Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 41 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

CS JUVENTUS ORADEA

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CSŞ GLORIA ARAD II

ŞIRIANA ŞIRIA

MÉZGA KAPOSVÁR (HU)

CSŞ GLORIA ARAD I

FCM UTA ARAD

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI II

CSS SFÂNTUL PANTELIMON BUCUREŞTI

DVSC (HU)

DEBRECEN (HU)

VENUS ORADEA

CSŞ LAPI DEJ

MÉZGA KAPOSVÁR  II (HU)

RIPENSIA TIMIŞOARA

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

-

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI I

KINDER JUNIOR ORADEA

VINERI 14.01.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

15.00-15.25

ATLETICO GALBEN ARAD

ŞIRIANA ŞIRIA

VICTORIA

3-1

 

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

18.00-18.25

ATLETICO NEGRU

CSŞ GLORIA ARAD I

VICTORIA

0-3

GRUPA D

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

18.30-18.55

CSŞ GLORIA ARAD II

FCM UTA ARAD

VICTORIA

1-2

SÂMBĂTĂ 15.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.20

ATLETICO GALBEN

V. BUMBEŞTI JIU

GEN 12

2-1

2

9.09-9.29

ŞIRIANA ŞIRIA

ORHIDEEA BUCUREŞTI II

GEN 12

2-1

3

12.07-12.27

ATLETICO GALBEN

ORHIDEEA BUCUREŞTI II

VICTORIA

1-0

4

12.10-12.30

ŞIRIANA ŞIRIA

V. BUMBEŞTI JIU

GEN 12

0-0

5

14.05-14.25

ATLETICO GALBEN

VENUS ORADEA

GEN 12

4-0

6

14.51-15.11

V. BUMBEŞTI JIU

ORHIDEEA BUCUREŞTI II

GEN 12

0-1

7

15.42-16.02

ŞIRIANA ŞIRIA

VENUS ORADEA

GEN 12

2-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

8

19.51-20.11

ORHIDEEA BUCUREŞTI II

VENUS ORADEA

GEN 12

4-0

9

21.10-21.30

VENUS ORADEA

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

VICTORIA

0-6

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.20

PANTEL. BUCUREŞTI

CSŞ LAPI DEJ

CSM

0-3

2

10.38-10.58

JUVENTUS ORADEA

MEZGA KAPOSVAR

CSM

0-1

3

13.49-14.09

JUVENTUS ORADEA

PANTELIMON BUCUREŞTI

CSM

0-1

4

14.12-14.32

MEZGA KAPOSVAR

CSŞ LAPI DEJ

CSM

0-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

5

19.00-19.20

MEZGA KAPOSVAR

PANTELIMON BUCURESTI

VICTORIA

1-0

6

19.56-20.16

JUVENTUS ORADEA

CSŞ LAPI DEJ

CSM

2-1

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.23-8.43

ATLETICO NEGRU

MÉZGA KAPOSVÁR  II

GEN 12

0-1

2

8.46-9.06

CSŞ GLORIA ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI I

GEN 12

3-0

3

12.30-12.50

ATLETICO NEGRU

DVSC

VICTORIA

0-6

4

12.33-12.53

CSŞ GLORIA I ARAD

MÉZGA KAPOSVÁR  II

GEN 12

5-0

5

13.42-14.02

ATLETICO NEGRU

ORHIDEEA BUCUREŞTI I

GEN 12

3-0

6

14.28-14.48

CSŞ GLORIA I ARAD

DVSC

GEN 12

1-1

7

16.28-16.48

DVSC

MÉZGA KAPOSVÁR  II

GEN 12

0-0

8

17.47-18.07

DVSC

ORHIDEEA BUCUREŞTI I

GEN 12

4-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

9

19.23-19.43

MÉZGA KAPOSVÁR  II

ORHIDEEA BUCUREŞTI I

VICTORIA

0-1

GRUPA   D / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

11.24-11.44

CSŞ GLORIA II ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN 12

4-0

2

11.47-12.07

FCM UTA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

GEN 12

4-2

3

12.56-13.16

CSŞ GLORIA II ARAD

DEBRECEN

GEN 12

1-2

4

13.19-13.39

RIPENSIA TIMIŞOARA

KINDER JUNIOR ORADEA

GEN 12

1-2

5

16.05-16.25

FCM UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN 12

4-2

6

16.09-16.29

DEBRECEN

KINDER JUNIOR ORADEA

VICTORIA

0-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

7

19.00-19.20

DEBRECEN

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN 12

6-0

8

20.14-20.39

CSŞ GLORIA II ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

GEN 12

4-3

9

20.42-21.02

FCM UTA ARAD

DEBRECEN

GEN 12

1-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1. Atletico Galben 12p

1. Mezga Kaposvar I 7p

1. CSŞ Gloria I 10p

1.UTA ARAD 12p

2. Şiriana Şiria 7p

2. Lapi Dej 4p

2. DVSC  8p

2. Debrecen 7p

3. Orhideea II Buc. 6p

3. Pantelimon 3p

3.  Mezga Kaposvar II 4p

3. GLORIA II 6p

4. Viitorul Bumbeşti  4p

4. Juventus Oradea 3p

4. Atletico Negru 3p

4.Kinder J. Or. 4p

5. Venus Oradea 0p

5. ----

5.Orhideea I 3p

5. Ripensia Tim.  0p

DUMINICĂ 16.01.2005

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.00-8.25

 

 

GEN 12

 

2

8.28-8.53

A5 VENUS ORADEA

C5 ORHIDEEA I BUC. (LOC17-19)

GEN 12

0-3

3

8.56-9.21

A4 VIITORUL B. JIU

B4 JUVENTUS ORADEA

GEN 12

0-1

4

9.24-9.49

C4 ATLETICO NEGRU

D4 KINDER J. ORADEA

GEN 12

2-3

5

9.52-10.17

A3 ORHIDEEA II BUC.

B3 PANTELIMON BUC.

GEN 12

5-1

6

10.20-10.45

C3 MEZGA II KAPOSVAR

D3 CSŞ GLORIA II

GEN 12

0-2

7

10.20-10.45

A1 ATLETICO GALBEN

B1 MEZGA I KAPOSVAR

VICTORIA

1-0

8

10.48-11.13

C1 CSŞ GLORIA I ARAD

D1 FCM UTA ARAD

VICTORIA

1-0

9

10.48-11.13

A2 ŞIRIANA ŞIRIA

B2 LAPI DEJ

GEN 12

3-1

10

11.16-11.41

C2 DUSE

D2 DEBRECEN

GEN 12

3-2

11

11.44-12.09

(LOC 17-19) A5 VENUS OR.

(D5) RIPENSIA TIM.

GEN 12

0-3

12

12.12-12.37

(LOC 17-19) C5 ORHIDEEA I

(D5) RIPENSIA TIM.

GEN 12

6-1

13

12.40-13.05

LOC 15 (P3) VIITORUL B. JIU

(P4) ATL. NEGRU

GEN 12

1-0

14

13.08-13.33

LOC 13 (C3) JUVENTUS OR.

(C4) KINDER J. ORADEA

GEN 12

0-1

15

13.36-14.01

LOC 11 (P5) PANTELIMON BUC.

(P6) MEZGA II KAPOSVAR

GEN 12

0-3 FJ

16

14.04-14.29

LOC 9 (C5) ORHIDEEA II

(C6) CSŞ GLORIA II

GEN 12

8-1

17

14.04-14.29

LOC 3 (P7) MEZGA I KAPOSVAR

(P8) UTA ARAD

VICTORIA

3-2(0-0)

18

14.32-14.57

LOC 7 (P9) LAPI DEJ

(P10) DEBRECEN

GEN 12

2-0

19

15.00-15.25

LOC 5 (C9) ŞIRIANA ŞIRIA

(C10) DVSC

GEN 12

0-8

20

15.56-16.21

LOC 1 (C7) ATL. GALBEN

(C8) CSŞ GLORIA I ARAD

VICTORIA

3-2(1-1)

 

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL 1992

1

CS ATLETICO GALBEN ARAD

2

CSŞ GLORIA I ARAD

3

MEZGA KAPOSVAR I

4

FCM UTA ARAD

5

DEBRECENI VSC

6

ŞIRIANA ŞIRIA

7

CSŞ LAPI DEJ

8

DEBRECEN

9

ORHIDEEA II BUCUREŞTI

10

CSŞ GLORIA II ARAD

11

MEZGA KAPOSVAR II

12

CSŞ SFÂNTUL PANTELIMON BUCUREŞTI

13

KINDER JUNIOR ORADEA

14

JUVENTUS ORADEA

15

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

16

ATLETICO NEGRU ARAD

17

ORHIDEEA BUCUREŞTI I

18

RIPENSIA TIMIŞOARA

19

VENUS ORADEA

 

 

Lotul de jucători utilizaţi:

CS ATLETICO ARAD – TUDUCA, NICA, OCHIU, HOMAN, NECHITA, MIRON, ŞUŞLAK, MORARIU, IGAZ, VAILE, GĂMAN, BERAR – ANTRENOR: POPA CORNEL

MEZGA KAPOSVAR- BENE, KAMPF, BALOGH, TURNAR, CSIBA, BOGDAN, BUZSAKI, PONTOR- ANTRENOR: HORVATH JANOS

FCM UTA ARAD- CRIŞAN, CÎRA, ARMAN, ROŞUŢ, TUCULEA, BOTIŞ, CAMEN, STEPAN, BOCIORT, BORTEŞ, VERES, PĂUN, HORNE- ANTRENOR: DEHELEAN RAUL

CSŞ GLORIA I ARAD- CSURKA, MUT, POPOVICI, PUGNA, LAKATOS, VLAD, GAVRA, TOPOR, BURA- ANTRENOR: prof. DONCA DINA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates