Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 12 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia VI Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1992

GRUPA A

GRUPA B

SZENT ISTVAN BUDAPEST (HU)

CS ATLETICO ARAD

PETROLUL PLOIEŞTI

AS ROMVEST ARAD

LPS BANATUL TIMIŞOARA

JUVENTUS ORADEA

FCM UTA ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

 

MARŢI 18.07.2006

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

17.30.

ROMVEST ARAD

ATLETICO ARAD

CSŞ

3-0

MIERCURI 19.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.55.

PETROLUL PLOIEŞTI

UTA ARAD

CSŞ

2-2

2

11.40.

SZ.I.BUDAPEST

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ

1-4

3

13.30.

PETROLUL PLOIEŞTI

SPORTING R. VÂLCEA

CSŞ

1-0

4

15.20.

UTA ARAD

SZ.I.BUDAPEST

CSŞ

3-0

5

17.10.

BANATUL TIMIŞOARA

SPORTING R. VÂLCEA

CSŞ

4-0

 

20.30.

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.45.

JUVENTUS ORADEA

ATLETICO ARAD

TELECOM

0-1

2

14.10.

JUVENTUS ORADEA

ORHIDEEA BUCUREŞTI

TELECOM

1-3

 

20.30

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

JOI 20.07.2006

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

UTA ARAD

SPORTING R. VÂLCEA

CSŞ

7-0

2

8.55.

PETROLUL PLOIEŞTI

SZ.I.BUDAPEST

CSŞ

2-0

3

15.20.

PETROLUL PLOIEŞTI

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ

1-1

4

16.15.

SZ.I.BUDAPEST

SPORTING R. VÂLCEA

CSŞ

2-3

5

19.00.

UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ

1-0

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.40.

ATLETICO ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

5-0

2

12.35.

ROMVEST ARAD

JUVENTUS ORADEA

CSŞ

5-0

3

17.10.

ROMVEST ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

4-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

UTA ARAD    10 p

ROMVEST ARAD   9p

2

PETROLUL PLOIEŞTI   8p

ATLETICO ARAD 6p

3

BANATUL  TIMIŞOARA 7p

ORHIDEEA BUCUREŞTI 3p

4

SPORTING R. VÂLCEA 3p

JUVENTUS ORADEA 0p

5

SZENT ISTVAN BUDAPEST 0p

 

VINERI 21.07.2006

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.15.

A1 UTA ARAD

B2 ATLETICO ARAD

CSŞ

2-0

2

17.10.

A2 PETROLUL PLOIEŞTI

B1 ROMVEST ARAD

CSŞ

3-1

3

18.05.

A3 BANATUL TIMIŞOARA

B4 JUVENTUS ORADEA

CSŞ

5-3 (3-3) dp

4

19.00.

A4 SPORTING R. VÂLCEA

B3 ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

3-1

SÂMBĂTĂ 22.07.2006

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1.

11.00.

P(A3-B4) LOC 7-8 JUVENTUS ORADEA

P(A4-B3) ORHIDEEA BUCUREŞTI

TELECOM

2-3 (1-1) dp

2.

11.30.

C(A1-B2) LOC 1-2 UTA ARAD

C(A2-B1) PETROLUL PLOIEŞTI

CSŞ

1-0

3

11.55.

C(A3-B4) LOC 5-6 BANATUL TIMIŞOARA

C(A4-B3) SPORTING R. VÂLCEA

TELECOM

3-0

4

12.30.

P(A1-B2) LOC 3-4 ATLETICO ARAD

P(A2-B1) ROMVEST ARAD

ATLETICO

1-2

15.30

FESTIVITATE DE PREMIERE

CSŞ

CLASAMENTUL FINAL 1992

1

FCM UTA ARAD

2

PETROLUL PLOIEŞTI

3

ROMVEST ARAD

4

ATLETICO ARAD

5

LPS BANATUL TIMIŞOARA

6

SPORTING RÂMNICU VÂLCEA

7

ORHIDEEA BUCUREŞTI

8

JUVENTUS ORADEA

9

SZENT ISTVAN BUDAPEST

Jucătorul finalei: TUDUCA PAUL – FCM UTA ARAD

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates