Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 18 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia III Categoria 1990
Categoria 1990 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN  ARAD

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CS ATLETICO 91 ARAD

FCM UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ GLORIA ARAD

ACU ARAD

JIUL PETROŞANI

CS MOGOŞOAIA

MÉZGA KAPOSVÁR (HU)

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

CF LIBERTY ORADEA

CS VLADIMIRESCU 2003

KINDER JUNIOR ORADEA

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT A (HU)

GÖDÖLLŐI GÓLIÁT B (HU)

VINERI 14.01.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

15.30-15.55

CS ATLETICO GALBEN

CS VLADIMIRESCU 2003

VICTORIA

11-0

 

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

19.30-19.55

CS ATLETICO NEGRU

CSS-GLORIA ARAD

VICTORIA

3-3

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

19.00-19.25

CS ATLETICO 91 ARAD

ACU ARAD

VICTORIA

4-1

SÂMBĂTĂ 15.01.2005

GRUPA   A / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.28-8.53

ATLETICO GALBEN

CS MOGOŞOAIA

VICTORIA

4-1

2

9.52-10.17

RIPENSIA TIMIŞOARA

VLADIMIRESCU 2003

SABIN DRĂGOI

0-4

3

11.16-11.41

CS MOGOŞOAIA

VLADIMIRESCU 2003

SABIN DRĂGOI

4-2

4

14.17-14.42

ATLETICO GALBEN

RIPENSIA TIMIŞOARA

VICTORIA

7-0

5

15.56-16.21

RIPENSIA TIMIŞOARA

CS MOGOŞOAIA

SABIN DRĂGOI

2-3

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

 

GRUPA   B / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.56-9.21

ATLETICO NEGRU

MEZGA KAPOSVAR

VICTORIA

4-2

2

11.44-12.09

CSŞ GLORIA ARAD

MEZGA KAPOSVAR

SABIN DRĂGOI

3-1

3

14.45-15.10

ATLETICO NEGRU

KINDER JUNIOR ORADEA

VICTORIA

2-1

4

16.24-16.49

CSŞ GLORIA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-2

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

5

19.28-19.53

MEZGA KAPOSVAR

KINDER JUNIOR ORADEA

SABIN DRĂGOI

0-7

 

GRUPA   C / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

8.56-9.21

ACU ARAD

GÖDÖLLŐ I

SABIN DRĂGOI

1-4

2

9.24-9.49

ATLETICO 91 ARAD

PANDURII TG. JIU

VICTORIA

2-2

3

12.12-12.37

PANDURII TG. JIU

GÖDÖLLŐ I

SABIN DRĂGOI

1-3

4

13.36-14.01

ACU ARAD

PANDURII TG. JIU

SABIN DRĂGOI

4-3

5

15.13-15.38

GÖDÖLLŐ I

ATLETICO 91 ARAD

VICTORIA

0-1

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

 

GRUPA   D / CSOPORT

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.24-9.49

FCM UTA ARAD

GÖDÖLLŐ II

SABIN DRĂGOI

11-1

2

12.40-13.05

LIBERTY ORADEA

GÖDÖLLŐ II

SABIN DRĂGOI

4-2

3

14.04-14.29

FCM UTA ARAD

JIUL PETROŞANI

SABIN DRĂGOI

3-1

4

16.52-17.17

FCM UTA ARAD

LIBERTY ORADEA

SABIN DRĂGOI

3-4

5

17.20-17.45

JIUL PETROŞANI

GÖDÖLLŐ II

SABIN DRĂGOI

4-2

 

18.00-19.00

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

VICTORIA

6

20.42-21.07

LIBERTY ORADEA

JIUL PETROŞANI

VICTORIA

2-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1.Atletico Galben 9p

1. CSŞ Gloria 7p

1. Atletico 91 7p

1. Liberty Oradea 9p

2. Mogoşoaia 6p

2. Atletico Negru 7p

2. Godollo I 6p

2. FCM UTA Arad 6p

3. Vladimirescu 3p

3. Kinder J. Oradea 3p

3.  ACU Arad 3p

3. Jiul Petroşani 3p

4. Ripensia Tim. 0p

4. Mezga Kaposvar 0p

4. Pandurii Tg. Jiu 1p

4. Godollo II 0p

 

DUMINICĂ 16.01.2005

NR .

ORA

ECHIPELE

SALA/TEREM

SCOR

1

9.24-9.49

A4 RIPENSIA TIMIŞOARA

B4 MEZGA KAPOSVAR

SABIN DRĂGOI

2-1

2

9.52-10.17

C4 PANDURII TG. JIU

D4 GODOLLO II

SABIN DRĂGOI

2-3

3

11.16-11.41

A1 ATLETICO GALBEN

B1 CSŞ GLORIA ARAD

VICTORIA

3-0

4

11.44-12.09

C1 CS ATLETICO 91 ARAD

D1 LIBERTY ORADEA

VICTORIA

2-3

5

11.44-12.09

A3 VLADIMIRESCU 2003

B3 KINDER J.ORADEA

SABIN DRĂGOI

0-4

6

12.12-12.37

C3 ACU ARAD

D3 JIUL PETROŞANI

SABIN DRĂGOI

2-4(2-2)

7

14.04-14.29

A2 MOGOŞOAIA

B2 ATLETICO NEGRU

SABIN DRĂGOI

1-0

8

14.32-14.57

C2 GODOLLO I

D2 FCM UTA ARAD

SABIN DRĂGOI

2-5

9

14.32-14.57

LOC 3 (P3) CSŞ GLORIA ARAD

(P4) ATLETICO 91

VICTORIA

4-2

10

15.00-15.25

LOC 15 (P1) MEZGA KAPOSVAR

(P2) PANDURII TG. JIU

SABIN DRĂGOI

0-3FJ

11

15.28-15.53

LOC 13 (C1) RIPENSIA TIM.

(C2) GODOLLOI GOLIAT II

SABIN DRĂGOI

4-3(3-3)

12

15.56-16.21

LOC 11 (P5) VLADIMIRESCU

(P6) ACU ARAD

SABIN DRĂGOI

3-1

13

16.24-16.49

LOC 9 (C5) KINDER J. ORADEA

(C6) JIUL PETROŞANI

SABIN DRĂGOI

5-2

14

16.24-16.49

LOC 1 (C3) ATLETICO GALBEN

(C4) LIBERTY ORADEA

VICTORIA

3-4(2-2)

15

16.52-17.17

LOC 7 (P7) ATLETICO NEGRU

(P8) GODOLLO I

SABIN DRĂGOI

2-3

16

17.20-17.45

LOC 5 (C7) MOGOŞOAIA

(C8) UTA ARAD

SABIN DRĂGOI

0-6

 

17.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

VICTORIA

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

CLASAMENTUL FINAL 1990

1

CF LIBERTY ORADEA

2

CS ATLETICO GALBEN ARAD

3

CSŞ GLORIA ARAD

4

CS ATLETICO 91 ARAD

5

FCM UTA ARAD

6

MOGOŞOAIA

7

GODOLLO I

8

CS ATLETICO NEGRU ARAD

9

KINDER JUNIOR ORADEA

10

JIUL PETROŞANI

11

CS VLADIMIRESCU 2003

12

ACU ARAD

13

RIPENSIA TIMIŞOARA

14

GODOLLOI GOLIAT II

15

CS PANDURII TG. JIU

16

MEZGA KAPOSVAR

 

Lot jucători utilizaţi:

CS ATLETICO GALBEN ARAD- BUJOR, CĂPRAR, TOC, HOTĂRAN, COPIL, ŞERBAN, MOLDOVAN, ERDEI, HANŢ- ANTRENOR: prof. MESZAR ALEXANDRU

CS ATLETICO 91 ARAD- DOLHA, FILARET, ŢUCUDEAN, BAN, CHINDRIŞ, LINGURAR, ŞERBAN, BRANC, RADA- ANTRENOR: prof. MESZAR ALEXANDRU

LIBERTY ORADEA- NEGRI, PAUL, CACIORA, BUTUC, GALIŞ, PURDE, POP, ŞERBAN, ARDELEAN, TEGZEŞ, BODEA, ŞORCA, HRIŢCU- ANTRENOR:  SILAGHI GHEORGHE

CSŞ GLORIA ARAD- CORAUNEANU, TRINC, KELEMEN, BORZ, TOPAI, BOARI, MITRAN, MARTON, CIRA, OKROS, TECIBRU, MOLNAR, DOLOG, MARACHE, CAZAC, DAHOK, TOMA, PERIAN- ANTRENOR: porf. HENEGAR MIRCEA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates