Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 99 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 1999
Categoria 1999 PDF Imprimare Email

GRUPA A

GRUPA B

CSŞ GLORIA ARAD

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIŞOARA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

LPS TG. JIU

 

JOI 19.06.2008

 

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

15.00.

CSŞ GLORIA ARAD

FCM UTA ARAD

CSŞ-A

0-7

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.30.

ATLETICO ARAD

VLADIMIRESCU

CSŞ-A

2-4

VINERI 20.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:00

CSŞ GLORIA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ŞEGA –A

0-3

2

16:45

FCM UTA ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ŞEGA –A

1-3

3

18:15

RIPENSIA TIMIŞOARA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ŞEGA –A

1-2

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:00

ATLETICO ARAD

ELECTRICA TIMIŞOARA

ŞEGA –B

5-0

2

16:45

VLADIMIRESCU

LPS TG. JIU

ŞEGA –B

5-0

3

18:15

ELECTRICA TIMIŞOARA

LPS TG. JIU

ŞEGA –B

2-1

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:30

CSŞ GLORIA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ 2

1-8

2

12:15

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ 2

7-1

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:00

VLADIMIRESCU

ELECTRICA TIMIŞOARA

CSŞ 2

8-0

2

10:45

ATLETICO ARAD

LPS TG. JIU

CSŞ 2

4-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

LPS BANATUL TIMIŞOARA 9p

VLADIMIRESCU 9p

2

UTA ARAD 6p

ATLETICO ARAD 6p

3

RIPENSIA TIMIŞOARA 3p

ELECTRICA TIMIŞOARA 3p

4

CSŞ GLORIA ARAD 0p

LPS TG. JIU 0p

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14:00

A3 RIPENSIA TIMIŞOARA

B4 LPS TG. JIU

CSŞ 2

0-3

2

14:45

A4 CSŞ GLORIA ARAD

B3 ELECTRICA TIMIŞOARA

CSŞ 2

2-3 (1-1)dp

3

15:30

A1 LPS BANATUL TIMIŞOARA

B2 ATLETICO ARAD

CSŞ 2

4-3

4

16:15

A2 UTA ARAD

B1 VLADIMIRESCU

CSŞ 2

3-5

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:00

Loc 3-4 P(A1-B2) ATLETICO ARAD

P(A2-B1) UTA ARAD

CSŞ-B

4-0

2

13:30

Loc 1-2 C(A1-B2) BANATUL TIMIŞOARA

C(A2-B1) VLADIMIRESCU

CSŞ-B

3-0

3

14:45

Loc 5-6 C(A3-B4) LPS TG. JIU

C(A4-B3) ELECTRICA TIMIŞ.

CSŞ 2

6-1

4

15:30

Loc 7-8 P(A3-B4) RIPENSIA TIM.

P(A4-B3) CSŞ GLORIA ARAD

CSŞ 2

0-3

14.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1999

1

LPS BANATUL TIMIŞOARA

2

CS VLADIMIRESCU

3

ATLETICO ARAD

4

FCM UTA ARAD

5

LPS TG.   JIU

6

ELECTRICA TIMIŞOARA

7

CSŞ GLORIA ARAD

8

RIPENSIA TIMIŞOARA

Jucătorul finalei: DRAGOMIRESCU DANI – LPS BANATUL TIMIŞOARA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates