Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 23 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA (HU)

FC UTA ARAD

NYIRSULI (HU)

MINERUL MOTRU

MUNCITORUL PHOENIX STAR NEGREA REŞIŢA

JUNIOR 16 ORADEA

CSS GLORIA ARAD

KISKUNHALAS (HU)

JUVENTUS ORADEA

CSŞ SFÂNTU GHEORGHE

ATHLETIC LUGOJ

ION AGÂRBICEANU CLUJ

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CS LIGNITUL PANDURII TÂRGU JIU

CSS LAPI-LUCEAFĂRUL DEJ

DINAMO ORADEA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FC RIPENSIA TIMIŞOARA

AS CRISTIAN ZALĂU

VINERI 07.01.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

18.30-18.55

ATLETICO GALBEN ARAD

MINERUL MOTRU

VICTORIA

1-3

 

GRUPA D

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

19.30-19.55

CSS GLORIA ARAD

ATHLETIC LUGOJ

VICTORIA

1-1

SÂMBĂTĂ 08.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.20

ATLETICO GALBEN ARAD

KISKUNHALAS

SABIN DRĂGOI

3-0

2

8.23-8.43

MINERUL MOTRU

AGÂRBICEANU CLUJ

SABIN DRĂGOI

2-0

3

9.42-10.02

ATLETICO GALBEN ARAD

AGÂRBICEANU CLUJ

SABIN DRĂGOI

7-0

4

10.05-10.25

KISKUNHALAS

DINAMO ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-1

5

12.48-13.08

MINERUL MOTRU

DINAMO ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-2

6

15.54-16.14

DINAMO ORADEA

AGÂRBICEANU CLUJ

VICTORIA

1-0

7

16.17-16.37

MINERUL MOTRU

KISKUNHALAS

VICTORIA

1-5

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

8

19.56-20.16

KISKUNHALAS

AGÂRBICEANU CLUJ

SABIN DRĂGOI

10-0

9

20.47-21.07

ATLETICO GALBEN ARAD

DINAMO ORADEA

SABIN DRĂGOI

4-0

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

ATLETICO NEGRU ARAD

VIITORUL BUMBEŞTI-JIU

GEN.12

1-0

2

11.37-11.57

M.P.S.N.REŞIŢA

VIITORUL BUMBEŞTI-JIU

GEN.12

5-0

3

12.00-12.20

SZOKOLAY F.B.

ATLETICO NEGRU ARAD

GEN.12

1-0

4

13.31-13.51

M.P.S.N.REŞIŢA

JUVENTUS ORADEA

VICTORIA

1-1

5

13.54-14.14

SZOKOLAY F.B.

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

2-0

6

15.29-15.49

SZOKOLAY F.B.

M.P.S.N.REŞIŢA

GEN.12

1-0

7

15.52-16.12

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO NEGRU ARAD

GEN.12

6-0

8

17.01-17.21

SZOKOLAY F.B.

JUVENTUS ORADEA

GEN.12

3-1

9

17.24-17.44

M.P.S.N.REŞIŢA

ATLETICO NEGRU ARAD

GEN.12

2-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

10

20.14-20.34

JUVENTUS ORADEA

VIITORUL BUMBEŞTI-JIU

GEN.12

1-1

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.56-9.16

FC UTA ARAD

CSŞ. SF.GHEORGHE

CSM

3-1

2

10.10-10.30

JUNIOR 16 ORADEA

CSŞ. SF.GHEORGHE

CSM

1-5

3

10.33-10.53

FC UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

2-0

4

11.52-12.12

JUNIOR 16 ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

0-3

5

13.19-13.39

PANDURII TG.JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN.12

2-0

6

14.17-14.37

FC UTA ARAD

JUNIOR 16 ORADEA

VICTORIA

2-0

7

14.40-15.00

CSŞ SF. GHEORGHE

PANDURII TG.JIU

VICTORIA

0-0

8

17.23-17.43

CSŞ SF.GHEORGHE

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSM

1-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

9

19.00-19.20

JUNIOR 16 ORADEA

PANDURII TG.JIU

CSM

0-6

10

20.47-21.07

FC UTA ARAD

PANDURII TG.JIU

CSM

3-0

GRUPA   D / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.28-8.48

NYIRSULI

CSŞ LAPI-L. DEJ

GEN. 12

1-1

2

8.51-9.11

CRISTIAN ZALĂU

ATHLETIC LUGOJ

GEN. 12

0-3

3

10.05-10.25

CSS GLORIA ARAD

CRISTIAN ZALĂU

GEN. 12

7-1

4

10.56-11.16

NYIRSULI

ATHLETIC LUGOJ

GEN. 12

2-1

5

13.08-13.28

CSŞ LAPI-L. DEJ

ATHLETIC LUGOJ

VICTORIA

0-3

6

15.03-15.23

NYIRSULI

CRISTIAN ZALĂU

VICTORIA

4-0

7

16.15-16.35

CSS GLORIA ARAD

CSŞ LAPI-L. DEJ

GEN. 12

5-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

8

19.00-19.20

NYIRSULI

CSS GLORIA ARAD

GEN. 12

0-1

9

19.23-19.43

CSŞ LAPI-L. DEJ

CRISTIAN ZALĂU

GEN. 12

0-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1.Kiskunhalas 9p(18-6

1. Szokolay 12 p

1.UTA Arad 12p

1.CSS Gloria

10p

2.Atletico G. 9p(15-3)

2. Negrea Resita 7p

2. Pandurii Tg. Jiu 7p

2. Nyirsuli 7p

3. Minerul Motru 9p(9-8

3. Juventus Oradea 5p

3. SF. GHEORGHE 5p

3. Athletic Lugoj 7p

4. Dinamo Oradea 3p

4. Atletico Negru 3p

4. RIPENSIA 4p

4. CSS Dej 3p

5.Agarbiceanu Cluj 0p

5.Bumbesti Jiu 1p

5. JUNIOR 16 0p

5 Cristian Zalau 1p

DUMINICĂ 09.01.2005

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

C5 JUNIOR ORADEA

D5 CRISTIAN ZALAU

GEN. 12

0-1

2

8.00-8.25

C1 UTA ARAD

D1 CS GLORIA

VICTORIA

3-0

3

8.28-8.53

A5 AG. CLUJ

B5 VIITORUL B. JIU

GEN. 12

0-3

4

8.28-8.53

A1 KISKUNHALAS

B1 SZOKOLAY

VICTORIA

1-3 (1-1)

5

8.56-9.21

C4 RIPENSIA TIMIŞOARA

D4 LAPI L. DEJ

GEN. 12

2-5

6

9.24-9.49

A4 DINAMO ORADEA

B4 ATLETICO NEGRU

GEN. 12

0-2

7

9.52-10.17

C3 CSS SF. GHEORGHE

D3 ATHLETIC LUGOJ

GEN. 12

1-2 (0-0)

8

10.20-10.45

A3 MINERUL MOTRU

B3 JUVENTUS ORADEA

GEN. 12

4-2 (2-2)

9

10.48-11.13

C2 PANDURII TG.JIU

D2 NYIRSULI

GEN. 12

0-3

10

11.16-11.41

A2 ATLETICO GALBEN

B2 NEGREA REŞIŢA

GEN. 12

0-4

11

11.44-12.09

LOC 19 (P1) JUNIOR 16 ORADEA

(P3) AGÂRBICEANU CLUJ

GEN. 12

3-0

12

12.12-12.37

LOC 17 (C1) CRISTIAN ZALĂU

(C3) VIITORUL B. JIU

GEN. 12

0-3

13

12.40-13.05

LOC 15  (P5) RIPENSIA TIMIŞ.

(P6) DINAMO ORADEA

GEN. 12

0-1 (0-0)

14

13.08-13.33

LOC 13 (C5) LAPI L. DEJ

(C6) ATLETICO NEGRU

GEN. 12

3-0

15

13.08-13.33

PT LOC 3 (P2) CSŞ GLORIA ARAD

(P4) KISKUNHALAS

VICTORIA

0-1

16

13.36-14.01

LOC 11 (P7) CSŞ SF. GHEORGHE

(P8) JUVENTUS ORADEA

GEN. 12

1-2

17

14.04-14.29

LOC 9 (C7) ATHLETIC LUGOJ

(C8) MINERUL MOTRU

GEN. 12

2-1

18

14.32-14.57

LOC 7 (P9) PANDURII TG- JIU

(P10) ATL. GALBEN

GEN. 12

0-3

19

15.00-15.25

LOC 5 (C9) NYIRSULI

(C10) MUNCIT. REŞIŢA

GEN. 12

3-0

20

15.28-15.53

FINALA (C2) UTA ARAD

(C4) SZOKOLAY BCS.

VICTORIA

1-0

18.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL 1993

1

FC UTA ARAD

2

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

3

KISKUNHALAS

4

CSŞ GLORIA ARAD

5

NYIRSULI

6

MUNCITORUL REŞIŢA

7

CS ATLETICO GALBEN ARAD

8

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

9

ATHLETIC LUGOJ

10

MINERUL MOTRU

11

JUVENTUS ORADEA

12

CSŞ SF. GHEORGHE

13

CSS LAPI-LUCEAFĂRUL DEJ

14

CS ATLETICO NEGRU ARAD

15

DINAMO ORADEA

16

RIPENSIA TIMIŞOARA

17

AS VIITORUL BUMBEŞTII JIU

18

AS CRISTIAN ZALĂU

19

JUNIOR 16 ORADEA

20

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates