Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 88 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia V Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1993

GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

ROMVEST 94 ARAD

ROMVEST ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

FC ATLETIC LUGOJ

CS TED IAŞI

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

JOI 30.06.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.15

CS ATLETICO ARAD

ROMVEST 94

ATLETICO

0-3

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12.00

FCM UTA ARAD

ROMVEST ARAD

ATLETICO

2-0

VINERI 01.07.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

CS ATLETICO ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

CSŞ

9-0

2

10.15.

ROMVEST 94 ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

0-1

3

13.15.

TED IAŞI

ROMVEST 94 ARAD

CSŞ

1-0

4

14.00.

RIPENSIA TIMIŞOARA

CS VLADIMIRESCU 2003

CSŞ

7-0

5

17.45.

CS ATLETICO ARAD

TED IAŞI

CSŞ

2-3

20.15

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

ROMVEST ARAD

PANDURII TG. JIU

CSŞ

0-3

2

11.00.

FCM UTA ARAD

ATLETIC LUGOJ

CSŞ

3-0

3

12.30.

ROMVEST ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

2-0

4

14.45.

FCM UTA ARAD

PANDURII TG. JIU

CSŞ

2-2

5

17.00.

ATLETIC LUGOJ

ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

0-2

 

20.15

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 02.07.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

CS VLADIMIRESCU 2003

TED IAŞI

ROMTELECOM

1-2

2

11.00.

ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

ROMTELECOM

1-1

3

13.15.

ROMVEST 94 ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

ROMTELECOM

0-2

4

14.00.

TED IAŞI

RIPENSIA TIMIŞOARA

ROMTELECOM

2-0

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

FCM UTA ARAD

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ROMTELECOM

4-0

2

10.15.

ROMVEST ARAD

ATLETIC LUGOJ

ROMTELECOM

1-0

3

14.45.

ATLETIC LUGOJ

PANDURII TG. JIU

ROMTELECOM

0-4

4

17.45.

PANDURII TG. JIU

ORHIDEEA BUCUREŞTI

ROMTELECOM

0-1

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

CS TED IAŞI

FCM UTA ARAD

2

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

3

CS ATLETICO ARAD

ROMVEST ARAD

4

CS VLADIMIRESCU 2003

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

5

ROMVEST 94 ARAD

FC ATLETIC LUGOJ

DUMINICĂ 03.07.2005

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

A3 ATLETICO ARAD

B3 (LOC 5) ROMVEST ARAD

ATLETICO

0-6

2

9.30.

A2 RIPENSIA TIMIŞOARA

B2 (LOC 3) PANDURII TG. JIU

UTA

0-13

3

11.00.

A1 TED IAŞI

B1 (LOC 1 ) UTA ARAD

UTA

2-1(0-0) după penalti

4

11.45.

A4 VLADIMIRESCU

B4 (LOC 7) ORHIDEEA BUCUREŞTI

CSŞ

0-7

5

12.30.

A5 ROMVEST 94 ARAD

B5 (LOC 9) ATLETIC LUGOJ

CSŞ

0-5

15.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA

CLASAMENTUL FINAL 1993

1

CS TED IAŞI

2

FCM UTA ARAD

3

CS PANDURII LIGNITUL TG. JIU

4

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

5

AS ROMVEST ARAD

6

CS ATLETICO ARAD

7

FC ORHIDEEA BUCUREŞTI

8

CS VLADIMIRESCU 2003

9

FC ATLETIC LUGOJ

10

AS ROMVEST 94 ARAD

Premii speciale:

Cel mai bun jucător: Gligur Laurenţiu - FCM UTA Arad
Cel mai bun portar: Iftimie Dragoş - CS TED Iaşi
Golgheter: Frunză Ionuţ - CS Pandurii Lignitul Tg. Jiu

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates