Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 46 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa de Craciun Atletico Editia II Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A/ CSOPORT

GRUPA B/ CSOPORT

GRUPA  C/ CSOPORT

GRUPA D/ CSOPORT

CS ATLETICO GALBEN ARAD

CSS GLORIA I ARAD

FC UTA ARAD

CS ATLETICO NEGRU ARAD

AS VLADIMIRESCU 2003

PINKUM

KINDER GYULA

CSS GLORIA II ARAD

ŞC.ION AGÂRBICEANU CLUJ

KŐRISFA SE

FUTURA ZRENJANIN

AS JUNIOR 16 ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

IVANSUC CLUJ

LPS BANATUL TIMIŞOARA

FC VIOREL MATEIANU BAIA MARE

VINERI 19.12.2003

 

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

13.12-13.32

VICTORIA

ATLETICO GALBEN- VLADIMIRESCU

7-0

SÂMBĂTĂ 20.12.2003

GRUPA   A / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

9.50-10.10

VICTORIA

ATLETICO GALBEN-RIPENSIA TIMIŞOARA

1-2

2

11.40-12.00

VICTORIA

RIPENSIA TIMIŞOARA-VLADIMIRESCU

4-0

3

12.24-12.44

VICTORIA

ATLETICO GALBEN-AGÂRBICEANU CLUJ

5-0

4

14.36-14.56

CSM

RIPENSIA TIMIŞOARA-AGÂRBICEANU CLUJ

3-0

5

20.06-20.26

CSM

VLADIMIRESCU-AGÂRBICEANU CLUJ

4-2

GRUPA   B / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.00-8.20

CSM

CSS GLORIA I-PINKUM

1-9

2

8.22-8.42

CSM

KŐRISFA SE-IVANSUC CLUJ

0-3

3

9.50-10.10

CSM

CSS GLORIA I-IVANSUC CLUJ

2-5

4

10.12-10.32

CSM

PINKUM- KŐRISFA SE

7-0

5

20.58-21.18

VICTORIA

PINKUM- IVANSUC CLUJ

3-0

6

21.40-22.00

VICTORIA

CSS GLORIA I - KŐRISFA SE

1-2

GRUPA   C / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

12.24-12.44

CSM

BANATUL TIM.-KINDER GYULA

0-0

2

12.46-13.06

VICTORIA

UTA –FUTURA ZRENJANIN

2-0

3

14.14-14.34

CSM

BANATUL TIMIŞOARA –UTA

1-1

4

14.36-14.56

VICTORIA

FUTURA ZRENJANIN-KINDER GYULA

2-3

5

16.26-16.46

VICTORIA

KINDER GYULA-UTA

0-1

6

17.10-17.30

VICTORIA

BANATUL TIM.-ZRENJANIN

2-0

GRUPA   D / CSOPORT

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.22-8.42

VICTORIA

ATLETICO NEGRU-V.M. BAIA MARE

4-4

2

13.08-13.28

CSM

CSS GLORIA II-JUNIOR 16 ORADEA

0-1

3

15.42-16.02

VICTORIA

ATLETICO NEGRU-CSS GLORIA II

6-1

4

16.04-16.24

CSM

JUNIOR 16 ORADEA-V.M.BAIA MARE

0-2

5

19.22-19.42

CSM

ATLETICO NEGRU-JUNIOR 16 ORADEA

4-0

6

19.52-20.12

VICTORIA

CSS GLORIA II –V.M. BAIA MARE

0-9

CLASAMENTUL  DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / CSOPORT

GRUPA   B / CSOPORT

GRUPA   C / CSOPORT

GRUPA   D / CSOPORT

1.RIPENSIA TIMIŞOARA       9p

1. PINKUM          9p

1. UTA ARAD               7p

1. V.M.BAIA MARE 7p (15-4)

2. ATLETICO GALBEN             6p

2. IVANSUC CLUJ 6p

2. LPS BANATUL TIMIŞOARA                  5p

2. ATLETICO NEGRU 7p (14-5)

3.VLADIMIRESCU  3p

3. KŐRISFA          3p

3. KINDER GYULA      4p

3. JUNIOR ORADEA 3p

4. AG.CLUJ          0p

4. CSS GLORIA ARAD                    0p

4. FUTURA ZRENJANIN             0p

4. CSS GLORIA II 0p

 

DUMINICĂ 21.12.2003

NR. CRT

ORA / IDŐPONT

TERENUL / HELYSZIN

JOCURILE / MÉRKŐZÉS

SCORUL/

EREDM.

1

8.44-9.04

CSM

FUTURA ZRENJANIN(C4-D4) CSS GLORIA II

2-1

2

8.44-9.04

VICTORIA

BANATUL TIMIŞOARA(C2-D2) ATLETICO NEGRU

1-0

3

9.06-9.26

CSM

AGÂRBICEANU CLUJ(A4-B4) CSS GLORIA ARAD

1-3

4

9.06-9.26

VICTORIA

ATLETICO GALBEN (A2-B2) IVANSUC CLUJ

3-2

5

9.28-9.48

CSM

KINDER GYULA(C3-D3) JUNIOR 16 ORADEA

0-3 fj

6

9.28-9.48

VICTORIA

UTA ARAD (C1-D1) V.M. BAIA MARE

3-5 (2-2)dp

7

9.50-10.10

CSM

VLADIMIRESCU (A3-B3) KŐRISFA

0-3

8

9.50-10.10

VICTORIA

RIPENSIA TIMIŞOARA (A1-B1) PINKUM

0-4

 

9

13.30-13.50

CSM

CSS GLORIA II  (LOC 15-16) (P1-P3) AGÂRBICEANU CLUJ

1-4

10

13.52-14.12

CSM

FUTURA ZRENJANIN (LOC 13-14) (C1-C3) CSS GLORIA I

0-1

11

14.00-14.20

VICTORIA

ATLETICO NEGRU (LOC 7-8) (P2-P4) IVANSUC  CLUJ

1-0

12

14.14-14.34

CSM

KINDER GYULA (LOC 11-12) (P5-P7) VLADIMIRESCU

0-3 fj

13

14.36-14.56

CSM

JUNIOR ORADEA (LOC 9-10) (C5-C7) KŐRISFA

6-5(1-1)dp

14

14.44-15.04

VICTORIA

BANATUL TIMIŞOARA (LOC 5-6) (C2-C4) ATLETICO GALBEN

3-0

15

15.50-16.10

VICTORIA

UTA ARAD (LOC 3-4) (P6-P8) RIPENSIA TIMIŞOARA

1-0

16

17.18-17.38

VICTORIA

V.M. BAIA MARE (LOC 1-2) (C6-C8) PINKUM

2-1

OBS. C=Câştigător (Nyertes csapat); P=Pierzător (vesztes csapat) (urmat de numărul crt. al meciului- követi a mérkőzés sorszáma)

 

 

 

 

CLASAMENTUL FINAL

1

FC VIOREL MATEIANU BAIA MARE

2

FK PINKUM VELIKO GRADISTE

3

FC UTA ARAD

4

RIPENSIA TIMIŞOARA

5

LPS BANATUL TIMIŞOARA

6

CS ATLETICO GALBEN ARAD

7

CS ATLETICO NEGRU ARAD

8

IVANSUC CLUJ

9

JUNIOR 16 ORADEA

10

KŐRISFA SE NAGYKŐRÖS

11

AS VLADIMIRESCU 2003

12

KINDER GYULA

13

CSS GLORIA ARAD I

14

FUTURA ZRENJANIN

15

ŞC. ION AGÂRBICEANU CLUJ

16

CSS GLORIA ARAD II

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates