEST II ARAD

VICTORIA

2-3

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

17.30-17.55

FCM UTA ARAD

AS ROMVEST I  ARAD

VICTORIA

0-2

SÂMBĂTĂ 15.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

11.11-11.36

DINAMO ORADEA

MUNCITORUL REŞIŢA

VICTORIA

1-5

2

12.25-12.50

LUNCA TEUZULUI

DINAMO ORADEA

CSM

0-3

3

14.35-15.00

DINAMO ORADEA

CSŞ GLORIA ATLETICO

CSM

2-0

4

15.54-16.19

LUNCA TEUZULUI

MUNCITORUL REŞIŢA

CSM

0-14

5

17.41-18.06

CSŞ GLORIA ATLETICO

MUNCITORUL REŞIŢA

CSM

0-7

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

10.28-10.53

ROMVEST II ARAD

JUVENTUS ORADEA

GEN 12

3-2

2

10.56-11.21

VLADIMIRESCU 2003

VENUS ORADEA

GEN 12

0-2

3

16.51-17.16

VLADIMIRESCU 2003

JUVENTUS ORADEA

GEN 12

0-2

4

17.19-17.39

ROMVEST II ARAD

VENUS ORADEA

GEN 12

3-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

5

20.14-20.39

VENUS ORADEA

JUVENTUS ORADEA

VICTORIA

0-2

 

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.32-9.57

FCM UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN 12

4-0

2

10.00-10.25

ROMVEST I ARAD

FC ORADEA

GEN 12

3-1

3

11.39-12.04

FC ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

4-0

4

15.14-15.39

FCM UTA ARAD

FC ORADEA

GEN 12

0-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

5

19.23-19.48

ROMVEST I ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN 12

1-0

 

GRUPA   D / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

PANDURII TG. JIU

VIITORUL ZALĂU

VICTORIA

0-6

2

9.42-10.07

BANATUL TIMIŞOARA

PANDURII TG. JIU

CSM

1-3

3

10.10-10.35

KINDER JUNIOR ORADEA

VIITORUL ZALĂU

CSM

0-2

4

12.53-13.18

BANATUL TIMIŞOARA

VIITORUL ZALĂU

CSM

1-3

5

17.28-17.53

KINDER JUNIOR ORADEA

BANATUL TIMIŞOARA

VICTORIA

1-2

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

6

20.19-20.44

KINDER JUNIOR ORADEA

PANDURII TG. JIU

CSM

0-1

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. Muncit. Reşiţa 9p

1. Romvest II 9p

1. Romvest I 9p

1. Viitorul Zalău 9p

2. Dinamo Oradea 6p

2. Juventus Oradea 6p

2. FC Oradea 6p

2. Pandurii Tg. Jiu 6p

3. Atletico Arad 3p

3. Venus Oradea 3p

3. UTA 3p

3. Banatul Tim. 3p

4. Lunca Teuzului 0p

4. Vladimirescu 0p

4. Ripensia Tim. 0p

4. Kinder J. Oradea 0p

 

DUMINICĂ 16.01.2005

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

A4 LUNCA TEUZULUI

B4 VLADIMIRESCU

CSM

1-3

2

8.28-8.53

C4 RIPENSIA TIMIŞOARA

D4 KINDER J. ORADEA

CSM

0-2

3

9.24-9.49

A1 MUNCITORUL REŞIŢA

B1 ROMVEST II ARAD

VICTORIA

2-1

4

9.52-10.17

C1 ROMVEST I ARAD

D1 VIITORUL ZALĂU

VICTORIA

2-3

5

9.52-10.17

A3 ATLETICO ARAD

B3 VENUS ORADEA

CSM

4-0

6

10.20-10.45

C3 FCM UTA ARAD

D3 BANATUL TIMIŞOARA

CSM

2-0

7

11.16-11.41

C2 FC ORADEA

D2 PANDURII TG. JIU

CSM

1-4

8

11.44-12.09

A2 DINAMO ORADEA

B2 JUVENTUS ORADEA

CSM

1-2

9

12.40-13.05

LOC 15 (P1) LUNCA T. SÂNPAUL

(P2) RIPENSIA TIM.

CSM

1-8

10

13.08-13.33

LOC 13 (C1) VLADIMIRESCU

(C2) KINDER J. ORADEA

CSM

2-1

11

13.36-14.01

LOC 11 (P5) VENUS ORADEA

(P6) BANATUL TIM.

CSM

0-1

12

13.36-14.01

LOC 3 (P3) ROMVEST II

(P4)ROMVEST I ARAD

VICTORIA

0-4

13

14.04-14.29

LOC 9 (C5) ATLETICO ARAD

(C6) FCM UTA ARAD

CSM

1-2

14

15.28-15.53

LOC 7 (P7) FC ORADEA

(P8) DINAMO ORADEA

CSM

4-0

15

15.28-15.53

LOC 1 (C3) MUNCITORUL REŞIŢA

(C4) VIITORUL ZALĂU

VICTORIA

4-3(1-1)

16

15.56-16.21

LOC 5 (C7) PANDURII TG. JIU

(C8) JUVENTUS ORADEA

CSM

1-2

17.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

MUNCITORUL REŞIŢA

2

CS VIITORUL ZALĂU

3

AS ROMVEST I ARAD

4

AS ROMVEST II ARAD

5

JUVENTUS ORADEA

6

CS PANDURII TG. JIU

7

FC ORADEA

8

DINAMO ORADEA

9

FCM UTA ARAD

10

CSŞ GLORIA-ATLETICO ARAD

11

LPS BANATUL TIMIŞOARA

12

VENUS ORADEA

13

CS VLADIMIRESCU 2003

14

KINDER JUNIOR ORADEA

15

RIPENSIA TIMIŞOARA

16

LUNCA TEUZULUI SÂNPAUL

 

Lotul de jucători utilizaţi:

MUNCITORUL REŞIŢA- CHINCEŞ, URIOC, DRAGU, TOTU, LĂPĂDAT, MEDA, LOLEA, VOIN, POPESCU, MANCI, FILCA, NIŢULESCU- ANTRENOR: LOLEA VIOREL, ROMAN ION

AS ROMVEST II ARAD – IACOB, MAGHIAR, BEJ, WILD, SOLYOM, CABA R., REDIŞ, PĂIUŞAN, IFRIM, TĂRSAN, TISAN- ANTRENOR: TISZA FRANCISC

AS ROMVEST I ARAD- CIOARĂ, GAVRIŞ, MUNTEANU, HLISTEI, ŞUIBEA, CABA C., NEAG, MATYAS, MUŢIU, TÎRLEA, CRIŞAN – ANTRENOR: TISZA FRANCISC

CS VIITORUL ZALĂU – MAN, VERES P., CHERECHES, KISS, DOMOKOS, MOROTI, CIORTEA, POP, VERES L., ŢIRIAC, MASTAN, BICA, CORB, PAPIŢĂ, VASARHELY, SĂLĂJAN- ANTRENOR: DANIEL SABĂU

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates