Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 87 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VII Categoria 1998
Categoria 1998 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

FCM UTA 1 ARAD

FCM UTA 2 ARAD

POLITEHNICA TIMIŞOARA

CS ATLETICO ARAD

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

SZARVAS FC FOCISULI (HU)

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

RATT TIMIŞOARA

 

 

JOI 21.06.2007

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.45.

UTA ARAD 2

ATLETICO ARAD

CSŞ-B

4-3

VINERI 22.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:30

POLI TIMIŞOARA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO A

12-0

2

10:15

UTA 1 ARAD

V.BUMBEŞTI JIU

ATLETICO A

2-2

3

14:00

V. BUMBEŞTI JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO A

4-0

4

14:45

UTA 1 ARAD

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO A

0-7

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9:30

ATLETICO ARAD

RATT TIMIŞOARA

ATLETICO B

6-1

2

13:15

SZARVAS

RATT TIMIŞOARA

ATLETICO A

1-1

3

17:45

UTA 2 ARAD

SZARVAS

ATLETICO A

5-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14:45

UTA 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO A

1-0

2

15:30

POLI TIMIŞOARA

V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO A

3-1

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16:15

UTA 2 ARAD

RATT TIMIŞOARA

ATLETICO A

3-0

2

17:00

ATLETICO ARAD

SZARVAS

ATLETICO A

5-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

POLITEHNICA TIMIŞOARA 9p

UTA 2 ARAD 9p

2

V. BUMBEŞTI JIU 4p (7-5)

ATLETICO ARAD 6p

3

UTA 1 ARAD 4p (3-9)

RATT TIMIŞOARA 1p (2-10)

4

RIPENSIA TIMIŞOARA 0p

SZARVAS 1p (1-11)

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

19:15

A1 POLI TIMIŞOARA

B2 ATLETICO ARAD

ATLETICO A

1-5

2

19:15

A3 UTA 1 ARAD

B4 SZARVAS

ATLETICO B

1-4

3

20:00

A2 V. BUMBEŞTI JIU

B1 UTA 2 ARAD

ATLETICO A

0-4

4

20:00

A4 RIPENSIA TIM IŞOARA

B3 RATT TIMIŞOARA

ATLETICO B

0-3

DUMINICĂ 24.06.2007

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.15.

LOC 1-2 ATLETICO ARAD

UTA 2 ARAD

CSŞ A

2-0

2

11.15.

LOC 3-4 POLI TIMIŞOARA

V. BUMBEŞTI JIU

CSŞ B

1-2

3

13.15

LOC 5-6 SZARVAS

RATT TIMIŞOARA

ATLETICO A

0-5

4

13.15.

LOC 7-8 UTA 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO B

-

13.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1998

1

CS ATLETICO ARAD

2

FCM UTA 2 ARAD

3

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

4

POLITEHNICA TIMIŞOARA

5

RATT TIMIŞOARA

6

SZARVAS

7-8

UTA 1 ARAD

7-8

RIPENSIA TIMIŞOARA

 

Jucătorul finalei: STANCIU RĂZVAN – CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO ARAD: Stanciu, Lingurar, Bubuş, Burcă, Copaci, Stahl, Mitrea, Barbu, Man, Petre, Clej, Morschl, Nan, Jorza, Pop

Antrenori: prof. Demian Marius, prof. Păcurar Cristian

FCM UTA 2 ARAD: Vârtaci, Lazăr, Oneţiu, Sabău, Ianc, Takats, Olah, Iuga, Nibu, Şandor

Antrenor: Vurdea Romeo

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates