Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 19 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 1997
Categoria 1997 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO 98 ARAD

FCM UTA ARAD

CS MINERUL MOTRU

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

FC ŞCOLAR REŞIŢA

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS NEGREA REŞIŢA

FCM SICULUM MIERCUREA CIUC

FC BIHOR

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY (HU)

VINERI 20.06.2008

 

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12:30

MINERUL MOTRU

SICULUM MIERCUREA CIUC

CSŞ 2

3-2

2

14:45

ATLETICO ARAD

ŞCOLAR REŞIŢA

CSŞ 2

5-1

3

17:00

ATLETICO ARAD

SICULUM MIERCUREA CIUC

CSŞ 2

2-1

4

17:45

MINERUL MOTRU

ŞCOLAR REŞIŢA

CSŞ 2

0-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:00

PANDURII TG. JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ 2

3-1

2

11:45

ATLETICO 98 ARAD

FC BIHOR

CSŞ 2

2-3

3

13:15

PANDURII TG. JIU

FC BIHOR

CSŞ 2

3-0

4

14:00

ATLETICO 98 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ 2

3-1

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

15:15

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY

ŞEGA-A

3-2

2

15:15

FCM UTA ARAD

NEGREA REŞIŢA

ŞEGA-B

6-0

3

17:30

FCM UTA ARAD

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ŞEGA-A

2-0

4

17:30

NEGREA REŞIŢA

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY

ŞEGA-B

0-6

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:30

ATLETICO ARAD

MINERUL MOTRU

ŞEGA -A

2-0

2

11:15

ŞCOLAR REŞIŢA

SICULUM MIERCUREA CIUC

ŞEGA -A

1-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:30

FC BIHOR ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ŞEGA –B

3-0

2

11:15

ATLETICO 98 ARAD

PANDURII TG. JIU

ŞEGA -B

6-1

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12:45

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

NEGREA REŞIŢA

ŞEGA –A

2-1

2

13:30

UTA ARAD

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY

ŞEGA –B

4-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

ATLETICO ARAD 9p

ATLETICO 98 ARAD 6p(8-4)

UTA ARAD 9p

2

MINERUL MOTRU 4p(3-4)

PANDURII TG. JIU 6p(4-6)

VIITORUL BUMBEŞTI JIU 6p

3

ŞCOLAR REŞIŢA 4p(2-5)

FC BIHOR 6p(3-5)

HAJDUBOSZORMENY 3p

4

SICULUM MIERCUREA CIUC 0p

RIPENSIA TIMIŞOARA 0p

NEGREA REŞIŢA 0p

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

13:30

A4 SICULUM MIERCUREA CIUC

B4 RIPENSIA TIMIŞOARA

ŞEGA –A

3-0

2

14:15

A3 ŞCOLAR REŞIŢA

B3 FC BIHOR

ŞEGA –A

0-4

3

14:15

A2 MINERUL MOTRU

B2 PANDURII TG. JIU

ŞEGA –B

2-3

4

15:00

A1 ATLETICO ARAD

B1 ATLETICO 98 ARAD

ŞEGA –A

1-5

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8:00

A4 SIC. MIERCUREA CIUC

C4 NEGREA REŞIŢA

CSŞ 2

4-1

2

8:45

A3 ŞCOLAR REŞIŢA

C3 HAJDUBOSZORMENY

CSŞ 2

4-1

3

9:30

A2 MINERUL MOTRU

C2 V. BUMBESTI JIU

CSŞ 2

1-0

4

11:00

B1 (loc 1-3) ATLETICO 98 ARAD

C1 UTA ARAD

CSŞ - A

1-3

5

12:30

B4 RIPENSIA TIMIŞOARA

C4 NEGREA REŞIŢA

CSŞ 2

0-3

6

13:15

B3 FC BIHOR

C3 HAJDUBOSZORMENY

CSŞ 2

0-3

7

13:30

A1 (loc 1-3) ATLETICO ARAD

C1 UTA ARAD

CSŞ - A

2-1

8

14:00

B2 PANDURII TG. JIU

C2 V. BUMBESTI JIU

CSŞ 2

3-0

14.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1997

1

CS ATLETICO 98 ARAD

2

FCM UTA ARAD

3

CS ATLETICO ARAD

4

PANDURII TG. JIU

5

MINERUL MOTRU

6

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

7

ŞCOLAR REŞIŢA

8

HAJDUBOSZORMENY

9

FC BIHOR

10

SICULUM MIERCUREA CIUC

11

NEGREA REŞIŢA

12

RIPENSIA TIMIŞOARA

 

 

 

 

 

 

 

Jucătorul finalei: STANCIU MARIAN – CS ATLETICO 98 ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates