Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 27 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO  GALBEN ARAD

LÁNG VASAS BUDAPEST (HU)

NYIRSULI (HU)

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

ŞC. DE F. ION AGÂRBICEANU CLUJ

CSŞ GLORIA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

MADÁCH ÁLT. ISK. BÉKÉSCSABA (HU)

LPS BANATUL TIMIŞOARA

FC UTA ARAD

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

JUVENTUS ORADEA

JUNIOR 16 ORADEA

FC ORADEA

DINAMO ORADEA

VINERI 07.01.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

17.30-17.55

CS ATLETICO GALBEN ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

VICTORIA

9-0

 

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

17.00-17.25

CSS GLORIA ARAD

FC UTA ARAD

VICTORIA

2-1

SÂMBĂTĂ 08.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.28-8.53

CS ATLETICO GALBEN ARAD

MADACH BEKESCSABA

VICTORIA

4-0

2

12.12-12.37

CS ATLETICO GALBEN ARAD

JUVENTUS ORADEA

VICTORIA

3-1

3

15.31-15.56

MADACH BEKESCSABA

VLADIMIRESCU 2003

CSM

3-0

4

16.55-17.20

VLADIMIRESCU 2003

JUVENTUS ORADEA

CSM

1-2

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

5

19.23-19.48

JUVENTUS

MADACH BEKESCSABA

CSM

3-2

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.56-9.21

LANG VASAS

AGÂRBICEANU CLUJ

VICTORIA

2-3

2

11.44-12.09

LPS BANATUL TIMIŞOARA

JUNIOR 16 ORADEA

VICTORIA

1-2

3

16.27-16.52

LANG VASAS

LPS BANATUL TIMIŞOARA

SABIN DRĂGOI

1-1

4

16.55-17.20

AGÂRBICEANU CLUJ

JUNIOR 16 ORADEA

SABIN DRĂGOI

2-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

5

19.00-19.25

LANG VASAS

JUNIOR 16 ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-0

6

20.19-20.44

AGÂRBICEANU CLUJ

LPS BANATUL TIMIŞOARA

SABIN DRĂGOI

0-5

 

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.37-10.02

NYIRSULI

CSS GLORIA ARAD

GEN. 12

11-0

2

10.28-10.53

FC UTA ARAD

FC ORADEA

GEN. 12

4-5

3

12.40-13.05

NYIRSULI

FC ORADEA

VICTORIA

0-0

4

14.33-14.58

CSS GLORIA ARAD

FC ORADEA

GEN. 12

0-3

5

15.01-15.26

FC UTA ARAD

NYIRSULI

GEN. 12

0-6

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

GRUPA   D / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.24-9.49

ATLETICO NEGRU ARAD

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

VICTORIA

11-2

2

12.23-12.48

RIPENSIA TIMIŞOARA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

GEN. 12

0-1

3

12.51-13.16

ATLETICO NEGRU ARAD

DINAMO ORADEA

GEN. 12

5-0

4

14.05-14.30

ATLETICO NEGRU ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

GEN. 12

6-2

5

15.26-15.51

RIPENSIA TIMIŞOARA

DINAMO ORADEA

VICTORIA

2-0

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

6

19.46-20.11

DINAMO ORADEA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

GEN. 12

4-5

 

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1.Atletico Galben 9p

1 Ag. Cluj.6p

1 Nyirsuli 7p(17-0).

1.Atletico Negru 9p

2. Juventus Oradea 6p

2.Banatul Tm. 4p(7-3

2. F.C Oradea 7p(8-4)

2. Orhideea Buc. 6p

3. Madach B.csaba 3p

3. L. Vasas 4p(6-4)

3. CSS Gloria 3p

3. Ripensia Tm. 3p

4. Vladimirescu 0p

4. Junior Oradea 3p

4. UTA Arad 0p

4. Dinamo Oradea 0p

 

DUMINICĂ 09.01.2005

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.56-9.21

C1 NYIRSULI

D1 ATLETICO NEGRU

VICTORIA

3-0

2

9.24-9.49

A1 ATLETICO

GALBEN

B1 AGARBICEANU CLUJ

VICTORIA

4-0

3

9.24-9.49

C2 F.C. ORADEA

D2 ORHIDEEA BUCURESTI

CSM

6-1

4

9.52-10.17

A2 JUVENTUS ORADEA

B2 BANATUL TIMISOARA

CSM

0-4

5

10.48-11.13

C4 UTA ARAD

D4 DINAMO  ORADEA

SABIN DRĂGOI

2-3

6

11.16-11.41

A4 VLADIMIRESCU  2003

B4 JUNIOR 16 ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-0

7

11.44-12.09

PT LOC 7 (P3) ORHIDEEA BUC.

(P4) JUVENTUS ORADEA

CSM

3-1

8

11.44-12.09

C3 CSS GLORIA ARAD

D3 RIPENSIA TIMISOARA

SABIN DRĂGOI

2-1

9

12.12-12.37

A3 MADACH B.CSABA

B3 L.VASAS BUDAPESTA

SABIN DRĂGOI

3-4

10

12.12-12.37

PT LOC 5 (C3) FC ORADEA

(C4) BANATUL TIMIŞOARA

CSM

2-0

11

13.36-14.01

PT LOC 3 (P1) ATL. NEGRU

(P2) AGÂRBICEANU CLUJ

VICTORIA

6-1

12

14.32-14.57

LOC 15 (P5) UTA ARAD

(P6) JUNIOR 16 ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-0 FJ

13

15.00-15.25

LOC 13 (C5) DINAMO ORADEA

(C6) VLADIMIRESCU

SABIN DRĂGOI

1-0

14

15.28-15.53

LOC 11 (P8) RIPENSIA TIM.

(P9) MADACH BEK.

SABIN DRĂGOI

2-1 (1-1)

15

15.56-16.21

LOC 9 (C8) CSS GLORIA ARAD

(C9) LANG VASAS

SABIN DRĂGOI

2-3

16

16.24-16.49

FINALA (C1) NYIRSULI

(C2) ATLETICO GALBEN

VICTORIA

2-3 (1-1)

18.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL 1991

1

CS ATLETICO GALBEN ARAD

2

NYIRSULI NYIREGYHÁZA

3

CS ATLETICO NEGRU ARAD

4

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

5

FC ORADEA

6

LPS BANATUL TIMIŞOARA

7

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

8

JUVENTUS ORADEA

9

LÁNG VASAS BUDAPEST

10

CSŞ GLORIA ARAD

11

RIPENSIA TIMIŞOARA

12

MADÁCH UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA

13

DINAMO ORADEA

14

CS VLADIMIRESCU 2003

15

FCM UTA ARAD

16

JUNIOR 16 ORADEA

 

CS ATLETICO GALBEN ARAD: TUDUCA, BAN, ŢUCUDEAN, FILARET, CHINDRIŞ, RADA, NICA A., NICA D., LINGURAR, PLEV; ANTRENOR: MESZAR ALEXANDRU

CS ATLETICO NEGRU ARAD: FRANCESCU, VASIL, PURECE, GREHOLEA, ARHILIE, BRANC, ŞERBAN, BRANCOV, MAROCICO

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates