Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 28 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia II Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

FC UTA ARAD

VOJVODINA

VETERNIK

KINDER GYULA

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

FC ATHLETIC LUGOJ

JUVENTUS ORADEA

PANDURII TÂRGU JIU

AS TISA SIGHETU MARMAŢIEI

CFK VRBAS

AS ROMVEST ARAD 94

 

CS ATLETICO NEGRU ARAD

CSS GLORIA ARAD

 

VINERI 19.12.2003

 

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

12.50-13.10

VICTORIA

UTA –ATLETICO NEGRU

0-1

SÂMBĂTĂ 20.12.2003

GRUPA   A / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.44-9.04

VICTORIA

ATLETICO GALBEN-SIGHETU MARMAŢIEI

1-0

2

14.58-15.18

CSM

ATLETICO GALBEN-VETERNIK

5-0

3

15.20-15.40

CSM

SIGHETU MARMAŢIEI- ATHLETIC LUGOJ

2-1

4

17.32-17.52

VICTORIA

ATLETICO GALBEN- ATHLETIC LUGOJ

1-0

5

17.54-18.14

VICTORIA

VETERNIK-SIGHETU MARMAŢIEI

1-1

6

19.30-19.50

VICTORIA

VETERNIK-ATHLETIC LUGOJ

0-3

GRUPA   B / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

9.06-9.26

CSM

UTA – VRBAS

0-1

2

10.34-10.54

CSM

VRBAS –ATLETICO NEGRU

9-0

3

12.46-13.06

CSM

KINDER GYULA-JUVENTUS ORADEA

0-1

4

13.52-14.12

CSM

KINDER GYULA- UTA

1-1

5

15.20-15.40

VICTORIA

KINDER GYULA-ATLETICO NEGRU

4-0

6

16.48-17.08

VICTORIA

KINDER GYULA- VRBAS

0-2

7

17.10-17.30

CSM

UTA –JUVENTUS ORADEA

2-1

8

18.38-18.58

CSM

JUVENTUS ORADEA-VRBAS

1-3

9

20.14-20.34

VICTORIA

JUVENTUS ORADEA-ATLETICO NEGRU

1-0

GRUPA   C / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.44-9.04

CSM

VOJVODINA-PANDURII TG.JIU

6-0

2

10.56-11.16

CSM

VOJVODINA-CSS GLORIA ARAD

2-1

3

14.14-14.34

VICTORIA

SZOKOLAY FOCISULI-CSS GLORIA ARAD

1-1

4

15.42-16.02

CSM

VOJVODINA-ROMVEST 94

6-0

5

16.26-16.46

CSM

SZOKOLAY FOCISULI-PANDURII TG.JIU

3-1

6

16.48-17.08

CSM

ROMVEST 94-CSS GLORIA

1-4

7

18.16-18.36

CSM

PANDURII TG.JIU-ROMVEST 94

4-0

8

18.16-18.36

VICTORIA

VOJVODINA-SZOKOLAY FOCISULI

0-1

9

19.44-20.04

CSM

PANDURII TG.JIU-CSS GLORIA ARAD

1-3

10

20.36-20.56

VICTORIA

SZOKOLAY FOCISULI-ROMVEST 94

5-0

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

1. ATLETICO GALBEN       9p

1. CFK VRBAS              12p

1. SZOKOLAY               10p

2. SIGHETU MARMAŢIEI   4p

2. JUVENTUS ORADEA  6p

2. VOJVODINA              9p

3. ATHLETIC LUGOJ           3p

3. KINDER GYULA 4p(5-4)

3. CSS GLORIA              7p

4. VETERNIK                        1p

4. UTA                       4p(3-4)

4. PANDURII TG.JIU     3p

 

5. ATLETICO NEGRU     3p

5. ROMVEST 94             0p

DUMINICĂ 21.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.00-8.20

CSM

VETERNIK (A4-C4) (LOC10-12) PANDURII TG. JIU

0-2

2

8.00-8.20

VICTORIA

SIGHETU MARMAŢIEI (A2-C2) (LOC4-6) VOJVODINA

2-0

3

8.22-8.42

CSM

ATHLETIC LUGOJ(A3-C3) (LOC7-9)CSS GLORIA ARAD

4-4

4

8.22-8.42

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A1-C1) (LOC1-3) SZOKOLAY BÉKÉSCSABA

0-1

5

12.02-12.22

CSM

ATLETICO NEGRU(B5-C5) (LOC13-14)ROMVEST 94

2-1(0-0)dp

6

12.46-13.06

CSM

UTA (B4-C4) (LOC 10-12) PANDURII TG.JIU

1-1

7

12.46-13.06

VICTORIA

JUVENTUS ORADEA(B2-C2) (LOC4-6) VOJVODINA

1-5

8

13.08-13.28

CSM

KINDER GYULA (B3-C3) (LOC7-9) CSS GLORIA ARAD

0-3 fj

9

13.08-13.28

VICTORIA

VRBAS (B1-C1) (LOC1-3) SZOKOLAY BÉKÉSCSABA

0-1

10

14.58-15.18

CSM

VETERNIK (A4-B4) (LOC 10-12)UTA ARAD

0-1

11

15.20-15.40

CSM

ATHLETIC LUGOJ (A3-B3) (LOC7-9) KINDER GYULA

3-0fj

12

15.28-15.48

VICTORIA

SIGHETU MARMAŢIEI (A2-B2)(LOC 4-6) JUVENTUS ORADEA

1-0

13

16.56-17.16

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A1-B1) (LOC 1-3) VRBAS

2-1

CLASAMENTUL FINAL

1

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

2

CS ATLETICO GALBEN ARAD

3

VRBAS

4

AS TISA SIGHETU MARMAŢIEI

5

VOJVODINA

6

JUVENTUS ORADEA

7

CSS GLORIA ARAD

8

FC ATHLETIC LUGOJ

9

KINDER GYULA

10

FC PANDURII TÂRGU JIU

11

FC UTA ARAD

12

VETERNIK

13

CS ATLETICO NEGRU ARAD

14

AS ROMVEST 94 ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates