Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 13 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VI Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1994

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

AS ROMVEST ARAD

CSŞ-ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

PETROLUL BUSTUCHIN

AS RECAŞ

RIPENSIA TIMIŞOARA

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ATLETIC SATU MARE

LUŞU NOVACI BUMBEŞTI JIU

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

JUVENTUS ORADEA

 

 

MIERCURI 19.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

ROMVEST ARAD

ATLETIC SATU MARE

MOTORUL

2-0

2

11.00.

ROMVEST ARAD

PETROLUL BUSTUCHIN

MOTORUL

2-0

3

14.00.

ATLETIC SATU MARE

PETROLUL BUSTUCHIN

MOTORUL

3-1

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

CSŞ-ATLETICO ARAD

LUŞU NOVACI B.JIU

MOTORUL

0-1

2

11.45.

CSŞ -ATLETICO ARAD

AS RECAŞ

MOTORUL

0-0

3

14.45.

AS RECAŞ

LUŞU NOVACI B.JIU

MOTORUL

1-2

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

UTA ARAD

PANDURII TG. JIU

MOTORUL

1-6

2

12.30.

UTA ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

MOTORUL

2-3

3

15.30.

RIPENSIA TIMIŞOARA

PANDURII TG. JIU

MOTORUL

0-4

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA D

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.15.

BANATUL TIMIŞOARA

V. BUMBEŞTI JIU

MOTORUL

1-0

2

13.15.

BANATUL TIMIŞOARA

JUVENTUS ORADEA

MOTORUL

7-0

3

16.15.

V. BUMBEŞTI JIU

JUVENTUS ORADEA

MOTORUL

0-0

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1

ROMVEST ARAD 6p

LUŞU NOVACI 6p

 

PANDURII TG. JIU 6p

BANATUL TIMIŞOARA 6p

2

ATLETIC SATU MARE 3p

RECAŞ 1p(1-2)

RIPENSIA TIMIŞOARA 3p

V. BUMBEŞTI JIU 1p (0-1)

3

PETROLUL BUSTUCHIN 0p

CSŞ ATLETICO 1p(0-1)

UTA ARAD 0p

JUVENTUS ORADEA 1p(0-7)

JOI 20.07.2006

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.50.

A1 ROMVEST ARAD

B2 RECAŞ

MOTORUL

2-0

2

10.35.

A2 ATLETIC SATU MARE

B1 LUŞU NOVACI

MOTORUL

1-0

3

11.20.

C1 PANDURII TG. JIU

D2 V. BUMBEŞTI JIU

MOTORUL

0-3

4

12.05.

C2 RIPENSIA TIMIŞOARA

D1 BANATUL TIMIŞOARA

MOTORUL

0-3

5

14.40.

A3 PETROLUL BUSTUCHIN

B3 CSŞ ATLETICO ARAD

MOTORUL

0-3 fj

6

15.25.

C3 UTA ARAD

D3 JUVENTUS ORADEA

MOTORUL

0-1

VINERI 21.07.2006

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

A3 PETROLUL BUSTUCHIN

C3 UTA ARAD

TELECOM

1-3

2

10.15.

B3 CSŞ ATLETICO ARAD

D3 JUVENTUS ORADEA

TELECOM

2-3

3

12.30.

P(A1-B2) RECAŞ

P(C1-D2) PANDURII TG. JIU

TELECOM

0-10

4

13.15.

P(A2-B1) LUŞU NOVACI

P(C2-D1) RIPENSIA TIMIŞOARA

TELECOM

0-1

5

15.30.

C(A1-B2) ROMVEST ARAD

C(C1-D2) V. BUMBEŞTI JIU

TELECOM

5-4 (1-1) dp

6

16.15.

C(A2-B1) ATLETIC SATU MARE

C(C2-D1) BANATUL TIMIŞOARA

TELECOM

1-4

SÂMBĂTĂ 22.07.2006

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1.

8.00.

A3 LOC 9-12 PETROLUL BUSTUCHIN

D3 JUVENTUS ORADEA

TELECOM

0-3

2.

8.45.

B3 LOC 9-12 CSŞ ATLETICO ARAD

C3 UTA ARAD

TELECOM

0-7

3.

11.45.

LOC 7 RECAŞ

LUŞU NOVACI

MOTORUL

0-1

4.

12.30.

LOC 5 PANDURII TG. JIU

RIPENSIA TIMIŞOARA

MOTORUL

2-0

5.

13.10.

LOC 1 ROMVEST ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ

1-3 (0-0) dp

6.

13.15.

LOC 3 VIITORUL BUMBEŞTI JIU

ATLETIC SATU MARE

MOTORUL

1-0

15.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

LPS BANATUL TIMIŞOARA

2

AS ROMVEST ARAD

3

VIITORUL BUMBEŞTI JIU

4

ATLETIC SATU MARE

5

PANDURII LIGNITUL TG. JIU

6

RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

7

LUŞU NOVACI

8

AS RECAŞ

9

JUVENTUS ORADEA

10

FCM UTA ARAD

11

CSŞ ATLETICO ARAD

12

PETROLUL BUSTUCHIN

 

JUCĂTORUL FINALEI: COSOVANU PAUL – LPS BANATUL TIMIŞOARA

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates