Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 72 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VII Categoria 1996
Categoria 1996 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

FCM UTA ARAD

CS ATLETICO 1 ARAD

CS ATLETICO 97 ARAD

CS ATLETICO 2 ARAD

JIUL PETROŞANI

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

LURKÓ FOCIMÁNIA SZOLNOK (HU)

AS PERFORMANŢA ALBA

CFR ECOMAX CLUJ-NAPOCA

POLITEHNICA TIMIŞOARA

CSŞ VIITORUL MARGHITA

CS SPORTING PITEŞTI

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

 

 

 

JOI 21.06.2007

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

15.15.

ATLETICO ARAD 2

UTA ARAD

CSŞ-A

1-3

2

16.45.

UTA ARAD

BÉKÉSCSABA

CSŞ-A

2-2

3

18.30.

ATLETICO ARAD 2

BÉKÉSCSABA

CSŞ-A

1-4

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

18.30.

ATLETICO 97 ARAD

V.BUMBEŞTI JIU

CSŞ-B

3-0

VINERI 22.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

08:45

ATLETICO 2 ARAD

SPORTING PITEŞTI

ATLETICO A

0-3

2

15:30

CFR CLUJ

SPORTING PITEŞTI

ATLETICO A

1-2

3

18:30

BEKESCSABA

CFR CLUJ

ATLETICO A

6-1

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11:45

POLI TIMIŞOARA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO A

0-4

2

17:00

SZOLNOK

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO A

2-3

3

17.00.

ATLETICO ARAD

JIUL PETROŞANI

ATLETICO B

2-0

4

19:15

SZOLNOK

ATLETICO ARAD

ATLETICO A

0-5

5

19:15

JIUL PETROŞANI

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO B

0-3

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

V. BUMBEŞTI JIU

V.MARGHITA

ATLETICO A

1-1

2

8.00.

ATLETICO 97 ARAD

PERFORMANŢA ALBA

ATLETICO B

1-1

3

11:00

PERFORMANŢA ALBA

V. MARGHITA

ATLETICO A

6-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

08:00

UTA ARAD

CFR CLUJ

ATLETICO A

7-0

2

11:45

UTA

SPORTING PITEŞTI

ATLETICO A

4-0

3

17:45

BEKESCSABA

SPORTING PITEŞTI

ATLETICO B

2-0

4

18:30

ATLETICO 2 ARAD

CFR CLUJ-NAPOCA

ATLETICO B

2-1

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

09:30

SZOLNOK

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO A

3-1

2

10:15

ATLETICO 1 ARAD

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO A

6-0

3

13:15

JIUL PETROŞANI

POLI TIMIŞOARA

ATLETICO A

2-1

4

17:45

ATLETICO 1 ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO A

5-4

5

18:30

JIUL PETROŞANI

SZOLNOK

ATLETICO A

1-0

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

08:45

V. BUMBEŞTI JIU

PERFORMANŢA ALBA

ATLETICO B

1-4

2

09:30

ATLETICO 97 ARAD

V. MARGHITA

ATLETICO B

2-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

UTA ARAD 10p (16-3)

ATLETICO 1 ARAD 12p

PERFORMANŢA ALBA 7p(11-2)

2

BEKESCSABA 10p (14-4)

ORHIDEEA BUCUREŞTI 6p

ATLETICO 97 ARAD 7p (6-1)

3

SPORTING PITEŞTI 6p

JIUL PETROŞANI 6p

V. BUMBEŞTI JIU 1p (2-8)

4

ATLETICO 2 ARAD 3p

POLI TIMIŞOARA 3p

V. MARGHITA 1p (1-9)

5

CFR CLUJ-NAPOCA 0p

SZOLNOK 3p

 

DUMINICĂ 24.06.2007

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

A1 UTA ARAD

C1 PERFORMANŢA ALBA

CSŞ A

0-3

2

8.00.

A2 BEKESCSABA

C2 ATLETICO 97 ARAD

CSŞ B

2-1

3

8.00.

A3 SPORTING PITEŞTI

B3 JIUL PETROŞANI

ATLETICO A

0-0

4

8.00.

A4 ATLETICO 2 ARAD

B4 POLI TIMIŞOARA

ATLETICO B

3-0 fj

5

9.30.

A5 CFR CLUJ-NAPOCA

B5 SZOLNOK

ATLETICO B

4-0

6

10.30.

A1 UTA ARAD

B1 ATLETICO 1 ARAD

CSŞ A

1-6

7

10.30.

A2 BEKESCSABA

B2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ B

3-3

8

10:15

A3 SPORTING PITEŞTI

C3 V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO A

0-1

9

11:00

A4 ATLETICO 2 ARAD

C4 V. MARGHITA

ATLETICO A

2-5

10

12.45.

B1 ATLETICO 1 ARAD

C1 PERFORMANŢA ALBA

CSŞ A

2-0

11

12.45.

B2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

C2 ATLETICO 97 ARAD

CSŞ B

3-1

12

14.00.

B3 JIUL PETROŞANI

C3 V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO B

3-0

13

14.45.

B4 POLI TIMIŞOARA

C4 V. MARGHITA

ATLETICO A

0-3 fj

14.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1996

1

CS ATLETICO ARAD

2

PERFORMANŢA ALBA

3

FCM UTA ARAD

4

ORHIDEEA BUCUREŞTI

5

BEKESCSABA

6

CS ATLETICO 97 ARAD

7

JIUL PETROŞANI

8

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

9

SPORTING PITEŞTI

10

VIITORUL MARGHITA

11

CS ATLETICO 2 ARAD

12

POLITEHNICA TIMIŞOARA

13

CFR ECOMAX CLUJ –NAPOCA

14

SZOLNOK

Jucătorul finalei: BURLĂ BOGDAN – CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO ARAD: Duvlea, Hărănguş, Ilie, Burlă, Simion, Rad, Vidican, Trabalka, Denuţ, Dobrean, Ristin

Antrenori: Erdei Viorel, prof. Jozsa Norbert

FCM UTA ARAD: Varga, Moisi, Bocşa, Albu, Balint, Şerban, Lazăr, Constantinescu, Got, Pantea, Spătaru, Ţîna, Farcaş, Bercheş, Barany, Ciucuriţă, Telek, Dumitru, Secan

Antrenor: prof. Mîndru Ştefan

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates