Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 100 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia V Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1994

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

FCM UTA ARAD

CSŞ – ATLETICO ARAD

AS ROMVEST ARAD

OLIMPIA INTER BUJAC -neprezentare

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CS STEJARUL GURGHIU

CSŞ MEDGIDIA

AS MUNCITORUL REŞIŢA

KINDER JUNIOR ORADEA

AS RECAŞ

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS VLADIMIRESCU 2003

LPS BANATUL TIMIŞOARA

COMPRES GIM BUCUREŞTI

ATLETIC 94 SATU MARE

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

 

 

JOI 30.06.2005

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

16.45

ROMVEST ARAD

MEDGIDIA

ATLETICO/A

1-2

VINERI 01.07.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.15.

FCM UTA ARAD

V. BUMBEŞTI JIU

ATLETICO /A

1-1

2

13.15.

V. BUMBEŞTI JIU

BANATUL TIMIŞOARA

CSŞ /B

0-4

3

14.00.

FCM UTA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

ATLETICO /B

1-0

4

16.15.

KINDER JUNIOR ORADEA

BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO /B

0-6

20.15

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

CSŞ – ATLETICO ARAD

STEJARUL GURGHIU

CSŞ /B

1-2

2

11.45.

RECAŞ

COMPRES GIM BUCUREŞTI

ATLETICO /B

3-3

3

14.45.

CSŞ –ATLETICO ARAD

RECAŞ

CSŞ /B

6-1

4

17.00.

STEJARUL GURGHIU

COMPRES GIM BUCUREŞTI

ATLETICO /A

2-1

 

20.15

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.00.

ROMVEST ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO /B

2-0

2

14.00.

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETIC SATU MARE

ATLETICO /A

0-3

3

17.00.

MEDGIDIA

ATLETIC SATU MARE

CSŞ /B

0-7

 

20.15

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

GRUPA D

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

OLIMPIA INTER BUJAC

CS VLADIMIRESCU 2003

CSŞ/B

0-3

2

10.15.

OLIMPIA INTER BUJAC

MUNCITORUL REŞIŢA

ATLETICO / B

0-3

3

12.30.

CS VLADIMIRESCU 2003

PANDURII TG. JIU

ATLETICO / B

0-8

4

17.00.

MUNCITORUL REŞIŢA

PANDURII TG. JIU

ATLETICO /B

1-2

 

20.15

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 02.07.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

V. BUMBEŞTI JIU

KINDER JUNIOR ORADEA

ATLETICO /A

5-1

2

9.30.

FCM UTA ARAD

BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO /B

0-8

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

CSŞ- ATLETICO ARAD

COMPRES GIM BUCUREŞTI

ATLETICO /A

2-2

2

11.00.

STEJARUL GURGHIU

RECAŞ

ATLETICO /A

1-1

GRUPA C

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

ROMVEST ARAD

ATLETIC SATU MARE

ATLETICO /B

3-1

2

10.15.

MEDGIDIA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ATLETICO /B

1-1

GRUPA D

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

OLIMPIA INTER BUJAC

PANDURII TG. JIU

ATLETICO /B

0-3

2

11.45.

MUNCITORUL REŞIŢA

CS VLADIMIRESCU 2003

ATLETICO /A

8-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

LPS BANATUL TIMIŞOARA

CS STEJARUL GURGHIU

AS ROMVEST ARAD

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

CSŞ – ATLETICO ARAD

ATLETIC 94 SATU MARE

AS MUNCITORUL REŞIŢA

FCM UTA ARAD

COMPRES GIM BUCUREŞTI

CSŞ MEDGIDIA

CS VLADIMIRESCU 2003

KINDER JUNIOR ORADEA

AS RECAŞ

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

OLIMPIA INTER BUJAC -neprezentare

 

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

14.00.

A3 UTA ARAD

B3 COMPRES GIM BUCUREŞTI

CSŞ /B

4-2

2

14.45.

C3 CSŞ MEDGIDIA

D3 VLADIMIRESCU

CSŞ /B

3-0

3

14.45.

A1 BANATUL TIMIŞOARA

B1 STEJARUL GURGHIU

ATLETICO /A

3-1

4

15.30.

C1 ROMVEST ARAD

D1 PANDURIII TG. JIU

ATLETICO /A

3-2 (0-0) după penalti

5

15.30.

A4 KINDER J. ORADEA

B4 AS RECAŞ

CSŞ /B

4-0

6

16.15.

A2 V. BUMBEŞTI JIU

B2 CSŞ ATLETICO ARAD

ATLETICO /B

3-1

7

16.15.

C4 RIPENSIA TIMIŞOARA

D4 OLIMPIA BUJAC

CSŞ /B

3-0

8

16.15.

C2 ATLETIC SATU MARE

D2 MUNCITORUL REŞIŢA

ATLETICO /A

2-0

DUMINICĂ 03.07.2005

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.45.

LOC 1 BANATUL TIMIŞOARA

ROMVEST ARAD

UTA /A

2-0

2

11.45.

LOC 3 STEJARUL GURGHIU

PANDURII TG. JIU

UTA /B

4-1

3

11.45.

LOC 5 V. BUMBEŞTI JIU

ATLETIC SATU MARE

CSŞ /B

2-6

4

12.30

LOC 7 CSŞ ATLETICO ARAD

MUNCITORUL REŞIŢA

CSŞ /B

0-8

5

13.15.

LOC 9 CSŞ MEDGIDIA

UTA ARAD

CSŞ /B

2-4

6

14.00.

LOC 11 VLADIMIRESCU

COMPRES GIM BUCUREŞTI

CSŞ /B

2-3 (1-1) după penalti

7

14.45.

LOC 13 KINDER J. ORADEA

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ /B

0-2

8

15.30.

LOC 15 AS RECAŞ

OLIMPIA BUJAC

CSŞ /B

3-0

15.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA

CLASAMENTUL FINAL 1994

1

LPS BANATUL TIMIŞOARA

2

AS ROMVEST ARAD

3

CS STEJARUL GURGHIU

4

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

5

ATLETIC 94 SATU MARE

6

AS VIITORUL BUMBEŞTI JIU

7

AS MUNCITORUL REŞIŢA

8

CSŞ ATLETICO ARAD

9

FCM UTA ARAD

10

CSŞ MEDGIDIA

11

COMPRES GIM BUCUREŞTI

12

CS VLADIMIRESCU 2003

13

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

14

KINDER JUNIOR ORADEA

15

AS RECAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premii speciale:

Cel mai bun jucător: Cosovanu Paul - LPS Banatul Timişoara
Cel mai bun portar:  Sipos Botond - Stejarul Gurghiu
Golgheter: Vastag Andrei - Muncitorul Reşiţa

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates