Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 28 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VI Categoria 1995
Categoria 1995 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1995

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

PVSK PECS (HU)

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

AS ZAMSPORT BUCUREŞTI

CSŞ-ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

LICEUL TEORETIC CAREI –CSŞ CAREI

MINERUL MOTRU

FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA

 

 

JUVENTUS ORADEA

 

MARŢI 18.07.2006

 

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.40.

CSŞ ATLETICO ARAD

UTA ARAD

CSŞ/A

0-3

MIERCURI 19.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14.00.

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ CAREI

ATLETICO/A

4-1

2

18.40.

PANDURII TG. JIU

PVSK PECS

ATLETICO/A

2-1

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

ATLETICO ARAD

ZAMSPORT BUCUREŞTI

ATLETICO/A

14-0

2

9.30.

SPORTING R. VÂLCEA

MINERUL MOTRU

ATLETICO/B

1-0

3

12.30.

ATLETICO ARAD

SPORTING R. VÂLCEA

ATLETICO/A

0-0

4

12.30.

MINERUL MOTRU

ZAMSPORT BUCUREŞTI

ATLETICO/B

7-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.00.

CSŞ-ATLETICO ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/A

0-3

2

11.00.

UTA ARAD

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/B

0-1

3

13.15.

JUVENTUS ORADEA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/B

1-4

4

14.45.

JUVENTUS ORADEA

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/B

2-6

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

JOI 20.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

PVSK PECS

CSŞ CAREI

ATLETICO/A

12-0

2

11.00.

PANDURII TG. JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO/B

8-0

3

13.15.

RIPENSIA TIMIŞOARA

PVSK PECS

ATLETICO/A

0-11

4

13.15.

PANDURII TG. JIU

CSŞ CAREI

ATLETICO/B

15-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

ZAMSPORT BUCUREŞTI

SPORTING R.VÂLCEA

ATLETICO/B

0-8

2

8.45.

ATLETICO ARAD

MINERUL MOTRU

ATLETICO/B

1-0

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

UTA ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/A

2-3

2

11.00.

CSŞ-ATLETICO ARAD

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO/A

2-7

3

12.30.

ORHIDEEA BUCUREŞTI

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/A

1-2

4

14.00.

UTA ARAD

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO/B

2-1

5

16.25.

CSŞ-ATLETICO ARAD

FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/B

0-3

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

PANDURII TG. JIU 9p

ATLETICO ARAD 7p (15-0)

D. FLONTA TIMIŞOARA 12p

2

PVSK PECS 6p

SPORTING R. VÂLCEA 7p (9-0)

ORHIDEEA BUCUREŞTI 9p

3

RIPENSIA TIMIŞOARA 3p

MINERUL MOTRU 3p

UTA ARAD 6p

4

CSŞ CAREI 0p

ZAMSPORT BUCUREŞTI 0p

JUVENTUS ORADEA 3p

5

 

 

CSŞ ATLETICO ARAD 0p

VINERI 21.07.2006

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

A1 PANDURII TG. JIU

B2 SPORTING R. VÂLCEA

ATLETICO/A

2-0

2

8.00.

B1 ATLETICO ARAD

A2 PVSK PECS

ATLETICO/B

2-3

3

10.15.

A3 RIPENSIA TIMIŞOARA

B3 MINERUL MOTRU

ATLETICO/A

0-3

4

11.45.

A1 PANDURII TG. JIU

C1 D. FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/A

3-1

5

12.30.

B1 ATLETICO ARAD

C2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/A

3-0

6

13.15.

B4 ZAMSPORT BUCUREŞTI

C5 CSŞ ATLETICO ARAD

ATLETICO/A

1-9

7

14.00.

A4 CSŞ CAREI

C4 JUVENTUS ORADEA

ATLETICO/A

0-10

8

14.45.

A3 RIPENSIA TIMIŞOARA

C3 UTA ARAD

ATLETICO/A

0-3 fj

9

15.30.

B2 SPORTING R. VÂLCEA

C1 D. FLONTA TIMIŞOARA

ATLETICO/A

3-1

10

15.30.

A2 PVSK PECS

C2 ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/B

3-0

SÂMBĂTĂ 22.07.2006

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

B3 LOC 7-9 MINERUL MOTRU

C3 UTA ARAD

ATLETICO/A

0-1

2

8.00.

P(A4-C4) LOC 12-13 CSŞ CAREI

P(B4-C5) ZAMSPORT BUCUREŞTI

ATLETICO/B

10-0

3

8.45.

C(A4-C4) LOC 10-11 JUVENTUS ORADEA

C(B4-C5) CSŞ ATLETICO ARAD

ATLETICO/A

3-1

4

8.45.

LOC 3 (A1-B2-C1) LOC 5-6 FLONTA TIMIŞOARA

LOC 3 (A2-B1-C2) ORHIDEEA BUCUREŞTI

ATLETICO/B

3-0 fj

5

10.15.

LOC 2 (A1-B2-C1) LOC 3-4 SPORTING R. VÂLCEA

LOC 2 (A2-B1-C2) ATLETICO ARAD

ATLETICO/A

0-2

6

15.00.

LOC 1 (A1-B2-C1) LOC 1-2 PANDURII TG. JIU

LOC 1 (A2-B1-C2) PVSK PECS

UTA

1-2 (1-1) dp

17.45.

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA

CLASAMENTUL FINAL 1995

1

PVSK PECS

2

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

3

CS ATLETICO ARAD

4

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

5

FC DOLE FLONTA TIMIŞOARA

6

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

7

FCM UTA ARAD

8

MINERUL MOTRU

9

RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

10

JUVENTUS ORADEA

11

CSŞ ATLETICO ARAD

12

LICEUL TEORETIC - CSŞ CAREI

13

ZAMSPORT BUCUREŞTI

Jucătorul finalei: MARTON MATE – PVSK PECS

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates