Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 56 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VII Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

CLUB SPORTIV ŞCOLAR LUGOJ

POLITEHNICA TIMIŞOARA

MINERUL MOTRU

CS PANDURII TG. JIU

CSM ROVA ROŞIORI

BÉKÉSCSABA UFC (HU)

AS VINGA

OLIMPIA BUJAC

 

 

JOI 21.06.2007

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.30.

UTA ARAD

BÉKÉSCSABA

CSŞ

0-3

VINERI 22.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.00.

MINERUL MOTRU

ROVA ROŞIORI

CSŞ

4-3

2

9.45.

ATLETICO ARAD

CSŞ LUGOJ

CSŞ

9-0

3

12.30.

CSŞ LUGOJ

VINGA

CSŞ

0-3

4

17.15.

ROVA ROŞIORI

VINGA

CSŞ

1-1

5

18.00.

ATLETICO ARAD

MINERUL MOTRU

CSŞ

2-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

UTA ARAD

PANDURII TG. JIU

ACU

1-4

2

8.45.

BÉKÉSCSABA

OLIMPIA BUJAC

ACU

2-0

3

9.30.

UTA ARAD

POLI TIMIŞOARA

ACU

0-3

4

10.15.

BÉKÉSCSABA

PANDURII TG. JIU

ACU

0-1

5

13.00.

POLI TIMIŞOARA

OLIMPIA BUJAC

ACU

4-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.00.

ATLETICO ARAD

VINGA

CSŞ

6-0

2

10.45.

CSŞ LUGOJ

MINERUL MOTRU

CSŞ

0-9

3

13.00.

CSŞ LUGOJ

ROVA ROŞIORI

CSŞ

2-5

4

13.45.

MINERUL MOTRU

VINGA

CSŞ

5-1

5

16.00.

ATLETICO ARAD

ROVA ROŞIORI

CSŞ

2-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.30.

UTA ARAD

OLIMPIA BUJAC

CSŞ

2-0

2

12.15.

POLI TIMIŞOARA

PANDURII TG. JIU

CSŞ

0-0

3

14.30.

POLI TIMIŞOARA

BEKESCSABA

CSŞ

1-1

4

15.15.

PANDURII TG. JIU

OLIMPIA BUJAC

CSŞ

4-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

ATLETICOP ARAD 12p

PANDURII TG. JIU 10p

2

MINERUL MOTRU 9p

POLITEHNICA TIMIŞOARA 8p

3

ROVA ROŞIORI 4p (9-9)

BEKESCSABA 7p

4

VINGA 4p (5-12)

UTA ARAD 3p

5

CSŞ LUGOJ 0p

OLIMPIA BUJAC 0p

DUMINICĂ 24.06.2007

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

Loc 3-4 MINERUL MOTRU

POLI TIMIŞOARA

CSŞ

3-2 (0-0) dp

2

9.00.

Loc 9-10 CSŞ LUGOJ

OLIMPIA BUJAC

TELECOM

3-0

3

12.00.

LOC 1-2 ATLETICO ARAD

PANDURII TG. JIU

CSŞ

1-2

4

13.45.

Loc 7-8 VINGA

UTA ARAD

TELECOM

0-3 fj

5

14.30.

Loc 5-6 ROVA ROŞIORI

BEKESCSABA

TELECOM

3-0 fj

13.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

2

CS ATLETICO ARAD

3

MINERUL MOTRU

4

POLITEHNICA TIMIŞOARA

5

ROVA ROŞIORI

6

BEKESCSABA

7

FCM UTA ARAD

8

AS VINGA

9

CSŞ LUGOJ

10

OLIMPIA BUJAC

Jucătorul finalei: ŞENDROIU    - PANDURII TG. JIU

CS ATLETICO ARAD : Barabaş, Brade, Popa, Gherghescu, Camen, Varga, Marinescu, Ungureanu, Slach, Fundeanu, Cotoc, Vlad, Pricope, Schreiber, Pantea, Bulza, Rădulescu, Juchel, Molnar, Oros

Antrenori: Erdei Viorel, prof. Jozsa Norbert

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates