Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 57 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VIII Categoria 1990-91
Categoria 1990-91 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

CSŞ GLORIA 91 ARAD

CSŞ GLORIA 90 ARAD

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA 91 ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

ACU ARAD

LPS BISTRIŢA

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

 

JOI 19.06.2008

 

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12.15.

CSŞ GLORIA 91 ARAD

VLADIMIRESCU

CSŞ

0-2

2

19.00.

CSŞ GLORIA ARAD 91

ATLETICO ARAD

CSŞ

0-4

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.15.

CSŞ GLORIA ARAD 90

ACU ARAD

CSŞ

0-1

2

14.00.

FCM UTA 91 ARAD

ACU ARAD

CSŞ

5-0

3

18.00.

FCM UTA 91 ARAD

CSŞ GLORIA ARAD 90

CSŞ

0-2

VINERI 20.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

08:45

VLADIMIRESCU

LPS BISTRIŢA

CSŞ

1-1

2

18:30

ATLETICO ARAD

LPS BISTRIŢA

CSŞ

3-1

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:15

UTA 91 ARAD

RIPENSIA 91 TIMIŞOARA

ŞEGA

1-0

2

12:45

CSŞ GLORIA 90 ARAD

RIPENSIA 91 TIMIŞOARA

ŞEGA

0-3

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10:00

ATLETICO ARAD

VLADIMIRESCU

CSŞ

3-1

2

11:00

CSŞ GLORIA 91 ARAD

LPS BISTRIŢA

CSŞ

1-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:30

ACU ARAD

RIPENSIA 91 TIMIŞOARA

ŞEGA

0-3

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

ATLETICO ARAD 9p

UTA ARAD 6p

2

VLADIMIRESCU 2003  4p

RIPENSIA TIMIŞOARA 6p

3

CSŞ GLORIA 91 ARAD  3p

ACU ARAD 3p

4

LPS BISTRIŢA 1p

CSŞ GLORIA 90 ARAD 3p

 

SÂMBĂTĂ 21.06.2008

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14:45

A1 ATLETICO ARAD

B2 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

0-1

2

15:45

A2 VLADIMIRESCU 2003

B1 UTA ARAD

CSŞ

0-2

3

18:00

A3 CSŞ GLORIA ARAD

B4 CSŞ GLORIA 90 ARAD

ŞEGA

0-2

4

19:00

A4 LPS BISTRIŢA

B3 ACU ARAD

ŞEGA

4-3 (1-1) dp

DUMINICĂ 22.06.2008

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:00

Loc 3-4 P(A1-B2) ATLETICO ARAD

P(A2-B1) VLADIMIRESCU

CSŞ

5-1

2

10:00

Loc 1-2 C(A1-B2) RIPENSIA TIMIŞOARA

C(A2-B1) UTA ARAD

CSŞ

0-3

3

10:15

Loc 7-8 P(A3-B4) CSŞ GLORIA 91 ARAD

P (A4-B3) ACU ARAD

ATLETICO

1-4

4

11:00

Loc 5-6 C(A3-B4) CSŞ GLORIA 90

C(A4-B3) LPS BISTRIŢA

ŞEGA

4-0

11.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1990-91

1

FCM UTA ARAD

2

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

3

CS ATLETICO ARAD

4

CS VLADIMIRESCU 2003

5

CSŞ GLORIA 90 ARAD

6

LPS BISTRIŢA

7

ACU ARAD

8

CSŞ GLORIA ARAD

Jucătorul finalei: PUIE DĂNUŢ – FCM UTA ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates