Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 79 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VII Categoria 1990-91
Categoria 1990-91 PDF Imprimare Email

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

CS ATLETICO ARAD

CSŞ GLORIA 91 ARAD

CSŞ GLORIA 90 ARAD

AJF ARAD

ACU 2 ARAD

ACU 1 ARAD

FCM UTA 2 ARAD

FCM UTA 1 ARAD

TRICOLORUL ALPARIA

OLIMPIA BUJAC

OLYMPIAKOS BUDAPEST (HU)

FC BĂBENI

AS ZAMSPORT BUCUREŞTI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA 91

POLITEHNICA TIMIŞOARA

KINDER BEN-Q ORADEA

 

 

JOI 21.06.2007

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

ATLETICO ARAD

ACU ARAD 2

CSŞ

3-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.30.

ACU ARAD 1

OLIMPIA BUJAC

CSŞ

5-1

2

11.15.

CSŞ GLORIA 91 ARAD

ACU ARAD 1

CSŞ

0-1

3

13.15.

CSŞ GLORIA 91 ARAD

OLIMPIA BUJAC

CSŞ

1-2

GRUPA  C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12.15.

CSŞ GLORIA 90 ARAD

UTA ARAD 2

CSŞ

0-1

GRUPA D

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14.15.

AJF ARAD

UTA ARAD 1

CSŞ

3-3

VINERI 22.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.30.

ATLETICO ARAD

ZAMSPORT BUCUREŞTI

CSŞ

10-0

2

11.30.

ACU 2 ARAD

TRICOLORUL ALPARIA

CSŞ

0-5

3

14.15.

TRICOLORUL ALPARIA

ZAMSPORT BUCUREŞTI

CSŞ

8-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

13.15.

OLIMPIA BUJAC

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

0-3

2

16.15.

ACU 1 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

1-2

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

CSŞ GLORIA 90 ARAD

OLYMPIAKOS BUDAPEST

CSŞ

2-2

2

15.15.

UTA 2 ARAD

POLI TIMIŞOARA

CSŞ

0-1

3

18.45.

OLYMPIAKOS BUDAPEST

POLI TIMIŞOARA

CSŞ

0-1

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA D

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

AJF ARAD

FC BĂBENI

TELECOM

0-3

2

10.30.

FC BĂBENI

KINDER ORADEA

TELECOM

2-1

3

13.00.

UTA ARAD

KINDER ORADEA

TELECOM

0-2

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

ACU 2 ARAD

ZAMSPORT BUCUREŞTI

CSŞ

2-0

2

9.00.

ATLETICO ARAD

TRICOLORUL ALPARIA

CSŞ

3-2dp

(0-0)

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.00.

CSŞ GLORIA 91 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ACU

0-1

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

UTA 2 ARAD

OLYMPIAKOS BUDAPEST

ACU

5-1

2

10.00.

CSŞ GLORIA 90 ARAD

POLI TIMIŞOARA

ACU

0-0

GRUPA D

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

AJF ARAD

KINDER BEN-Q ORADEA

TELECOM

0-3

2

9.00.

UTA ARAD 1

FC BĂBENI

TELECOM

2-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1

ATLETICO ARAD 7p

RIPENSIA TIMIŞOARA 9p

POLI TIMIŞOARA 7p

FC BĂBENI 6p

2

TRICOLORUL ALPARIA 7p

ACU 1 ARAD 6p

UTA 2 ARAD 6p

KINDER ORADEA 6p

3

ACU 2 ARAD 3p

OLIMPIA BUJAC 3p

CSŞ GLORIA 90 ARAD 2p

UTA 1 ARAD 4p

4

ZAMSPORT BUCUREŞTI 0p

CSŞ GLORIA ARAD 0p

OLYMPIAKOS BUDAPEST 1p

AJF ARAD 1p

SÂMBĂTĂ 23.06.2007

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

15.00.

C4 OLYMPIAKOS BUDAPEST

D4 AJF ARAD

ACU

3-0 fj

2

16.45.

C2 UTA 2 ARAD

D2 KINDER ORADEA

CSŞ

3-0

3

17.30.

A3 ACU 2 ARAD

B3 OLIMPIA BUJAC

TELECOM

1-2

4

17.45.

A2 TRICOLORUL ALPARIA

B2 ACU 1 ARAD

CSŞ

2-0

5

18.30.

C3 CSŞ GLORIA 90 ARAD

D3 UTA 1 ARAD

TELECOM

2-1

6

18.45.

A1 ATLETICO ARAD

B1 RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

3-0

7

19.30.

A4 ZAMSPORT BUCUREŞTI

B4 CSŞ GLORIA 91 ARAD

TELECOM

0-2

8

19.45.

C1 POLI TIMIŞOARA

D1 FC BĂBENI

CSŞ

5-0

DUMINICĂ 24.06.2007

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

Loc 15-16 AJF ARAD

ZAMSPORT BUCUREŞTI

ACU

0-3 fj

2

9.30.

LOC 3-4 RIPENSIA TIMIŞOARA

FC BĂBENI

CSŞ

2-0 (0-0) dp

3

10.00.

Loc 5-6 UTA 2 ARAD

TRICOLORUL ALPARIA

ACU

3-0 fj

4

11.00.

Loc 7-8 KINDER ORADEA

ACU 1 ARAD

ACU

0-3 fj

5

12.00.

Loc 9-10 OLIMPIA BUJAC

CSŞ GLORIA 90 ARAD

ACU

0-3

6

13.00.

Loc 11-12 ACU 2 ARAD

UTA 1 ARAD

ACU

0-1

7

14.00.

Loc 13-14 OLYMPIAKOS BUDAPEST

CSŞ GLORIA 91 ARAD

ACU

0-3 fj

8

15.15.

LOC 1-2 ATLETICO ARAD

POLITEHNICA TIMIŞOARA

CSŞ

2-0

16.15.

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

dp= după penalti

CLASAMENTUL FINAL 1990-91

1

CS ATLETICO ARAD

2

POLITEHNICA TIMIŞOARA

3

RIPENSIA TIMIŞOARA

4

FC BĂBENI

5

FCM UTA 2 ARAD

6

TRICOLORUL ALPARIA

7

ACU 1 ARAD

8

KINDER ORADEA

9

CSŞ GLORIA 90 ARAD

10

OLIMPIA BUJAC

11

FCM UTA 1 ARAD

12

ACU 2 ARAD

13

CSŞ GLORIA 91 ARAD

14

OLYMPIAKOS BUDAPEST

15

ZAMSPORT BUCUREŞTI

16

AJF ARAD

Jucătorul finalei: PURECE FLORIN – CS ATLETICO ARAD

 

Lot CS ATLETICO ARAD: Bujor, Căprar, Şerban, Dubeştean, Toc, Filaret, Rada, Chindriş, Ban, Purece, Ţucudean, Popa, Copil, Homorogan, Greholea, Paşniciuc

Antrenori: prof. Meszar Alexandru, Erdei Viorel

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates